Izpadanje las

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Kileldear
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 31. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Kileldear » 02. Jun. 2006 7:23

ehe ehe ehe, izpadanje las, moj vecni problem ! Samo kaj ko imam po mamini strani plešo in tut po fotrovi, tako da vem kje sem ;) kmalu se bo treba brit še po glavi haha !! kot da ni že dovolj use okol drugje ;)
Uporabniški avatar
macho_man
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 3. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a macho_man » 03. Jun. 2006 22:58

.....
Zadnjič spremenil macho_man, dne 11. Feb. 2016 22:18, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
[MaLa]
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 60
Na forumu od: 21. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a [MaLa] » 03. Jun. 2006 23:37

moji prijatelci so pa lasje res čisto izpadli...po vrhu glave sploh ni mela las...in tam ko so izpadli,so začeli poganjat novi...zdaj ma približno 3 cm dolge lase po vrhu,okrog ma daljše...res je da se je ful barvala(peroksid),pa lasni vsadki pa to...meni bi blo grozno,če bi se mi kaj takega naredilo...res ne zgleda fajn :?
Uporabniški avatar
Kileldear
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 31. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Kileldear » 04. Jun. 2006 8:07

enemu mojemu kolegu se je nekaj takega zgodilo samo da je njemu izpadlo po celi glavi in se mu koža čist oluščla in zdaj mu poganjajo novi, zdravniki itak da niso vedli zakaj se gre ! Kadil je dooooooosti marihuane, mislite da je to tudi en vzrokov tega ? Itak se telesu enkrat sfuka, enim prej drugim kasneje.
Ko sem bil pa jst še mulc okrog 10 let, mi je izpadel cel šop las odzadaj, smo šli k zdravniku in nam je dal eno mazilo, ko sem pa mami uvrašal zakaj je to izpadlo je rekla da imajo mačke ene take glivice in da je to lahko zelo nevarno, takrat sem verjel mami, a bogve kaj je blo mogoče je pa to tud res. :?:
tru Cosmopuran!
maria18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 4. 12. 2005
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a maria18 » 04. Jun. 2006 10:57

meni so pa zacele izpadat ko sem sla iz blond las na crne....takrat je bil tak sok za lase da sem zadej ratala malo plesasta in pol sm se ful ustrasla in se nehala barvat tolko casa da sem mela naravne lase in se mi je izpadanje umirilo....zdej sm sla pa spet na blond in so mi spet zacele izpadat tko da izpadajo vecinoma zarad barvanja!!!....
btusar
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a btusar » 15. Jun. 2006 18:41

Za izpadanje las (alopecijo) sploh ne morejo ugotoviti vzroka. Moji mami so izpadali po otočkih in je bla ful panika najprej. Pol je dala skoz vse preizkave, na konc so ji ugotovil, da ima probleme s ščitnico. Poznam pa tud enga kolega, k mu ravn tko izpadajo, pa zdravniki nimajo pojma kaj bi blo lahko. Je pa tko, da tista mazila za lasišče v Slo. sploh niso ql. Mama je kupila enga učinkovitega v Italiji za ene 60 evrov. Čao
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 16. Jun. 2006 16:54

Men lasje izpadajo predvsem takrat, ko sem živčna.

Kakor sem slišala, je to vzrok pri večini, lahko ti pa izpadajo tudi, če si jih prepogosto umivaš, ker se poškuduje lasišče.
Kepca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 23. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Kepca » 22. Jun. 2006 11:29

jest mam normalno prehrano, nc mi ne manjka... pa mi usak dan izpade noro velik las... frizer mi praw: to je tak obdobje, ko se ti menjajo... ampak men se pol menjajo celo leto :)
*
adrianne
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 26. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a adrianne » 26. Jun. 2006 14:05

čao, a je slučajno kdo probal al pa pozna že thymuskin? v lekarni so mi zadnič neki pokazal sam je tu mač drago. dobrih 13 jurjev. ne upam se probat da ni spet krneki. nej bi tut ščitl mešičke pa to...
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 26. Jun. 2006 18:45

pros za vzorček
adrianne
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 26. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a adrianne » 27. Jun. 2006 7:11

eee, to nema
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 07. Avg. 2006 17:25

Hjao-meni tudi full izpadajo lasje. Mogoče zato ker mam ponavadi prste vedno v laseh. Ali pa je mogoče kaj dedno? Ker moji mami tudi full izpadajo. Mene grozno moti to. Že drugače mam lase full tanke pol mi pa še izpadajo in sploh ne zgleda fajn. :(
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
honeydew
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 566
Na forumu od: 3. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a honeydew » 07. Avg. 2006 17:57

a tista akcija za brezplačen pregled lasišča še obstaja po lekarnah? To niti ne bi blo tolk neumno, da pol vsaj veš, da imaš zdravo lasišče in je vzrok nekje drugje.
norolescentka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 504
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a norolescentka » 07. Avg. 2006 18:26

Mimi_M napisal/-a:Meni so izpadali dosti bolj, ko sem imela še dolge.
Ko pa sem se odločila za krajšo frizuro, je bilo tega kar naenkrat konec...mojih izpadlih las ni bilo opaziti nikjer več...!! Niti, ko si jih umijem in počešem ne, ker prej jih je ravno takrat največ šlo ven. Samo sem pa tja, ko si grem malo bolj na grobo skozi lase, še potegnem ven par las.
Pa tudi drugače so mi krajše pričeske dost bolj všeč, bolj zanimiv obraz naredijo, se mi zdi, une bejbe z dolgimim lasmi so mi vse enake.
jst se pa zdej 2 leti reedno strižem pa je še hujš-dolgi so bli gosti, zej pa ueeeeeeeee mastni tanki redki
življenje je treba uživat! ne veš, kaj te čaka za naslednjim vogalom...
norolescentka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 504
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a norolescentka » 07. Avg. 2006 18:27

honeydew napisal/-a:a tista akcija za brezplačen pregled lasišča še obstaja po lekarnah? To niti ne bi blo tolk neumno, da pol vsaj veš, da imaš zdravo lasišče in je vzrok nekje drugje.


ja pol te pa baje prsilijo d kup vse kar tm prodajajo pa bo absolutno boljs........
življenje je treba uživat! ne veš, kaj te čaka za naslednjim vogalom...

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov