Izpadanje las

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 03. Dec. 2005 13:01

meni tud izpadajo...ampak imam pa polno novih..malih laskov...sem frizerja vprašala...pa je rekel, da je to čist normalno...čeprav včasih kar cele šope ven vlačim...ampak to pri meni traja eno obdobje pol pa je mir...in se normalizira.....
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
Uporabniški avatar
metron
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 501
Na forumu od: 5. 12. 2004
Kraj: LjUbLjAnA

Neprebrana objavaNapisal/-a metron » 03. Dec. 2005 13:03

La*Perla napisal/-a:jaz si barvam lase že cca 2 leti na črno rjavo in mi lasje nič bistveno bolj ne izpadajo kot prej. Vzrok je drugje, ne v barvanju.

2 leti...čak ko si boš 10 let, pa boš vidla učinek :?
Tko nekak...
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 03. Dec. 2005 13:47

Ja sej z barvanjem pa beljenjem pa nevem kaj še vse se res uničujejo lasje. jaz se barvam na temno rjavo pa nimam nč problemov. lasje pa tko vsakmu izpadajo. In vedno bojo. Mogoče kšni delajo paniko po nepotrebnem ali pa če res full izpadajo v šopih.
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 03. Dec. 2005 14:16

ja, stvar je drugačna če si lase beliš :) potem so uničeni in se po večini lomijo po polovici in po delčkih in ne od korena las.
*Diamonds are forever*
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 03. Dec. 2005 14:17

Dorotea napisal/-a:ta fitoval pa je za en k****,pa tabletke tudi :D če ješ tabletke ti začnejo dlake nenormalno rast po celem telesu..ko opica :lol: ne res...sem mislila da se meni samo to zdi,pa je moja tašča tut bla cela še bolj dlakava,ker to ko poješ ne gre samo za lase,ampak preko krvnega obtoka... :roll:


Ja to glede Fitovala sem tudi že jaz pomislila, da ti potem začnejo dlake vsepovsod poganjat :) :) zato rajši nisem sprobavala. Že tko dost zapravim za depilacijo :lol:
*Diamonds are forever*
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 03. Dec. 2005 15:18

La*Perla napisal/-a:
Dorotea napisal/-a:ta fitoval pa je za en k****,pa tabletke tudi :D če ješ tabletke ti začnejo dlake nenormalno rast po celem telesu..ko opica :lol: ne res...sem mislila da se meni samo to zdi,pa je moja tašča tut bla cela še bolj dlakava,ker to ko poješ ne gre samo za lase,ampak preko krvnega obtoka... :roll:


Ja to glede Fitovala sem tudi že jaz pomislila, da ti potem začnejo dlake vsepovsod poganjat :) :) zato rajši nisem sprobavala. Že tko dost zapravim za depilacijo :lol:


Fitoval ma kapsule za na lase in ne za jest!!!!
Tiste tablete so ena druga firma. Ampak B-kompleks pa ne vpliva da si bl kosmat!
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 03. Dec. 2005 15:22

Dorotea napisal/-a:če pa sem jaz mela neke kapsule za jest od fitovala :roll:


Aja. To pa nism vedla;)

Sam bolj priporočam vsaj šampon. No meni je pomagal. Je pa odvisno od posameznika.
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
MUMI
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 95
Na forumu od: 25. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MUMI » 03. Dec. 2005 16:15

po moje je razlogov več:
- jeseni bolj izpadajo kot ponavadi
- mogoče imaš napačno dieto, s premalo vitamini in podobnim( nekatere diete so pravi šok za organizem)
- lasje izpadajo tudi, če so preveč oz. premočno speti
- hormoni v določenem obdobju tudi naredijo svoje
- še se najde...
:flower:
Uporabniški avatar
greyangel
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 222
Na forumu od: 21. 9. 2005
Kraj: Six feet from the edge

Neprebrana objavaNapisal/-a greyangel » 03. Dec. 2005 16:49

Men tud ful izpadajo lasje, sem pa opazla, da mi po bolj pogostem pranju bolj izpadajo, pa tudi odvisno od šampona. Po nekatirih so mi šli ven celi šopi :eek:
Zato pa zdaj ves čas uporabljam tistega otroškega Jonson's baby pa morem rečt da mi kar pomaga. :D
Angels fall first...
MUMI
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 95
Na forumu od: 25. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MUMI » 03. Dec. 2005 16:56

tale Jonson's sem jaz imela poleti, zdaj ( po 3 mesecih uporabe) pa se mi je naredil droben prhljaj. to je kar snežilo, grozno. zamenjala sem ga in je koj boljš
tudi kolegica pravi, da ga ne sme uporabljat.
mogoče bo pa tebi vredu.
:flower:
maria18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 4. 12. 2005
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a maria18 » 06. Dec. 2005 17:26

punce pejte v lekarno kjer zdej lahko opravte brezplacni pregled lasisca z mikro kamero!!jst sm sla ker mi tud ful lasje izpadajo in mam ful mastne!!in ko sm vidla na tej kameri kako laisce imam sem se kar malo sramovala da mam takega ful zanimivo ko vidis kolk mascobe se nabira okoli korenine in ker las ne dobi hrane ki jo potrebuje se stanjsa in odpade!!!in zdej uporabljam cistilno peno in en losion kupit se da v lekarni!!!upam da bo pomagalo!!! :razz:
Uporabniški avatar
*pupika*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1130
Na forumu od: 14. 9. 2005
Kraj: 3milimetre v zraku

Neprebrana objavaNapisal/-a *pupika* » 17. Apr. 2006 3:08

Sem iskala in nisem našla podobne teme- upam da nisem česa spregledala... ja, težava pa je v tem. Moji sestrični so v semem razredu najprej izpadle obrvi in trepalnice, kar se je samo še stopnjevalo do te meje, da je konec tretjega letnika postala neporaščena tudi po glavi. Hodila je okrog vseh mogočih zdravnikov, bioenergetikov, dajala skozi razne terapije in preiskave, pa niso odkrili vzroka. Ostala je brez lasov, trepalnic, obrvi... Pred dobrim mesecem, pa se je to začelo dogajati tudi mojemu bratu. Nenormalno so mu začeli izpadati prej zelo, zelo gosti lasje.

Nevemo vzroka, pregledali smo družinsko drevo in NIHČE do sedaj ni imel te težave, tako da smo nekako izključili dedovanje.

Pa me zanima, če ima kdorkoli takšne izkušnje ali pozna koga s temi težavami... rada bi vedela čimveč, ker smo izčrpali že vse možnosti...

najlepša hvala že vnaprej!
My dreams are my reality...
Uporabniški avatar
Annette
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 7. 2. 2005
Kraj: povsod po malo ;)

Neprebrana objavaNapisal/-a Annette » 17. Apr. 2006 17:32

to je avtoimunska bolezen (telo jo na nek način samo "proizvede")... reče se ji alopecia areata...
obstaja možnost da lasje in ostalo zrastejo nazaj, ampak ni pa nujno da se to zgodi, pa tud potem ko lasje zrastejo, ni nujno da imajo pigment...

http://med.over.net/otrok_druzina/novica.php?id=8755
http://www.aocd.org/skin/dermatologic_diseases/alopecia_areata.html
http://www.lasnisistem.com/index.php?IzpisVsebineMenija=1&iIdMeni=84
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 17. Apr. 2006 17:40

ja sej un ful znan nogometni sodnik colina ma tud to bolezen.nobene dlake/lasu na telesu......lahko je tud od rojstva že....tolk vem......
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 28. Maj. 2006 8:21

jst sploh nimam mastnih, tko d si jih ne perem pogosto, tud kontracepcijskih nimam, ni jesen, ne hujšam. stres? mogoče mal, sam niti ne tolk, pa skoz, sam mogoče kšne pol mesca. jst ne vidm vzroka.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov