Gelirani nohti

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 10. Feb. 2009 12:30

Muller 100%.

Men so še zmeri lepši kratki urejeni nohtki, kot pa ti dolgi gelirani kremplji :tot: Pa laki živih barv veliko lepše izpadejo na kratkih.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Hyades
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 623
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Hyades » 10. Feb. 2009 12:47

Ja no.. spet odvisno kdo in kako ti jih dela..

Sej je res, da se vecinoma vidi, da so umetni, ker je noht debelejsi.. sicer pa se sploh nebi opazilo..

Meni so ql, s tem da v mejah normale... :)

@*purple* lahko probas z LCN serumi. Jaz sem si kupila serum in utrjevalec nohtov, si dajala gor 3 tedne vsak vecer in sedaj imam trdne nohtke.. !

Drugace pa, tut jaz sem si grizla nohte, pa sem si kupila neki kiss lakec ki je imel ogaben, ampak res ogaben okus. Tako grenek, da se ga nisi znebil ziher se pol dneva...
nenanena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 25. 3. 2005
Kraj: Me land

Neprebrana objavaNapisal/-a nenanena » 13. Feb. 2009 8:54

Js mam svoje nohte kar močne ampak pri določeni dolžini in manjši nepazljivosti se odlomijo...pa me zanima, a je dobro, da si zdaj ko mi bodo zrastli dam čez gel...ali si raje utrdim z večimi plastmi nadlaka...sem razmišljala da si naredim francosko preko pa gel...in bi vrjetno dlje zdržalo...samo kako potem to zgleda ko noht začne rasti...ima katera čez svoje naravne nohte gel??
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 13. Feb. 2009 10:44

Ja jaz mam čez svoje nohte gel. Nimam umetnih.
Ti bi si to sama nardila al kako? Al sm narobe razumela?
Splača se ti, če boš mela pol skoz gel. Pa če boš redno hodila na korekture, če ne nebo lepo zgledalo. Tak da če nimaš namena je bolš da si kupiš en dober trdilec.
I laugh at gilded butterflies.
lorelaj
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 848
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lorelaj » 13. Feb. 2009 12:17

*purple* napisal/-a:a kdo ve,ko smo lih pri kozmetiki, za kšn res DOBER urtjevalec,ki pomaga da se ti ne luščijo nohti po plasteh :? tok enih utrjevalceu sem že dala skoz pa usega, pa nč boljš.rada bi mela daljše lepe nohtke, razmišljam sicer o gelu, ampak rajš bi rešila da bi mela svoje.Ampak do dveh milimetrou čez ne pridem ker se mi use zatrga :?

Najboljša stvar proti lomljenju nohtov je navaden kvas. Vsak dan ga malo (res minimalno-ena čisto tanka rezina) poješ in že v roku enega meseca se nohti res zelo popravijo. Moja mami je imela probleme s kožo in je kvas jedla zaradi tega, pa so se ji v tem času res zelo popravili nohti, tako da to sedaj redno prakticira in nohti s eji ne lomijo več.
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 13. Feb. 2009 13:00

jest prisegam na Alessandro (lak+pilica).mi je ful pomagalo pri lomljivih nohtih
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 14. Feb. 2009 12:44

softTouch napisal/-a:jest prisegam na Alessandro (lak+pilica).mi je ful pomagalo pri lomljivih nohtih


Jst tut, men je res Alessandro full pomagal. Plus pilica in lak mam se kremo in odstranjevalec laka.
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
Uporabniški avatar
KiLLyKa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 735
Na forumu od: 23. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KiLLyKa » 15. Feb. 2009 12:15

*purple* napisal/-a:a kdo ve,ko smo lih pri kozmetiki, za kšn res DOBER urtjevalec,ki pomaga da se ti ne luščijo nohti po plasteh :? tok enih utrjevalceu sem že dala skoz pa usega, pa nč boljš.rada bi mela daljše lepe nohtke, razmišljam sicer o gelu, ampak rajš bi rešila da bi mela svoje.Ampak do dveh milimetrou čez ne pridem ker se mi use zatrga :?


LCN Nail Power :)
If you don't like me there's nothing I can do - NEWS FLASH BITCH, I don't live to please you.
cute
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 25. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a cute » 02. Maj. 2009 15:47

Ok, sedaj imam pa res dovolj vseh teh težav z nohti! :evil: Sem poizkusila vse kremice, pilice, lakce...pa se mi še kar luščijo in ne zrastejo več kot 1mm!!!! :cry:

Mi katera, prosim priporoči kam naj si grem naredit gelirane nohte? Predvsem upam na čimnižjo ceno (seveda za čimlepši izdelek...optimist ), sicer pa kje v Lj... Hm, a je katera že to naredila v City parku-ker baje da to tudi delajo?

Lepo, lepo prosim za odgovor... :D
cute
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 25. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a cute » 02. Maj. 2009 15:48

Ok, sedaj imam pa res dovolj vseh teh težav z nohti! :evil: Sem poizkusila vse kremice, pilice, lakce...pa se mi še kar luščijo in ne zrastejo več kot 1mm!!!! :cry:

Mi katera, prosim priporoči kam naj si grem naredit gelirane nohte? Predvsem upam na čimnižjo ceno (seveda za čimlepši izdelek...optimist ), sicer pa kje v Lj... Hm, a je katera že to naredila v City parku-ker baje da to tudi delajo?

Lepo, lepo prosim za odgovor... :D
LanaMaxim
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 644
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LanaMaxim » 02. Maj. 2009 18:10

Js ti ravno ne priporočam, da le "prekriješ" svoje lomljive nohte, ampak, da jih poskusiš še naprej zdraviti. Poskusi z vitamini (b-kompleks, biotin) + utrjevalcem + pravilno piljenje in nega.

Prijateljica si je dala delat gelirane nohte in sedaj, ko si jih je dala dol, obžaluje. Ker ima čisto lomljive, tanke in nikakve. In jih zdravi.

Meni se že malo pozna napredek. 2 tedna uporabljam utrjevalec Alessandro in jemljem vitamine. Upam, da bo še boljše.
cute
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 25. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a cute » 03. Maj. 2009 18:58

fdsf
Uporabniški avatar
klawdy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 62
Na forumu od: 23. 12. 2006
Kraj: celje

Neprebrana objavaNapisal/-a klawdy » 15. Maj. 2009 14:32

js mam pa en drug problem, nohte sm si utrdila z prehrano in utrjevalci, tud lomijo se mi ne pogosto, mam pa na prstih kazalcu leve roke in sredincu desne tako zavite, da kokr mal zrastejo sm kot papagaj, a za to tud kej obstaja da ti jih zravna vsj na videz, ker imam zgelda deformiran koren nohta.
maja000
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 14. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a maja000 » 15. Maj. 2009 18:15

zanima me z katerimi geli delate? ima katera sesalnik za prah? je praktičen?
Uporabniški avatar
miaw
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 84
Na forumu od: 11. 5. 2009
Kraj: MARIBOR

Neprebrana objavaNapisal/-a miaw » 16. Maj. 2009 6:24

meni jih je en× podalšala & valda tut zgelirala pol. :D pa je ful uredu, usaj meni. mam zlo mehhke nohte in mi jih je gel ful utrdiu da se niso lomli pa to. pa ušeč mij e da si lahko brez problema po svoje lakiraš mohte, če maš gel & ne rabiš tja hodit.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov