Gubice, gubice, gubice

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Zerina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 13. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Zerina » 02. Nov. 2017 14:39

Kar v akcijo, zdajle je idealen čas, da poskrbiš za kožo in jo pripravš na zimo in mraz, ko potrebuje koža kvalitetno in redno nego. Upam, da ti bo krema lux factor ustrezala, drugače pa kaj drugega poiščemo :) sporoči, če rabiš še kakšne info..
MayaKay
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 15. 5. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a MayaKay » 13. Dec. 2017 15:12

Zerina, sem te ubogala in šla v akcijo :) lux-factor kremo sem sprobala in mi je bila zelo všeč, tako da sem jo naročila in jo z decembrom začela redno uporabljati. Zaenkrat je super - vem po tem, ker krema ostane na koži cel dan in je ne izsuši tudi, če imam gor makeup. nič me ne zateguje in na splošno paše koži.. za ostalo moram pa še malo počakati, ampak zaenkrat je super! :)
Zerina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 13. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Zerina » 21. Dec. 2017 13:02

Me veseli :) kar pridno uporabljaj vsak dan in poročaj. Do takrat pa lepe praznike in srečno 2018!
MayaKay
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 15. 5. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a MayaKay » 27. Dec. 2017 15:47

Hvala, bom. Lepe praznike vsem in srečno 2018! :ja:
monkey
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 27. 9. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a monkey » 10. Jan. 2018 16:44

Živjo vsem, našla sem tole temo glede gubic in me zanima, če bi bila katera tako prijazna in mi malo svetovala glede nege in primernih krem. Sem malo čez 30 in vem, da bi morala že uporabljati kakšno stvar proti staranju, ampak evo, sem se odločila da grem zdaj v akcijo. Na izbiro je toliko enih zadev, da sem rekla, da najprej tukaj poskusim srečo, da vidim, kaj mi priporočate. Hvala že vnaprej.
Zerina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 13. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Zerina » 17. Jan. 2018 15:35

Nikoli ni prepozno :) Kakšen tip kože pa imaš? Je tvoja koža še mladostna, ali se že poznajo kakšne večje gubice? Izbire je veliko, tipi kože so različni in vsaki paše kakšna druga krema, tako da te čaka malo testiranja, ker samo tako lahko vidiš, kaj ustreza tvoji koži.. Ampak, sigurno ti lahko tudi tukaj pomagamo :)
monkey
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 27. 9. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a monkey » 23. Jan. 2018 16:21

Hvala za odgovor. Imam srečo, gube se mi še ne poznajo, vidim pa da počasi nastajajo in bi jih rada malo upočasnila :) Drugače je koža mladostna, čutim pa da res rabi malce bolj posebno nego, ker vidim, da kreme, ki jih sedaj probavam, takoj vpije in potem imam občutek, kot da rabi še. To predvsem zdaj pozimi, ko je tako suh zrak, da se mi zdi kot da jo skupaj vleče.. Hvala že vnaprej.
Zerina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 13. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Zerina » 01. Feb. 2018 16:52

Jaaa tale zimski zrak, mraz, veter so grozni za kožo :/ priporočam da si vsake toliko delaš kakšne maske, lahko si jih kupiš, ali pa narediš doma - jaz si naredim kar iz medu, sladkorja in olivnega olja - čisto preprosto pa še piling imaš, ko si jo izpiraš dol. Za kremo pa priporočam lux-factor 4D, jaz jo uporabljam že nekaj časa in je super. Koža dobi vse kar potrebuje pa še za gubice poskrbi.. malo pobrskaj po njihovi spletki, da ne bom tukaj preveč dolgovezila :)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 01. Feb. 2018 21:53

Sladkor je za v kuhinjo, ne za na obraz, ker kristalčki delajo mikro ranice,.
Če se ti zdi, da koža potrebuje več, preko kreme nanesi nekj kapljic olja (jojoba, šipek-npr). In seveda-dovolj vode.
The world is as you are.
Zerina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 13. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Zerina » 06. Feb. 2018 16:54

O hvala, za tole pojasnitev glede sladkorja! In ja, na vodo sem zadnjič pozabila, veliiiko vode je treba piti :)
monkey
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 27. 9. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a monkey » 13. Feb. 2018 17:31

O, hvala obema! Bom se še malo pozanimala, vidim da je res veliko različnih načinov in produktov. Kje pa lahko kupim ta olja in pa kremo lux-factor? Mueller, DM? Da preizkusim in potem vidim, kako odgovarjajo koži... Hvala.
Zerina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 13. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Zerina » 20. Feb. 2018 17:23

Ni za kaj :) kreme ne moreš kupit v trgovinah, naročiš jo kar preko spleta :ja:
monkey
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 27. 9. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a monkey » 01. Mar. 2018 14:47

A res? Ok, grem prečekirat, hvala!
MayaKay
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 15. 5. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a MayaKay » 08. Mar. 2018 14:13

Jaz se ful zadovoljna s Lux-Factor kremo. Verjamem, da vsaka krema ni primerna za vsak obraz, ampak sem presrečna, da sem našla tako ki ustreza meni. Krema je res super, vredna vsakega evra. Koža je sijoča, ampak ne mastna, nič me ne zateguje, zdrži cel dan in odkar jo uporabljam, sem dobila že veliko pohval kako dobro izgledam in da imam lepo kožo. juhu :)
monkey
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 27. 9. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a monkey » 15. Mar. 2018 14:28

Hvala za zgornji komentar, me je še dodatno vzpodbudil, da jo preizkusim. Pa še akcijo imajo, tako da sem jo že naročila :)

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov