Kaj je lepše: suhost, debelost

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Najprej ima ženska 60 kg pri višini 165 cm. Kaj vam je v povprečju lepše:

lepše mi je, da shujša za 20 kg, kot pa da se za 20 kg zredi
60
54%
lepše mi je, da se zredi za 20 kg, kot pa da za 20 kg shujša
52
46%
Skupaj glasov : 112

Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 02. Nov. 2011 11:23

Jst poznam par, on normalno hranjen, ona debela. Obratno tud. Žensko normalne postave, ki ima debelega tipa (no, takih je kar nekaj, on beer bauch, ona raven trebuh) :P
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
Kasiopeja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 27. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Kasiopeja » 02. Nov. 2011 14:25

Jaz pa poznam nekaj parov, kjer je fant suh, punca oz. žena pa debela. Očitno jim že paše tako. Za te pare vem, da so se že spoznali taki, ni se ženska naknadno zredila. Slednjih primerov je pa tudi kar nekaj, a si potem dosti moških ali žensk najde drugega, ker ne marajo več debelega partnerja.
Nekoliko več pa poznam parov, kjer je ženska suha (ne nujno suhe, pač pa normalne postave, tudi če ma par kg odveč), moški pa debel. Načeloma je debelim ženskam težje najt partnerja kot debelim moškim, če so tako eni kot drugi vsaj v obraz simpatični in komunikativni. No, takšna so vsaj moja opažanja. :)
»Pomislite na to, kako težko je spremeniti sebe, in jasno vam bo, kako majhne so vaše možnosti, da spremenite druge.« Jacob M. Braude
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 02. Nov. 2011 18:00

jaz te moške ki imajo radi debele ženske, poznam samo suhe oz. z normalno postavo. ubistvu skoraj nobenega debelega moškega ne poznam, mogoče dva, pa še tista dva mata ženske suhe ko vejce.
Ravno danes sem jih kar nekaj suhljatih velikih moških videla z večjimi ženskami.
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 02. Nov. 2011 18:51

to je zato ker jim ženska vse poje :lol:
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 03. Nov. 2011 15:14

barbie_girl_85 napisal/-a:Žensko normalne postave, ki ima debelega tipa (no, takih je kar nekaj, on beer bauch, ona raven trebuh) :P


Takih parov poznam jaz tud dost, ampak govorimo o obratni varianti.
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 03. Nov. 2011 19:46

Ne, ti govoriš o obratni varjanti. Tema se ne opredeljuje glede na spol in ne vidim razloga, zakaj bi govorili samo o (ne)privlačnosti debelih in suhih žensk :P

Kakorkoli že, pari, kjer je eden debel, drugi normalne postave, obstajajo.
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 03. Nov. 2011 22:22

Jaz ves čas pišem samo o debelih ženskah zato, ker je avtor temo odprl v tem smislu.

O tem, kaj pomeni zunanjost pri moškem in kaj pri ženski, pa se mi ne da ponovno debatirat, ker smo to že imeli večkrat na meniju tukaj.
T00Mika
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 26. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a T00Mika » 20. Nov. 2011 14:49

Definitvno mi je suhost bolj všeč..Seveda ne toliko, da meji na anoreksičnost, ampak normalna postava, kjer imaš še vedno zadnjico in prsi na svojem mestu in raven trebuh.
Na nasprotnem spolu mi je všeč nekaj vmesnega, ne da je koščen, ne da ima "vamp", ampak normalna postava, ki vključujejo mišičaste (moške) roke in raven trebuh, pa da ga je nekaj skupaj.
In če se seveda sama trudim zase, za svoje dobro počutje in postavo, to pričakujem tudi od partnerja.
Poznam nekaj primerov, kjer je tip postaven, punca pa seveda z kar nekaj "šlaufki". Pa je bila pred nekaj leti, prav postavna, potem pa se je zapustila. Ne razumem takšnih ljudi..
Prav tako pa v veliki meri poznam kar nekaj mamic, ki so po porodu pridobile kar nekaj kg in se jih po nekaj letih sploh ne trudijo izgubit..medtem k je tip še vedno postaven..In potem se določeni primerki čudijo, zakaj se njihovi partnerji začnejo obračat za drugimi...

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov