Kdaj ste se začele ličiti

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

plesalka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 6. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a plesalka » 05. Okt. 2005 20:06

hvala za vse odgovore.
mislte da majo u mulerju v nm tut brezbarvno maskaro???
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 05. Okt. 2005 21:23

Jz sm začela tko na izi proti koncu OŠ.. V 8. klasu sm mela korektor, zato k sm mela dost mozoljčkov, pa kdaj pa kdaj kako senčko (te senčke sm itak že dost prej vse sprobala, sam bl tko doma :D ).. Maskara, barvica, pa to pa pol v 1. letniku.. :) Pol sm se v 2. letniku neki cajta kr dost mazala, mislm senčko, barvico, mal pudra, glos, pa mogoče kdaj maskaro.
Zdej sm pa 3. letnik, pa me je dost minilo, mam mal pudra, pol pa odvisn kake volje sm zjutri, največ kar mam je barvica&maskara, sam več al manj nič, al pa samo barvica/samo maskara.. Pa labela valda skoz.. ;)

plesalka napisal/-a:hvala za vse odgovore.
mislte da majo u mulerju v nm tut brezbarvno maskaro???

Verjetno jo majo, pejt vprašat.. Sm skor ziher, da jo bojo mel! ;)
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
CommandykA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 3. 11. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a CommandykA » 05. Okt. 2005 22:34

uf..menda v enem 2. letniku srednje... am pa se takrat sam maskaro pa labello...pudra skor nikoli, razen za ven... in ce po pravici povem...tut zdaj pri 20ih se zlooo malokrat namazem, tut trepalnic ne... mi enostavno ni da bi stala pred speglom pa bi se mazala. in sem na to tut ful ponosna, ker negujem svojo kozo in je nocem unicevat z dobenimi pudri in tem sranjem..
mi je lepsa naravna sijoca polt ko pa s pudrom prekrita :?
Riba plava in rdeca.Bil je bled in bohinj.Srbela ga je peta in sesta.Znal je brat in sestra.
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 05. Okt. 2005 22:47

6. in 7. razred OS.. Takrat barvico, puder in maskaro.. pa kaksen glos... samo ne vedno.. tak, za posebne priloznosti :lol: torej vsak 3. dan :D Eh saj ne.. na zacetku manj, pozneje pa ze vec..
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...
Uporabniški avatar
smotkA
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 686
Na forumu od: 30. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkA » 05. Okt. 2005 22:51

CommandykA napisal/-a: in sem na to tut ful ponosna, ker negujem svojo kozo in je nocem unicevat z dobenimi pudri in tem sranjem..
mi je lepsa naravna sijoca polt ko pa s pudrom prekrita :?


Ja, men je tud naravna polt lepsa, bolj sveza.. :)
Sam jeba je, ce nimas lepe koze. Oz. jst mam ful muhasto pa kr ene izpuscaje, v glavnem sranje. Tko da pol k se napudram pa s korektorjem pa se z nevem kolk sranji premazem cez, se bols pocutm. pa se vseen lepo zgleda :)
E una vita sola non pu bastare,
per dimenticare una storia che vale,
dei tuoi occhi che mi stanno guardare, non dimenticare ...
Uporabniški avatar
trapa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 973
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a trapa » 05. Okt. 2005 23:01

Jaz sem v 2. letniku začela z maskaro.. jo v roku pol leta opustila.. pa se mazala samo za ven (maskara + barvica za oči)... no, pa ko sem šla na fax sem se spet malo začela mazat (pač, spet samo maskara).. sem nekako rada naravna.
No, obrvi mam vedno počesane :D , pa labelo (oz. karkoli od Blistex) mam skozi pri sebi (od slednje se NIKDAR ne ločim), samo tega ne smatram pod ličenje. :wink:
Imaš, da me vikaš!
Uporabniški avatar
greyangel
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 222
Na forumu od: 21. 9. 2005
Kraj: Six feet from the edge

Neprebrana objavaNapisal/-a greyangel » 05. Okt. 2005 23:05

Jaz sem začela v srednji šoli. Se mi pa zdi grdo ko danes večina mladih punc tolk pretirava s tem......je prav grdo za pogledat.
Labella pa maskara pa gloss-ok to še gre, ne pa celo fasado....
Angels fall first...
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 06. Okt. 2005 6:46

Jaz sem se začela v srednji, pa mislim, da niti ne v prvem letniku... Pa še to je blo ponavad samo mal senčila in maskare. Za maturantski ples sem si kupla prve pudre in jih pol par let na faksu uporabljala (2 let), pa tut malo glosov še zraven. Seveda v easy, ne fasade. :) Zdaj se je pa končalo vse skup in če se sploh še kdaj namažem se sam okol učk malo (za ven zvečer). :wink:
Uporabniški avatar
laram
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 792
Na forumu od: 29. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a laram » 06. Okt. 2005 7:43

Uff, mene je začelo (kot je sAdie napisala) metati nekje v 7. razredu OŠ (ali mogoče 6.r.? :?) ... Začela sem z maskaro in črno barvico, ki je bila po mnenju mame (meni se je zdelo ok) preveč vpadajoča ... in sta mi včasih ful težila z očetom glede tega ... zdaj se samo smejim, če se spomnim kaj sem delala ... :D
No, potem sem prišla k sebi, pa sem se umirila malo ...
Zdaj pa že cel čas uporabljam maskaro, 2x na leto senčilo / črno barvico / si naredim črno črto na veki ... Seveda ne uporabljam vsega skupaj. :) In mi je tako tudi všeč.
Aja, včasih sem na kakšen mozoljček pritisnika korektor nikoli pa pudra, ker ga ne prenašam. Do sedaj sem ga imela 1x na sebi, pa sem obraz "nosila", kot da bi nevem kaj imela gori ... :lach: ne, to ni zame ... :/
Glosi pa itak pridejo v poštev (kakšen prozorni; v glavnem kaj svetlega) ... če ne pa kakšna labela ... včasih sem od tega tudi bila bolj "odvisna" ...
Uporabniški avatar
Yanc
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 184
Na forumu od: 18. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Yanc » 06. Okt. 2005 8:48

v osmem razredu bol mocno pa v srednji soli
Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 06. Okt. 2005 9:07

maskara&gloss v 1. letniku srednje, puder&senčila sm dodala pa v 3 al pa 4 letniku srednje...
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
Uporabniški avatar
Mašy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 72
Na forumu od: 15. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Mašy » 06. Okt. 2005 9:24

Čisto nič do 2. letnika gimnazije, no potem pa maskara, črtalo za oči in rdečilo za lička :oops:

Nikakor pa ne bi mogla preživet brez obarvanega blistexa...
Be happy!!!
Uporabniški avatar
uršy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 641
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: najlepše mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a uršy » 06. Okt. 2005 9:58

Jst sm si pa začela trepalnce mazat že v ene 6. al pa 7. razredu OŠ (sm blond pol so pa tut trepalnce tko zlo svetle, da ni za nkamor), pol sm se konc 8. pa v 1. letniku mazala k nora, pol od enga 2. letnika naprej si pa sam še oči mažm - obrvi, veke pa trepalnice (čez dan bolj umirjeno, zvečer bolj divje) pa kkšn glosk hud in je to to.
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 06. Okt. 2005 10:28

uf po moje sem začela tam nekje konc srednje šole...
Uporabniški avatar
Sugarbaby*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 27. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Sugarbaby* » 06. Okt. 2005 10:29

Ličit sem se začela konec 8.razreda :) uporabljala sem maskaro, eno šminkico in mislim da tudi svinčnik za obrobo oči. Sem bila pa daleč od profesionalke :D :D

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]