Kodri ali ravni lasje!?

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 05. Dec. 2009 12:44

jaz imam tok ravne, da me vsi sprašujejo, če sm si jih zlikala, ko si jih umijem. Pa so mi všeč ravni, ne bi mela kodrov. Občasno si naredim mal kodrčkov za kako priložnost ala poroka, krst in podobno, drgač pa sm z ravnimi čist zadovoljna. Ena moja kolegica ma pa prov zanimive lase, in sicer ima skodrane (prov tiste spiralne kodre) spodaj, nad temi kodri so pa prameni ravnih las, ki se na konicah mal privihajo, ma ful dobr zgleda, dejansko kot da bi mela ravne, samo z več volumna. Pa ma take naravne in si tud samo te zgornje ravne češe.
Pix.! =]
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 5. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Pix.! =] » 05. Dec. 2009 17:40

jaz mam raune lase in želim d takšni tud ostanejo :D
neki časa nazaj (k sm mela še daljše) sm si fuul želela skodrane... zdj pa mi ni več do tega.... velik moji kolegic si lase rauna in kodra in morm rečt d majo zeloo uničene lase zdj... tko d bom ostala pr svojih naravnih ravnih
kalanhoja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 550
Na forumu od: 28. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kalanhoja » 05. Dec. 2009 18:20

Jaz sem za ravne lase tako pri moškem kot pri ženski.
Uporabniški avatar
Corrine
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 2. 11. 2007
Kraj: kjer je lepo

Neprebrana objavaNapisal/-a Corrine » 19. Dec. 2009 23:47

kodrii! :) pri obeh spolih.
Sama imam malček valovite, ampak še kar v redu.
Delam kar paše mi, kar se mi dobr zdi, vzamem si kar si želim,
delam kar paše mi, le enkrat se živi, usodo si sam(a) krojim...
Uporabniški avatar
Seyfullah
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 851
Na forumu od: 4. 6. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Seyfullah » 20. Dec. 2009 9:11

Mal mam valovite sam tko grdo,da si jih al zravnam al pa čist skodram...K mam pr korenini tko do sredine valovite naprej pa ravne dol do konic in full grdo pride :?
***Everything is possible...Impossible just takes a while longer***
Uporabniški avatar
soncnca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 81
Na forumu od: 1. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a soncnca » 20. Dec. 2009 11:12

vedno mela ravne, p mi blo res kul. dj mam p mau skodrane in je res hudo, vsi pravjo d mi bl pase :) tko d pr men so trnutno kodri bl in.
<A HREF="http://winksallaround.blogspot.com/">moj blog</A>
Uporabniški avatar
Veron|ka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 217
Na forumu od: 21. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Veron|ka » 20. Dec. 2009 11:45

definitivno ravni.. sama mam skodrane lase.. ampak ne tiste lepe kodre, ampak sem res ko ovca.. tko nekak puhasto pride.. :? in se vedno peglam, pa še dolžino mam srednjo, tako da si ne morem kodrov pustit.. zdaj si puščam dolge lase, pa bom vrjetno včasih imela tudi kodre, ker na daljših je lepše :)

The best and most beautiful things in the world cannot be seen or even touched.
They must be felt with the heart.
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 27. Dec. 2009 21:58

evva napisal/-a:jaz imam tok ravne, da me vsi sprašujejo, če sm si jih zlikala, ko si jih umijem. Pa so mi všeč ravni, ne bi mela kodrov. Občasno si naredim mal kodrčkov za kako priložnost ala poroka, krst in podobno, drgač pa sm z ravnimi čist zadovoljna. Ena moja kolegica ma pa prov zanimive lase, in sicer ima skodrane (prov tiste spiralne kodre) spodaj, nad temi kodri so pa prameni ravnih las, ki se na konicah mal privihajo, ma ful dobr zgleda, dejansko kot da bi mela ravne, samo z več volumna. Pa ma take naravne in si tud samo te zgornje ravne češe.


haha, isto! Sam da sm jz mela učas res grozne lase, potem sor atal res lepi,vse bolj voljni,sijoči,nč več puhasti,vse manj valoviti..da sm pršla do te točke, da so zdj kr RAVNI??? Šezmer nemorm vrjet..in res je,tist k ma ravne hoče kodre..k sm mela kodre bi ubijala za ravne..a kaj zdj...no mičn se šezmer vihajo,sam ni to to...zdj sm k usaka ta druga po cesti grrrrr :x
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 01. Jan. 2010 22:08

joooj kok bi jst kodrčke mela :(

Sama imam tko grdo valovite lase..Res mi niso všeč :roll:
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
perpetua
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 118
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a perpetua » 02. Jan. 2010 11:22

Tudi jaz sem nekaj vmes. Proti koncu lasu se zvijajo. Z uporabo dobre kreme za kodre še nekako zgleda. Drug problem je, da imam redke lase. Drugi dan po pranju se kodri ločijo in potem full redko zgleda vse skupaj. Načeloma zravnam konice pa je kar ok potem :). so mi pa vseeno lepši čisto ravni lasje kot čisto kodrasti :oops:
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 02. Jan. 2010 14:33

Jaz imam kar močno kodraste lase, sem se jih navadila in mi je zelo všeč :) včasih sem jih nonstop ravnala, zdaj pa samo še občasno (bolj pozimi, ker takrat si ne morem las na soncu sušit in niso tako lepi kodri). Komaj pa čakam, da mi še za ene 10cm zrastejo, ker bo še lepše za videt :)
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 02. Jan. 2010 15:13

Včasih so mi bili všeč kodri, zdaj sem nora na ravne lase. Pravijo, da če imaš kodre, si želiš ravnih las... probably true :P
Uporabniški avatar
Anja ^^
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 221
Na forumu od: 3. 8. 2009
Kraj: grosuplje

Neprebrana objavaNapisal/-a Anja ^^ » 02. Jan. 2010 15:25

Vem da to ne paše v to temo ampak upam, da bo vseeno znala katera pomagat. Imam kr tanke lase in bi rada več volumna. Ima katera izkušnje s kakšnim šamponom, ki bi povečal volumen las? :roll:
polona-lola
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 2. 1. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a polona-lola » 02. Jan. 2010 15:36

Sama imam ravne in tudi nasploh so mi ravni nekako bolj všeč. Sicer pa je to stvar okusa.
fashion.freak
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 103
Na forumu od: 10. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a fashion.freak » 09. Jan. 2010 15:50

jas bi ubijala za ravne lase.. sem vam kar fauš enim ko pišete kak mate lepe ravneee.. (:

jas mam ful kodre, prav tiste drobne, edino kar mi je všeč pri mojih lasah je dolžino, ker jih mam nekak čez sredino hrbta.. drugače sem si jih pa vedno likala, zdaj sem se pa odločla da si 2 mesca nebom, ker mam že malo uničene.. srečna sem edino da mi nea tak štrlijo v luft, ker te bi pa res zgledala ko neki sršen.. ravne hočem! :D

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron