Kodralniki za lase

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

vis_maior
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 20. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a vis_maior » 10. Feb. 2012 11:32

Ali uporabljate kodralnike za lase? Katere?
Vam uspe samim narediti lepe kodre?
Katere izdelke uporabljate za zaščito las pred vročino in katere za lepše kodre/boljšo obstojnost?

Kupujem kodralnik, pa me zanimajo vaša mnenje. Gledala sem ROWENTA CF6510 Curl Activ - kodralnik, ki sam navija lase.

http://trgovina.mercator.si/m/tehnika/osebna-nega-in-dobro-pocutje/aparati-za-osebno-nego/oblikovalci-las/kodralnik-rowenta-cf6510-curl-activ-535111

Mislite, da je to OK in olajša kodranje, ali je samo še en marketinški trik, ki je v praksi neuporaben?
Sicer bi rada kodralnik, ki je čim lažji za uporabo, ker mi gre stajling las bolj slabo in še ful veliko las imam, potem je pa rezultat ponavadi katastrofalen, če se sama lotim. Pa da bi čim manj poškodoval lase.

Hvala za nasvete!
For I am the answer you seek
the dream in your sleep
you've never wanted to awaken...
Uporabniški avatar
*Eliza*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 583
Na forumu od: 28. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *Eliza* » 10. Feb. 2012 15:38

Jaz ga imam od Remingtona in sem ful zadovoljna. Je enostaven za uporabo in pridejo lepi kodri, jaz jih najraje naredim zvečer, malce polakiram in spnem lase v čop za spanje da se do jutra glih prav malce zravnajo (ker takoj ko narediš kodre so res precej zaviti lasje, jaz pa mam rada manj kodraste, bolj valovite...) Mam kar dolge lase, do sredine hrbta in goste, pa za kodranje porabim pol urce, tko da ni nč kej kompliciranega, samo malo prakse je blo treba :)
Uporabniški avatar
_TheCosmoGirl_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 261
Na forumu od: 1. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a _TheCosmoGirl_ » 10. Feb. 2012 20:53

Meni pa ratajo najlepsi kodri z likalnikom, tako da ce imas likalnik, ni potrebe po kodralniku :)
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 10. Feb. 2012 22:18

^^Sam to mors znat, men sploh ne gre :?
Live. Love. Surf.
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 10. Feb. 2012 23:15

Men so tud najlepši z likalnikom, sicer je bolj zamudno kokr s kodralnikom, sam nekak mi lepš in bolj naravno "padajo". Jih delam pa na točno tak način kokr onain je res čist simpl. :top:
Prisegam pa na Remington, pri vseh "lasnih pripomočkih". :lach:

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov