Kdaj ste se začele ličiti

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

tjaska
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaska » 06. Okt. 2005 11:58

enkrat v petem razredu sem se napudrala, našminkala z oranžno šminko, olivno zelenim senčilom za oči in shock roza rdečilom za lička pa se šla pokazat mamici: ''mami, lej, zdej se bom začela mazat!''
reakcija: ''takoj sprav to dol s sebe!'' :D

pol sva šle v mullerja po korektor, prosojno šminko v barvi šampanjca, rdečilo za lička v barvi breskve, maskaro in belo in bež senčilo za oči. in se je začelo moje ličenje :)
First to Know

Tres tres chic.
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 06. Okt. 2005 12:03

Jst sm se v sedmem enkrat z maskaro, me je tut mami vidla in mi razložila da sm otrok in da do sredne šole nema ništa!
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
Uporabniški avatar
ciber_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 29. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ciber_girl » 06. Okt. 2005 12:08

V sredini osmega razreda OŠ! :)
Uporabniški avatar
ribicaX
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 547
Na forumu od: 9. 2. 2005
Kraj: Prelepa Dolenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ribicaX » 06. Okt. 2005 12:10

jst sm se začela ličit tam nekje v 6. razredu. najprej sam z črno barvico, pol kasnej, tam nekje 7., 8. razred, sm začela uporabljat še maskaro, zdej pa uporabljam še kakšno senčilo, pa tuš, pa lip gloss, pa kakšen korektor...
Uporabniški avatar
čmokica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 557
Na forumu od: 30. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a čmokica » 06. Okt. 2005 12:39

js sm se začela ličit pr 14letih to je tam med 7 in 8 razredom :D :D
Nema na svetu ruznih zena..postoje samo zene, koje ne znaju da bi s malo truda mogle da budu lepe.
( Dior )
Uporabniški avatar
sammy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 29. 7. 2004
Kraj: LJUBLJANA

Neprebrana objavaNapisal/-a sammy » 06. Okt. 2005 12:51

Jaz sem začela v 8. razredu OŠ. Kar takoj sem šla na tekoči puder, črn svinčnik za oči, maskaro...

Pa tudi lase sem si začela takrat barvat.
Uporabniški avatar
˝DiDi˝
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 29. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ˝DiDi˝ » 06. Okt. 2005 13:18

jaz sem redno začela na sredini 1.letnika.
drgač pa že v osmem razredu.
začela sem samo z črno barvico pa maskaro..potem pa sm ostala samo na črni barvici. šminke, glosa tud ne uporablam..samo labelo ("ne živim brez labele" bi skorej lahko bil moj moto :P ).
zdej pa tud ostajam samo na črni barvici, ampak je črta bolj debela (pač tko da sm res čist črna okol oči :) ).
Uporabniški avatar
nana*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 139
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a nana* » 06. Okt. 2005 13:41

se sploh ne spomnem kok sm bla stara. se mi zdi, da ko sm začela vn hodt. nekje v 1. letniku. pa še to sam maskaro pa kšn senčiu pa kšn lip gloss. mažm se pa itak sam takrat k grem vn, za fax al pa za v trgovino se mi res ne da. ko pa se namažem, se pa ful potrudm, mi kr vzmae čas. ampak nikol se pa ne pudram, se še nism in se pomoje tut ne znam :nixweiss: :flower:
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 06. Okt. 2005 13:50

hmm začela sem se ličit v osnovni šoli ampak nič odštekanega... na veke sem si itak nanesla samo prah v barvi kože... pravzaprav sem bolj hotela skriti podočnjake, usta pa sem si namazala z labelo ali pa prozornim glosom... potem sem nekje v osmem in devetem začela uporabljati tudi črno črto pod očmi pa včasih kakšno rjavo barvo na veke....

v srednji včasih uporabim puder... srugače pa večinoma samo glos pa črta pod očmi
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
Lumpyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 152
Na forumu od: 29. 7. 2004
Kraj: LJ city

Neprebrana objavaNapisal/-a Lumpyka » 06. Okt. 2005 14:09

Jst sm se tut začela ličit v osnovni... tam bl proti koncu (8.razred), ampak sam z labello in maskaro, potem se je pa čezdalje bolj stopnjevalo... v sredni šoli sm se prov napudrala in namazala za v šolo. Zdj pa ne več tolk... pudr uporabm sam za vn, pa še to sam pozim... za na fax pa edino maska, senčke in črta, pa gloss obvezn... in to je to... po pravic povedan, se mi ne da tolk mazat, pa še časa ni zjutri! :)
Svet se ne vrti zaradi ljubezni, se je pa zaradi nje vredno vrteti z njim...
Uporabniški avatar
S*c*O*r*P*i*C g*I*r*L
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 547
Na forumu od: 21. 5. 2005
Kraj: kjerkoli kadarkoli

Neprebrana objavaNapisal/-a S*c*O*r*P*i*C g*I*r*L » 06. Okt. 2005 14:39

v osmem classu OŠ.
Ko se rodiš,so vsi veseli,
Ko umreš,so vsi žalostni,
Ko živiš,jim je VSEENO!
Uporabniški avatar
bunnyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 213
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bunnyka » 06. Okt. 2005 16:07

V tretjem letniku se mi zdi..takrat sm zacela, najprej samo oci, s casom pa ze all inclusive :D
Uporabniški avatar
u_k_i
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 340
Na forumu od: 31. 8. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a u_k_i » 06. Okt. 2005 16:41

hm.. jst sem se začela tam nekje v 7 razredu OŠ, ker sem mazala sestro (5 let starejšo) in sem potem seveda sprobala stvari tudi na sebi... tko da sem imela zelo hitro senčila, maskare sploh ne, ker sem imela ful goste dolge trepalnice(so se mi pa res zdaj zredčile, pa mal skrajšale, ko sem začela enkrat maskaro uporabljat)...

hja, ne vem pri 12, se meni zdi mal prezgodaj,,,lahko mi rečete staromodna, ampak mi pri 12 definitivno nismo okoli namazane hodile... hehe govorim kot bi bila ne veom koliko že stara :lol:
sanjaj svoje življenje,
a živi svoje sanje
Uporabniški avatar
Zvezdica16
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 26. 6. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvezdica16 » 06. Okt. 2005 17:12

js se mažm dve leti, od začetka osmega razreda (zdj sm 2. letnik), ampak tko bl naravno-maskara, korektor, pa za lička, učasih mam še črno črto, ampak to je pa tud vse; drgač se men zdi tud prezgodi pr 12 letih, k mi ne zgleda lepo na otroških obrazih puder pa tolk mejkapa,; sm za maskaro, pa mogoče mau korektorja, ampak kej več od tega mi pa ni. najbl se mi zdi tko idealna spodnja meja tko pr 14 letih; ampak sej to je odvisno od posameznika, usak se po svoje odloča
Najlepših stvari se ne da videti, čutiti jih moramo s srcem Lupčka vsem! ***
Uporabniški avatar
taPridna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 23. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a taPridna » 06. Okt. 2005 17:26

Js sm začela pr 12-tih letih. ampak čist tko minimalno!!!

:D
_______________
I like the way you move...

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]