Kakšno vrsto postave imate?

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 14. Nov. 2007 17:31

^^ Nism vedla, da je velikost jošk pogojena s tem, kolk mesa poješ :D
Uporabniški avatar
azuc@r
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 19. 10. 2007
Kraj: blizu ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a azuc@r » 14. Nov. 2007 18:15

hm...obične rame, skor brez jošk, ozek pas, trebuh ploh, široki boki, velika rit, dečki pravjo da ni boljše, mal bolj nabite noge ampk delam na tem da grejo mišice papa, ker takoj ko kaj začnem trenirat, mišica kabum! grrrrr
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 14. Nov. 2007 18:24

Še kar ploski trebuh, povprečna stegna (z njimi sem še najbolj zadovoljna) in malo večje prsi (kar me moti, ker me ovirajo pri športu), ampak delam na tem, da bom malo kg vzela dol.
Uporabniški avatar
T@r@
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 27. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a T@r@ » 24. Nov. 2007 20:54

Trebuh ploski, boki, noge in rit pa katastrofa... :oops:
Vse je odšlo. Še spomini so se zavili v temo...
Uporabniški avatar
sixty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 339
Na forumu od: 15. 11. 2006
Kraj: Bled

Neprebrana objavaNapisal/-a sixty » 27. Nov. 2007 19:55

jst mam deklisko/hruskasto.. in na case me to fuuul moti. recimo imam precej velike boke, nic trebuha pa prsi tko-tko (B) :)
fora je v tem da mi veliko folka pravi da mam cist hudo postavo, jaz pa vedno vsa zakompleksirana :oops:
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 08. Apr. 2008 12:08

velik bolj žensko zgledo hruskata postava, kot pa jabolko... :( to mam js. ceprav se na vse pretege trudim met popolnoma raven trebuh, ga nikol ne bom imela, ne da sem zdj debela, to ne...tud folk mi prav da mam cist ravn trebuh, ampak js hocm unga, k mas ze kr mal na not :D drgac, mam siroke ramena, kosarco B (sicer ne polno, ampak tko neki svohcanga), rit normalno veliko, noge tud...samo trebuscek me mot.
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 08. Apr. 2008 12:24

Kakšno vrsto postave imate?...pa kaj jaz vem kakšno imam...meni se zdi da sem orenk desc in da imam skladno postavo nimam pa zdaj siks pekov...oziroma jih imam ampak skrite pod rahlim trebuščkom :lach:
Najbolj razvita mišica na telesu je pa jezik in je vsestransko uporaben na mnogih področjih :rofl:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 08. Apr. 2008 12:26

Js mam mal sirsa ramena, prsi c (tud kdaj d) kosarca, boki normalni, majhna ritka, suhe nogice, trebuh pa tko tko. Ucasih sem mela res katastrofo, zdej je dosti boljs. Dokler se ne usedem mi je usec, pol k se mi pa nardita dva slaufka pa ratam slabe volje :evil:
You can think Im wrong, but thats no reason to quit thinking
Uporabniški avatar
Cho
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 31. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Cho » 08. Apr. 2008 13:39

jz mam vsekakor prej dekliško kot deško :D
kar je supr, ker ženska brez riti pa jošk pa z vampo res ni lepa! joški b košarica, ozek pas, pa še kar široki boki... problem je pa pr nogah,ker so malo prekratke :( ampak se da preživet:)
Uporabniški avatar
bleona
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 8. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a bleona » 08. Apr. 2008 14:09

ramena normalno siroka,lepo oblikovani boki,joske kosarica b80...spehec na trebuhu seveda ne manjka samo je cisto lepo razporejen tko da ne zgleda cudno...ce sem oblecena sem si dokaj vsec,v kaksnih kopalkah sem pa nerada ker imam ogromno celulita,kljub temu da ze nekaj casa tecem in locujem hrano :?
Uporabniški avatar
°°°ČeŠnYa°°°
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 423
Na forumu od: 23. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a °°°ČeŠnYa°°° » 08. Apr. 2008 14:12

drugač sem suhc :(, zredit se nikakor ne morem... mam malol širše boke, majhno rito (učas je bla lepša, zdej je pa kr nekam zginla), pa med stegni mam presledek - da se čez vidi (ne vem kako se temu reče :D)

bouhica napisal/-a: Dokler se ne usedem mi je usec, pol k se mi pa nardita dva slaufka pa ratam slabe volje :evil:


same here :D
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 08. Apr. 2008 14:17

Mene je enkrat ena modna oblikovalka pohvalila da mam lepo postavo.Sama sem tudi kar zadovoljna s svojo postavo, edino bi rada malo zmanjšala obseg stegen.
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.
Uporabniški avatar
sanck
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 16. 9. 2004
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a sanck » 08. Apr. 2008 14:20

jz sm hruška :?

nč prsi, ogromne boke, malo manj stegn--sam problem ostaja.. ogroooooomne boke (posledično tut velko rit :P ) :roll:
"Zivljenje naj ne bo potovanje, v katerem do konca tezimo za privlacnostjo in ohranjanjem vecno mladega telesa. Raje si zazelimo skozenj potovati s kosckom cokolade v eni roki, martinijem v drugi, vpijoc "Wow, kaksna voznja!"
Uporabniški avatar
SSarchy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 720
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SSarchy » 08. Apr. 2008 14:37

83-59-88
Zelo zadovoljna :D
Zemlja je velika učiteljica tistim, ki ji znajo prisluhniti. Življenje se tu ne bo končalo, ne glede na to, kaj počne človeštvo. Zemlja bo ostala. Le človeštvo se bo vrnilo v nič, od koder je prišlo, razen če ne bomo spremenili svojih navad!
Uporabniški avatar
Nu$k@
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 360
Na forumu od: 4. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nu$k@ » 08. Apr. 2008 15:31

jaz sem sicer zadovoljna z svojo postavo. včasih me zmoti, ko mi kdo reče če bildam. ogromn me je čez ramena in kar močno mam poudarjene mišice na rokah.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov