Izpadanje las

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ljubezen17
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 17. 9. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a Ljubezen17 » 17. Sep. 2021 11:32

cokolina napisal/-a:RAZLOGI

1. VNETJA kjerkoli (potrebno je obiskati zdravnika, ki opravi krvno sliko in pregled ščitnice)
Velikokrat je izpadanje las opozorilni znak da nekje nekaj ni prav in potrebno je najprje do splošnega zdravnik

2. ZOBJE Meni so dolge mesece izpadali lasje preden sem ugotovila da je to razlog. Seveda mi je to potrdila tudi splošna zdravnica. Vas boli zob?Vam rastejo modrostni zobje in zavlačujete z odstranitvijo zaradi bolečin?

3 STRES
Trditev da se stresa ne da odpravit je samo en velik izgovor. Obstajajo naravna zelišča ki omilijo stres, obstaja joga in pilates, sprostitvene tehnike, telovadba, sprehodi, savne in masaže. In vse to ni drago. Samo malo je treba poskrbet zase. Če ne drugo si lahko same kuhate kamilico, kupite persen in vsak dan malo meditirate al se sproščate.

4. JESEN, POMLAD
5. HORMONI To se da uravnat. Največkrat z navadnimi kontracepcijskimi tabletami ali diane35 po rpedpisi zdravnice

REŠITVE

-lase peremo z šamponom FITOVAL (lahko izmenično, enkrat z navadnim fitovalom enkrat z fitovalom plus) Upoštevamo navodila in šampon pustimo učinkovat na lasišču najmanj 10minut.
-pijemo PIVSKI ali PEKOVSKI kvas. Pekovski kvas se pije samo na prazen želodec in po njemu eno uro ne jemo. POje se ga pa eno kocko. Pivski kvas pijemo kadarkoli med obroki, obstaja tudi v kapsulah za tiste ki okusa ne prenesejo
-Vsak dan med zajterkom spijemo eno tableto FIdivala !
-nabavimo tudi ostale vitamine in vsak dan spijemo vsaj eno vitaminsko-mineralno tableto
-pijemo najmanj 2 litra vode na dan
-v lasišče vtiramo REGAINE 2% raztopino 2 meseca in potem dovolj.

Pozdravljena

Opisala si da so ti zobje povzročali izpadanje las po celi glavi. Ko si dala sanirani zobje ti je prenehalo izpadanje in lasje so začeli rasti. Ali to drži? Bom vesela za odgovor. Polona

:ja:
V manj kot dveh mesecih so opazni številni novi lasje, izpadanje las je ustavljeno.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov