Kateri šampon uporabljate?

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 30. Jan. 2012 12:24

O hvala za nasvet :) Bom preizkusila.
I like to see my money ... hanging in my closet.

I saw you get into a cab with a woman wearing come-fuck-me heels!
Uporabniški avatar
intermezzo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 72
Na forumu od: 20. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a intermezzo » 30. Jan. 2012 12:25

Odsvetujem Orofluido, iz lastnih izkušenj lahko povem, da ko sem uporabljala to olje, so bili lasje res WOW, lepi, mehki, svetleči, ni da ni.. Ko sem jih pa oprala, in nič olja nanesla, se je pa pokazalo pravo stanje las.
Raje investiraj v kakšno naravno olje za lase, dolgoročno se ti bo bolj obrestovalo (beri: lepi IN zdravi lasje).

Sicer ne bom pametovala preveč, ker tudi sama uporabljam šampon s silikoni (ker ti šamponi pač naredijo res lepe lase ko iz reklame), ampak priporočam da si omisliš tudi nek naravni šampon ali čistilni in si npr. opereš lase z njim, naneseš pravo olivno olje na lase, pustiš dve uri in spereš s šamponom. (Če boš olivca nanašala na lase oprane s silikonskim šamponom in če si gor daješ še balzam, razne preparate,.. se olje ne bo moglo tako zelo vpit v lase in ti pomagat)
*.*
Uporabniški avatar
schpeltza
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a schpeltza » 30. Jan. 2012 12:56

No ja, jaz imam tudi brez olje lepe lase in niso nič suhi ali lomljivi ali karkoli. Pač olje mi samo poudari lesk in odstrani naelektrenost.
"Nicht die Schönheit entscheidet, wen wir lieben, sondern die Liebe entscheidet, wen wir schön finden." (Sophia Lauren)
HEMPZ
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 31. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a HEMPZ » 31. Jan. 2012 20:51

[

Pozdravljene,

Sem na hitro preletela forum in se odločila pridružiti temi o šamponih, saj sem zaradi istih problemov z lasmi kot jih opisujete oz. razočaranjem nad suhimi, lomljivimi, pa tudi hitro mastnimi lasmi, kot posledica slabih, nekvalitetnih šamponov, začela raziskovati trg...

...in naletela na ameriško znamko HEMPZ, ki nudi profesionalno nego za lase ... se povezala, osebno poiskusila več kot 20 proizvodov, jih testirala pri frizerjih, kolegih itd.. in na podlagi večinskega mnenja - da so proizvodi odlični, mnogo nad kvaliteto TIGI, Schwarzkopf, Loreal, Revlon ipd., v sicer višjem cenovnem razredu, sem se odločila pripeljati jih v SLO in s tem ponuditi uporabnikom kvaliteto,ki temelji predvsem na:

- čistem organskem konopljinem olju, katerega vsebujejo prav vsi proizvodi
in zaradi svoje idealne sestave OH-B-M-vitamini regenerira, nahrani lase,
- in mnogih drugih naravnih in ostalih sestavinah, oljih, maslih,
aminokislinah, antioksidantih, silikonih itd.. ki skrbijo za izdatno vlaženje
las, zaščito pred zunanjimi vplivi, zaščito pred bledenjem barve, sijaj in
regeneracijo
- vsi izdelki ne vsebujejo parabenov
- večina izdelkov NE vsebuje strupenega Sodium Laureth Sulfate
- niso testirani na živalih, so veganski, in antialergijski.


Več o kozmetiki lahko izveste na uradni tuji strani: www.hempzproducts.com,
SLO: www.hempz.si oz. FB stran in skupina: HEMPZ - KOZMETIKA IZ KONOPLJE

Če bi katera želela poiskusiti šampon in conditioner, se lahko dogovorimo za prevzem testerja, oz. seveda za svetovanje pri nakupu.

Za dodatne info mi lahko pišete na: hempz.kozmetika@gmail.com


Lep večer,
Jasna[/b][/b][/b][/b][/b][/b]
sandra3
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 12. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a sandra3 » 01. Feb. 2012 10:36

Pantene

Uporabljam ga zadnje čase, ampak imam po tej stvari skoz bolj mastne lase. Je možno, da od šampona? Kar naenkrat mam tko mastne lase :mad:
vis_maior
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 20. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a vis_maior » 14. Feb. 2012 9:37

Ali katera uporablja izdelke od Toni & Guy?

Jaz sem dosti let uporabljala Herbal Essence. Na začetku, ko so bili še v starih embalažah, so mi bili ful všeč in tudi izbire je bilo veliko. z novo embalažo so (se mi zdi) tudi precej okrnili linijo, tudi vonj izdelkov ni bil več tak, kot na začetku. Zato sem šampon zamenjala za Syoss, ki je bil čisto razočaranje, lase mi je obtežil, kljub balzamu sem se zelo težko razčesala. zadnji šampon, ki sem ga uporabljala je bil Panthene repair.

zdaj mi ga zmanjkuje in se odločam za nakup novega. imam srednje dolge lase, v originalu mišje rjave barve, barvam jih na temno rjavo. niti niso zelo poškodovani, so precej gosti in zelo hitro rastejo, torej v osnovi dokaj zdravi. najbolj na živce mi gre pri šamponu, če lase obteži. sicer imam zelo žive lase, čim pride zraven vlaga so v zraku. pa še to me moti, da imam ob glavi polizane, potem po dolžini se mi pa "napihnejo" in to je ravno obratno, kot bi jaz želela - da bi imeli ob glavi volumen, potem pa bi ravno padali.

Gledala se izdelke Joice, Love Earth & Planet, Toni & Guy in John Frieda. Kak nasvet?

Pa še eno vprašanje: ko ridem od frizerja mi lasje vedno tako lepo dišijo. Sama uporabljam vse sorte prearatov (enkrat ene, drugič druge) - šampon, balzam, masko za lase, peno za volumen, sprej, silikonske kapljice...pa lasje nikoli nimajo takega lepega vonja. Kaj dajo frizerji gor, da tako lepo diši?
For I am the answer you seek
the dream in your sleep
you've never wanted to awaken...
Teah
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 1. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Teah » 14. Feb. 2012 9:53

A je katera že probala Garnier Sleek & Shine šampon in balzam? Sem brala da jih fuuuuuuuul "šimfajo" nasploh Garnier šampone sam kolegica pravi da je z tem zelo zadovoljna. Drugače pa kateri šampon nasploh priporočate? Imam dolge lase, suhe konice nasploh (tudi uničene ja Embarassed) in hitro se mastijo. Tak da, če kera kaj priporoča naj se kr dere! Najboljš kake, ki se dobijo v müllerju ali dm-u, ker se mi ne da po frizerskih salonih laufat pa z tujine naročat wink
Life is so hectic when you're running around.
Teah
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 1. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Teah » 14. Feb. 2012 10:01

vis_maior napisal/-a:Gledala se izdelke Joice, Love Earth & Planet, Toni & Guy in John Frieda. Kak nasvet?


A si mislila Joico? To sem tud jaz gledala in sicer nekega k-pak reconstruction, ki baje res pomaga in je zeloo dober. Dobro so predvsem za dolge lase in predvsem poškodovane uničene (pravim za to posebno linijo). Cena je malo višja, ker jaz sicer uporabljam te šampone za 3€ pa take finte ta pa je okoli 15-20€ (300ml) za 1000ml pa lahko odšteješ kr 50€ ;) To je še treba premisliti ja :P
Life is so hectic when you're running around.
vis_maior
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 20. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a vis_maior » 14. Feb. 2012 12:31

ja Joico :) gledala sem po internetu opise, sam to bolj malo pomaga, ker itak na vseh uradnih straneh roizvaalci ibr hvalijo svoje proizvode. zanima me bolj mnenje uporabnic. Tudi 20 EUR bom odštela, če bo res kak uinek in bodo potem lasje zdrai in lepe oblike. Če pomislim za kaj vse ečem denar, bi bil res dober šampon pecej bolj vrede tega kot kaj drugega. je pa lahko Joico dobiš v Sloveniji (v LJ)? Tudi jaz ne maram spletnega naročanja.
For I am the answer you seek
the dream in your sleep
you've never wanted to awaken...
Teah
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 1. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Teah » 14. Feb. 2012 12:39

Veš kaj naredi? To kar sem jaz nardila. V frizerskem salonu kamor hodim sem videla, da ima nekaj od Joico pa sem vprašala kje se da dobit pa je rekla da to ona nekje naroči tako da bi ona lahko meni potem naročila. Tako da vprašaj svojo frizerko/frizerja, če bi lahko to od kje nabavo ;)
Life is so hectic when you're running around.
vis_maior
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 20. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a vis_maior » 14. Feb. 2012 13:02

Hvala Teah :)

Je katera probla od Keune So Pure? Je naraven.

Ufff težka je izbira, ko je toliko produktov, pa izgleda, da vsaki ustreza kaj drugega :) že sto let iščem THE šampon, kako bi bila vesela, če bi ga našla in otem obdržala celo življenje istega. Mater to je skoraj tako kot pri tipih ;)
For I am the answer you seek
the dream in your sleep
you've never wanted to awaken...
Teah
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 1. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Teah » 14. Feb. 2012 15:34

lia7bibi napisal/-a:jz mam že neki časa Herbal essences (hello hydration,tak moder) in sem super zadovoljna, pa mam zeloo dolge lase.ne uporabljam balzama, ker mi preveč zmasti lase,pa mam še vedno sijoče in gladke lase.in res lepo dišijo po njem :)
prej sem uporabljala loreal elseve-roza,pa je bil kr uredu,sm ta je še boljši :cool:


A se ti drugače hitro mastijo lasi? Ker jaz bi tega rada probala pa nisem ziher, če bo vredu.
Life is so hectic when you're running around.
Uporabniški avatar
mancHa_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 14. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a mancHa_ » 14. Feb. 2012 16:31

če bo katera poskusila ta šampon Joico, naj mi prosim poroča kakšen je :) Ker js rabm dobr hranilni in negovalni šampon, ker mam razcepljene konice pa ful mi ne rastejo lasje ker mam uničene :/ tko da kakšni dobri predlogi so zelo dobrodošli :)
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 14. Feb. 2012 17:25

^^Dokler ne postrižeš uničenih konic, noben, še tko super šampon ne bo pomagu lasem ...

Pol bi pa js prej u kšno masko za uničene lase investirala, ne tok u šampon.
Live. Love. Surf.
Uporabniški avatar
mancHa_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 14. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a mancHa_ » 14. Feb. 2012 17:34

legally blonde napisal/-a:^^Dokler ne postrižeš uničenih konic, noben, še tko super šampon ne bo pomagu lasem ...

Pol bi pa js prej u kšno masko za uničene lase investirala, ne tok u šampon.
Zadnjič spremenil mancHa_, dne 14. Feb. 2012 17:38, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov