Izrazne gubice

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
kitty84
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 23. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a kitty84 » 18. Avg. 2007 13:26

Mislim, da takšne teme še ni, če sem jo spregledala, pa se res opravičujem...Skratka, stara sem 23 let in imam okrog ust že zelo izraziti izrazni gubi, ki sta posledica mojega "kremženja", ki sem se ga začela zavedat šele pred kratkim (ko razmišljam, berem ali se s kom pogovarjam nekam hecno potegnem usta). Zanima me, če obstaja krema, ki jih zgladi ali kakšen drugi način, da jih vsaj omilim? Hvala za pomoč!
G N R
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 18. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a G N R » 27. Mar. 2008 17:33

joooj, tut js bi prosla za nasvet. glede na to, da sm stara 17 let, mam pod očmi res izrazite gubice :( ful mam tanko kožico, in ko se nasmejim, se mi vse zguba :? pa tut po čelu se mi vedno bolj vidijo črte. js res nevem kaj naj naredim :( ma ktira kak predlog, ka bi lahka nardila, da bi jih poskusla saj malo oblažit?
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 27. Mar. 2008 17:44

stara sm 22let in tud jez opazujem gubice... pa nimam pojma kero kremco naj uporabljam (ker so kr drage in hočm res dobro in predvsem tapravo kupt)... :)
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
Uporabniški avatar
tinca987
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 139
Na forumu od: 6. 11. 2007
Kraj: celje-šentjur

Neprebrana objavaNapisal/-a tinca987 » 27. Mar. 2008 17:44

hja še ena taka...men se tud na čelu vidjo črtice..in mi gre prav na živce.... :evil: :evil:
Uporabniški avatar
Sekhmet
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 358
Na forumu od: 12. 2. 2008
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a Sekhmet » 27. Mar. 2008 17:50

Jah no, mene je mt zarad ene črtice k jo mam na čel, tko napsihirala, da sem si šla po kremo proti gubam. :lol:

Sicer tle ne verjamem v kurativo, bolj v preventivo, tko da kar je je, uporabljam bolj zato, da jih nebi blo še več (kmalu).

Pravjo, da glede na stil življenja dandanes je priporočljiva uporaba že pri dopolnjenem 20 letu, tko da...sem že šest let prepozna :eek:
Uporabniški avatar
tinca987
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 139
Na forumu od: 6. 11. 2007
Kraj: celje-šentjur

Neprebrana objavaNapisal/-a tinca987 » 27. Mar. 2008 18:02

pri 20???no fain pol lahk kr začenm al kok :D eh itak jih že mam...verjetn zarad tega kr se preveč smejim :D
G N R
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 18. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a G N R » 27. Mar. 2008 20:21

torej si js pr svojih letih še nej nebi kupvala teh kremic? :?
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 27. Mar. 2008 20:41

jest si morm zdej eno kvalitetno za okoli oči omislt.

nevem zakaj bi blo prekmal pri 20. sej poj k so gube jih itak ne morš s kremo odstrant, preprečiš jih pa lahko.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 27. Mar. 2008 20:54

Ah, js jih mam kr lepo število :? ... kot dokaz, da se preveč smejim :D . Pa sm jih začuda uspela nekak sprejet, na pomoč kremc tle ne računam, na botokse še mnj, raj mal gubic k ksiht Miše Molk :D .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 27. Mar. 2008 20:58

vse mamo gubice pa ne vemo za nobeno dobro kremco pri kateri so VIDNI rezultati? :D
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 27. Mar. 2008 20:59

ja to me malo spominja na strije :D pa kreme za le te..
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 27. Mar. 2008 21:03

Pa na celulit ... :D
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
G N R
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 18. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a G N R » 27. Mar. 2008 21:47

samo ve punce, ste kar kakšnih 5 let starejše od mene..js sm pa pravi zguban otrok :lol:
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 27. Mar. 2008 23:17

Jst tud skoz neki ksiht montiram in mam tud na čelu črte zarad tega, pa smejalne gubice mam tud :? Ampak kaj čmo, pomojem nam lahko pomaga sam botoks, pa nč druzga.
Uporabniški avatar
Sekhmet
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 358
Na forumu od: 12. 2. 2008
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a Sekhmet » 27. Mar. 2008 23:48

G N R napisal/-a:samo ve punce, ste kar kakšnih 5 let starejše od mene..js sm pa pravi zguban otrok :lol:


Ostane ti le še to, da na vse skp pogledaš z druge plati...v disko te spustijo brez osebne :lach:

(brez zamere, mal mi seka dons)

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov