Kemični piling

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

NELLY MADON
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 23. 11. 2012
Kraj: KRANJ

Neprebrana objavaNapisal/-a NELLY MADON » 24. Nov. 2012 13:17

o.k. hvala ti, ven bom šla pa zvečer, sedajle je pri nas na Gorenjskem preveč sonca.
NELLY MADON
NELLY MADON
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 23. 11. 2012
Kraj: KRANJ

Neprebrana objavaNapisal/-a NELLY MADON » 26. Nov. 2012 16:15

Če katero zanima, danes sem že četrti dan po kemičnem pilingu. Včeraj in danes sem se cela prelevila - koža se mi je vsa olupila. Sem malo bolj roza barve, kožica pa je lepa nežna. Na bradi se še malo lupim. S primernim
mejkapom sem že čist dobra. Danes sem šla že lahko v javnost. Jutri grem pa lahko že v službo.

Skratka, mal se potrpi, tri dni izolacije, pa si kot nov. Kontrolo pri kirurgu imam v četrtek, a mislim, sem zaenkrat dobra.
NELLY MADON
Sanjicaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 17. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Sanjicaa » 17. Mar. 2013 17:45

Punce zanimam se za obisk pri zdravniku in sicer bi opravila kemični piling namreč imam težave z nečistočo na koži in brazgotinami. Če bi mi lahko sporočile vaše izkušnje, in katerega zdravnika mi priporočate?

Hvala vnaprej za odgovor, lp Sanja
NELLY MADON
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 23. 11. 2012
Kraj: KRANJ

Neprebrana objavaNapisal/-a NELLY MADON » 27. Mar. 2013 19:00

To ne mereš kar k eni kozmetičarki, najdi lepotnega kirurga. Jaz sem iz Kranja in so mi naredili kemični piling v Ordinaciji Dr. Fabjana, nek kirurg Amadej dela. Sem zadovoljna z rezultatom, pa tudi dokaj tankočutno se je zadeve lotil, še z ventilatorjem so me sproti hladili. Srečno!
NELLY MADON
browneyes
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 410
Na forumu od: 1. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a browneyes » 27. Mar. 2013 23:00

sem bila na blagem kemičnem tudi na lepotni kliniki. brezveze. razlike ni nobene. koža se mi je olupila kot bi bila močno ožgana od sonca. gubice niso niti malo izginile, pore so iste, mastna koža isto kot prej. nobene razlike. kemični piling pomoje pomaga samo pri ekstremni mozoljavosti, pri tistih prav svinjskih mozoljih ki ti jih kislina zažge. če nimaš tega, brezveze.
Uporabniški avatar
Atonka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 29. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Atonka » 31. Mar. 2013 9:40

jaz sem bila na TCA 25% pilingu pri dr. Bartenjevemu ... tale dr. je sicer zelo korekten, super, samo na piling pa več ne bi šla...sem bila čist zakrastana 2 tedna, počasi se mi je celilo, spremembe pa vsaj v mojem primeru niso bile izrazite.
pikapoka_007
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 4. 8. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a pikapoka_007 » 03. Jun. 2014 16:13

NELLY MADON napisal/-a:To ne mereš kar k eni kozmetičarki, najdi lepotnega kirurga. Jaz sem iz Kranja in so mi naredili kemični piling v Ordinaciji Dr. Fabjana, nek kirurg Amadej dela. Sem zadovoljna z rezultatom, pa tudi dokaj tankočutno se je zadeve lotil, še z ventilatorjem so me sproti hladili. Srečno!



Isti zdravnik - same pohvale. Bom pa stvar jeseni ponovila za še boljši učinek in nekaj malenkosti, ki so jih moji prsti na obrazu še dodatno pridelali. :)

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]