Gelirani nohti

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 05. Feb. 2009 0:31

če maš svoje nohte mehke ti tudi gelirani lahko zelo hitro odpadejo.. meni so po par dneh.. pa so imeli ostali te nohte po en mesec (alessandro)..
Uporabniški avatar
bambina x
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 363
Na forumu od: 16. 1. 2007
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a bambina x » 06. Feb. 2009 11:47

torej odsvetujete gelirane nohte, če so tvoji naravni nohti ok? :)
"so tell me, do you have someone special in your life?"
"yes, I do. . . me"
Snofka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 5. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Snofka » 06. Feb. 2009 11:52

rammsteingirl napisal/-a:koliko pa so taki nohti sploh obstojni in pripravni za razno pomivanje posode, pomivanje po tleh in podobna opravila? res si ne predstavljam.


Jih imam in delam z njimi vse, tut kopalnico sem že pucala s čistili brez rokavic... :)

Glede tega kako se noht uniči... če ti dela nohtke kakšna groba ženska, potem ti jih lahko brez problema uniči, samo mal bolj na grobo potegneš s polirko ali pilco in je to to... pač treba je imet občutek, žilco za to... sej nardit ni težko, vprašanje pa je KAKO je narejeno... js jih delam sebi in zdej sm začela drugim... če te veseli to delo potem boš tudi dobro opravil...vsi pa pač niso za vse...

Sem par mesecev hodila k eni, prvič mi je v nulo naredila potem pa vsakič slabše, nohti so mi odpadali...sem plačala pa hodila brez nohtov okrog, seveda sm bila jezna... in sm si kupila set in vidla, da si celo sama prvič dost bolje naredim...

Več dejavnikov je glede obstojnosti in, če jih tista, ki dela upošteva...potem so nohti lepo narejeni...
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 06. Feb. 2009 11:52

^^ Ja. :P
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 06. Feb. 2009 11:52

Gelirane nohte odsvetujem v vsakem primeru, neglede na to kaksni so tvoji naravni nohti. To je umetno in grdo. Iz aviona se vidi, da je umetno, ce je ze lepo, je lepo par dni, pol ko zacnejo naravni nohti rastit je pa ogabno. Ko jih pa dol poberes (popilis) je pa spodaj itak prava katastrofa. Torej, "Ne" geliranim nohtom. Ce so tvoji OK, pol jih mal uredis in je cist fino, ce so tvoji nohti slabi, pa za tist denar, ki bi ga dala za gel, daj raj za kako kvalitetno kozmetiko za nohte, in jih rihtaj vsak dan.
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
Peach.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 29. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Peach. » 06. Feb. 2009 14:34

nutella napisal/-a:Gelirane nohte odsvetujem v vsakem primeru, neglede na to kaksni so tvoji naravni nohti. To je umetno in grdo. Iz aviona se vidi, da je umetno, ce je ze lepo, je lepo par dni, pol ko zacnejo naravni nohti rastit je pa ogabno. Ko jih pa dol poberes (popilis) je pa spodaj itak prava katastrofa. Torej, "Ne" geliranim nohtom. Ce so tvoji OK, pol jih mal uredis in je cist fino, ce so tvoji nohti slabi, pa za tist denar, ki bi ga dala za gel, daj raj za kako kvalitetno kozmetiko za nohte, in jih rihtaj vsak dan.


Ja sam čist odvisno.. Meni osebno so mi tile gelirani nohti tud ful grdi, sam mi je pa tud grdo vidt osebo, ki si grize tiste nohte kot en psiho in ma na koncu noht dolg le pol centimetra..
Bivša sošolka si je tko ful nohte grizla in pol si je začela delat gelirane nohte.. Velik bolš je zgledalo kt prej, pa tud zdej se je skoraj odvadla..
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 06. Feb. 2009 14:47

Sej zato sm pa rekla, da je boljse tist kes dat za kako kvalitetno kozmetiko in rihtat svoje nohte, da k seb pridejo, kot pa nalimat cez se vecje sranje.
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
Peach.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 29. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Peach. » 06. Feb. 2009 17:14

Sej sm te razumela, kaj si hotla rečt, sam s kozmetiko se ne moreš odvadit grizenja nohtov.. Sej obstajajo tisti laki, k majo nagravžen okus, ampak njej pač to ni pomagalo.. Pa tud neke kremce je uporabljala.. Pol k si je dala te umetne nohte, pa ji je to nekak preprečlo grizenje, tko da zdej si sploh ne grize več.. Je rekla, da bo mela še kaka 2 mesca te umetne nohte, pol pa da si jih ne bo več dajala, če bo vse ok..
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 06. Feb. 2009 17:29

ah sej bodo pol, ko si bo dol dala tok uničeni.. boljš da bi si jih grizla :D
Uporabniški avatar
~Alexia~
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 8. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a ~Alexia~ » 09. Feb. 2009 20:15

Jaz sem si skos ful grizla nohte in imela tako obupne,da sem jih vedno skrivala,ker me je bilo sram,da sem ženska in imam take grde nohte.Lani avgusta,pa sem prvič obiskala en salon in si dala naredit gelirne.Od takrat ne grizem več nohtov,ker so mi ful lepi in ni mi žal,da sem začela s tem.Je pa res da grem tko na 3tedne na popravilo,ker če je dlje,zgleda grdo,ko ti prerastejo lunco.Itak jih lahk pa nalakiraš,ko ti enkrat malo zrastejo in se nč ne pozna.Pa mi je tut čist vseen a je to komu grdo al karkoli,kot vidim da pišete vse možno.

Pa se strinjam s Snofko kar je naisala.
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 09. Feb. 2009 20:29

Jaz mislim, da ene ne razumete čist dobro kaj so gelirani nohti.
Gelirani nohti NE pomeni, da maš prek "nalimano sranje" kot je ena rekla. Ja, ene majo podaljšane z umetnimi konicami, ampak mislim da se jih večina odloči, da ti samo gel da prek tvojih nohtov, ker ti itak zrastejo dolgi, če maš gelirane.
Torej maš čez vbistvu samo plast gela, kot en debelejši prozorn lak (al pa pač poslikavo če ma katera).
I laugh at gilded butterflies.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 09. Feb. 2009 20:32

Peach. napisal/-a:Sej sm te razumela, kaj si hotla rečt, sam s kozmetiko se ne moreš odvadit grizenja nohtov.. Sej obstajajo tisti laki, k majo nagravžen okus, ampak njej pač to ni pomagalo.. Pa tud neke kremce je uporabljala.. Pol k si je dala te umetne nohte, pa ji je to nekak preprečlo grizenje, tko da zdej si sploh ne grize več.. Je rekla, da bo mela še kaka 2 mesca te umetne nohte, pol pa da si jih ne bo več dajala, če bo vse ok..


jst sm mela en lak,k je meu tak okus če si ga ugriznu se ga tri dni nisi znebu! :x res ogaben okus, neznam povedat, ko po bruhanju.Sam je biu lak tud mal nadležen ker se ga je na ven vohalo in ti še jest ni pasalo.Ampak grizla nohte si pa nobena od nas ni več, pa smo ble ornk odvisnice od tega!

a kdo ve,ko smo lih pri kozmetiki, za kšn res DOBER urtjevalec,ki pomaga da se ti ne luščijo nohti po plasteh :? tok enih utrjevalceu sem že dala skoz pa usega, pa nč boljš.rada bi mela daljše lepe nohtke, razmišljam sicer o gelu, ampak rajš bi rešila da bi mela svoje.Ampak do dveh milimetrou čez ne pridem ker se mi use zatrga :?
Uporabniški avatar
ronyka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 77
Na forumu od: 30. 3. 2008
Kraj: bogu iza nogu

Neprebrana objavaNapisal/-a ronyka » 09. Feb. 2009 20:37

kok je pa kej cena teh nohtov?? ker mislim da se precej razlikujejo cene :)
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 10. Feb. 2009 8:22

*purple* napisal/-a:a kdo ve,ko smo lih pri kozmetiki, za kšn res DOBER urtjevalec,ki pomaga da se ti ne luščijo nohti po plasteh :? tok enih utrjevalceu sem že dala skoz pa usega, pa nč boljš.rada bi mela daljše lepe nohtke, razmišljam sicer o gelu, ampak rajš bi rešila da bi mela svoje.Ampak do dveh milimetrou čez ne pridem ker se mi use zatrga :?


Purple, tole bi morale v "nohtih" nadaljevat, ampak konc koncev nisva tko OT. Za cepljene, svoh in nevemkolkslabe nohte priporocam Alessandro ta roza kolekcijo. Krema/serum, odstranjevalec, lak pa pilca. Pr men se full pozna. Ampak rihtam res vsak vecer.
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 10. Feb. 2009 12:28

v kšnem DM al pa milerju bi se dal dobit tole?
jooj res si tok želim met svoje daljše nohte,da se mi nebi lomil.skrajna sila so gelirani, sam vem da zgleda umetno in vem kakšn maš pol noht, ves uničen.načeloma mam kar lepe nohte, razen to da se mi lomijo je pi*darija. :? pa še za te gelirane če jih hočeš uporablat morš spet en kup dnarja zmetat :?

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov