Kdaj ste se začele ličiti

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

t4m4l4
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 28. 12. 2005
Kraj: ok.Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a t4m4l4 » 23. Feb. 2006 18:54

:schreiben: ---> sam natipkala sem svoje mnenje kot vse ostale tukaj. Pa js sm mislila pač samo npr. breskvina barva k je nevpadljiva. men res ne zgleda da vidm eno 12 letnico z modrim ali pa vijola senčilom, pa če je še newem kok nežno. taka ličila niso za tok mlade punce pa konc. ewo moje mnenje opet !! :D
aja še neki glede znamk; sej zato si pa kožo bejbike uničjo k uporablajo od začetka nekvalitetno kozmetiko... moj mnenje sam :D :D :D
Fit Beyba
Uporabniški avatar
MissBitch
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 610
Na forumu od: 4. 7. 2004
Kraj: *med zemljo in zrakom*

Neprebrana objavaNapisal/-a MissBitch » 23. Feb. 2006 19:40

ma ja saj ok, pač izraziš mnenje, ni bil napad nate samo izražanje mojega mnenja...

ampak še vedno pa trdim, da ni dražja kozmetika nujno kvalitetnejša! ok?!
...when it comes to the love, even the devil himself has a soul...
Uporabniški avatar
jokica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 9. 12. 2004
Kraj: za 9 gorami

Neprebrana objavaNapisal/-a jokica » 23. Feb. 2006 20:11

ok lej tuki sam vsaka izraza svoje mnenje...
pa oranzni toni lahk ful hitr lahk dobimo "bolne"ocke... ampak vsaka ma svoj okus...
kar se tice drage kozmetike: jest sm tista, ko je bla vedno na "visjem" cenovnem razredu... pa sm ugotovla, da je isto... no ja al pa tud ne... kokr keri sede... men je vseen... sm pa ugotovla da tud maxfactor npr ni tolk slab...

pa vsak ma svoje mnenje?
Zakaj moški ne vrjamejo ženskam?
Kdo bi vrjel človeku, ki krvavi vsak mesec pa ne umre
Hanči banči
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 30. 12. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a Hanči banči » 24. Feb. 2006 8:09

hm ličit sm se začela tm v enem osmem razredu ampak samo maskara pa vazelin, pol smo pa prešli že na barvico in kdaj pa kdaj senčilo čeprov senčil tud zdej ne uporabljam sam maskaro pa eyeliner in barvico in to je to
sarica20
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 24. 1. 2006
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a sarica20 » 24. Feb. 2006 13:53

Jaz se se zdaj ne razen tega da si maskaro dam gor pa sem stara 20 let!!!
Tiste katere se licite se mi zdite umetne in se skrivate za moje pojme pod masko, zraven teg apa se unicujete kozo!!! :unknown:
Imejte se radi!
Uporabniški avatar
*Ela*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 537
Na forumu od: 11. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ela* » 24. Feb. 2006 16:59

ah kakšna maska :) tiste ki pretiravajo pa zgledajo umetne so pač redke izjeme. kar se pa uničevanja kože tiče, lahko si kožo bol uničiš z slabo kremo kot pa z dobrim pudrom :roll: (samo primer) :)
as if.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 24. Feb. 2006 17:20

začelo se je z maškarimi ko sem bila manjša..potem pa mislm da tm nekje konec osmega razreda maskara pa črna barvica in malo kasneje še pouder.........
Uporabniški avatar
MissBitch
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 610
Na forumu od: 4. 7. 2004
Kraj: *med zemljo in zrakom*

Neprebrana objavaNapisal/-a MissBitch » 24. Feb. 2006 22:23

hm... zakaj bi se s te, da poudarim tisto kaj je najlepše na meni skrivala za masko!? jaz sem še vedno jaz, z make upom ali brez! in obnašam se še vedno isto... pač bolj sem všeč sama sebi če skrijem drobne nepravilnosti in poudarim tisto kaj je ok!

ok če seveda govoriš o metanju make upa na faco z zidarsko žlico pol se vsekakor strinjam s tem ampak v mejah normale pa jaz tega res ne bi imenovala skrivanje za masko...

če smo že pri maskah pa pač vsak človek se delno 'skriva za amsko' naličen ali ne... ampak to je pa že offtopic...

in zakaj točno bi kvalitetna kozmatika uničevala kožo?! in veš koliko drugih stavri še uničuje kožo!? tudi dim v lokalih, smog, sončni žarki (kr neki pudrov vsebuje uv filtre, torej dejansko ščitijo kožo...)

no kakoli že pač...
...when it comes to the love, even the devil himself has a soul...
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 24. Feb. 2006 23:46

Am, kozmetika sigurn uničuje kožo. Ok, mogoče kvalitetna ne glih tolk ampak jo! (koža pod plastjo pudra težje diha)

Js sm začela v 1. letniku. Prej sem mela sam kak lip-gloss, kr si okol oči nism upala, kr sm leče nosila. Zdj pa uporablam korektor, lip-gloss&barvico.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 25. Feb. 2006 0:03

*Ela* napisal/-a:
sarica20 napisal/-a:Jaz se se zdaj ne razen tega da si maskaro dam gor pa sem stara 20 let!!!
Tiste katere se licite se mi zdite umetne in se skrivate za moje pojme pod masko, zraven teg apa se unicujete kozo!!! :unknown:
ah kakšna maska :) tiste ki pretiravajo pa zgledajo umetne so pač redke izjeme. kar se pa uničevanja kože tiče, lahko si kožo bol uničiš z slabo kremo kot pa z dobrim pudrom :roll: (samo primer) :)


ja in res ne vidim poante zakaj se če se namažem skrivam.........no jest se raj namažem in pokrijem tist kar mi ni ušeč na obrazu in poudarim lepe poteze, kot pa da hodim po svetu bleda u glavo pa vsa mezoljasta in pomožnosti še s kšnimi velikimi belimi nestisnjenimi mozolji, kot nekatere........no thanks.......sem pa za ličenje v mejah normale............sej je že ena pred mano rekla: manj je več.........
Uporabniški avatar
jokica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 9. 12. 2004
Kraj: za 9 gorami

Neprebrana objavaNapisal/-a jokica » 26. Feb. 2006 2:05

ne vem... jest sm tud tega mnenja... pa kaj ce se napusram... pa ma nort se kaksn sPF faktor, da mi mal zaciti kozo, pa jest se bosl pocutm, k se mi zdi da bols zgledam (sktijem manjse nepravilnosti), pa pr moji dehidraciji, brez kreme ne grem nikamor...
eni se licmo, drugi pac ne... kokr kermu pase jest pravm...
Zakaj moški ne vrjamejo ženskam?
Kdo bi vrjel človeku, ki krvavi vsak mesec pa ne umre
sarica20
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 24. 1. 2006
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a sarica20 » 26. Feb. 2006 11:20

Vidim da se nismo dobro razumele, jaz sem to masko mislila kot to ko res ljudje cisto drugace zgledajo ko si dajo dol make up kot pa v resnici, tak receno ko imajo make upa toliko da se ze vidi plast konkretna. Tak da ni nic narobe ce se pudrate ampak seveda v mejah, pa ce se ve vredu pocutite pol samo tako naprej!
Imejte se radi!
Uporabniški avatar
*Ela*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 537
Na forumu od: 11. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ela* » 26. Feb. 2006 11:52

ja jas sem razumela kaj si hotla povedat ampak dejansko je takih, ki pretiravajo z pudrom in maskaro in vsem tem, hvalabogu malo...polek tega si napisala da se ti vse tiste ki se ličijo zdijo umetne in se skrivajo za masko

kar pa ni res ker se da namazat tudi lepo v mejah normale :)
as if.
sarica20
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 24. 1. 2006
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a sarica20 » 27. Feb. 2006 13:39

ja ela, sem to napisala, ampak jaz se nisem videla namazano v mejah normale, ker zame je namazano v mejah normale tak da se ne vidi puder, te pa so redke!! ZELO!!! Se posebej tiste majo masko ko ne zberejo pravega odtenka pudra pa so oranzne, pa take finte!! FUJ!!!
Imejte se radi!
Uporabniški avatar
jokica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 9. 12. 2004
Kraj: za 9 gorami

Neprebrana objavaNapisal/-a jokica » 27. Feb. 2006 16:12

o bi ti mogla pol kdaj mene vidt... ko mam lahk ful pudra gor, pa se moj tip komi opaz, da sm napudrana... no on ze, ko itak pozna vsako poro na moji kozi sam nihce drug nikol ne opaz
Zakaj moški ne vrjamejo ženskam?
Kdo bi vrjel človeku, ki krvavi vsak mesec pa ne umre

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov