Gelirani nohti

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
brunett
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 23. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a brunett » 31. Jan. 2009 13:40

Zakaj unici? Zato ker se gel kokr zlije s tvojim naravnim nohtom in pol ko ga das dol pac pobere se povrhnjico. That's it. Je pa druga varianta da si gel postopoma pilis dol, sam to traja ful dolg pa men osebno ne zgleda lepo.
LanaMaxim
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 644
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LanaMaxim » 31. Jan. 2009 13:42

Gel uniči nohte, ker ko ti dajejo gel gor, ti nekako zbrusijo nohte oz. površino. Pa skoz ti nekaj popravljajo pa prčkajo in mogoče nohti ne dihajo... kaj pa vem. V glavnem, uničijo ti jih. :D
Nadine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 677
Na forumu od: 3. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nadine » 31. Jan. 2009 14:55

men pa ni treba met geliranih, ker mam naravne tok lepe... pa vedno me usak vpraša če mam to naravne in jim je res waaau kako mam loh tok lepe naravne....
najbl grdi so pa res uni debeli dolgi široki pa s francosko manikuro.... *bruh*

:cry:
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 31. Jan. 2009 19:42

meni pa francoska manikura zmaga, ampak na naravnih nohtih :D
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
Electro sLut
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 31. 1. 2009
Kraj: everywhere

Neprebrana objavaNapisal/-a Electro sLut » 31. Jan. 2009 20:14

Čaw bejbe ^^ (nova tuki)

Jst obožujem gelirane nohte, ker imam svoje zelo slabe :? So mi pa najlepš tko normalno dolgi s francosko manikuro :love: ... ali kaki porisani, pa s kamenčki tut zelo lepo izgledajo :wink:
Watch me. Work iT. I´m perfecT.
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 31. Jan. 2009 20:53

je že kera naročala iz http://www.naildesigneurodiscount.com/startseite.aspx

ker razmišlam, da bi si naročila par stvari, ker se mi zdi da je ful pocen. V slo pa sploh nevem kje bi se pol stvari dal dobit.
Uporabniški avatar
Hyades
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 623
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Hyades » 01. Feb. 2009 1:00

LanaMaxim napisal/-a:mogoče nohti ne dihajo... :D


hihhi, nohti ne dihajo.. Sploh ne vem kaj je ves ta bullshit okoli v reklamah, za neke serume, katere omogocajo 'dihanje nohta'.. nvm sem malo offtopic.

Drugace meni gelirani nohti ne izgledajo sploh slabo. Zagotovo 200x boljse kot pogrizeno kratki in kraveci.
Tako, da ko sem jih zagledala na kolegici sem bila prijetno presenecena. Pa ceprav si jih je potem spulila dol in unicla vse kar je imela..
Uporabniški avatar
_martina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 11. 5. 2008
Kraj: primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a _martina » 01. Feb. 2009 9:46

jst mam tudi gelirane že ene pol leta. in to samo zato, ker so moji zelo švoh. in si mi všeč tako.
in ena je rekla da so taki nohti sam za srednješolke.. moja mami jih ma tudi :P
Uporabniški avatar
_martina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 11. 5. 2008
Kraj: primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a _martina » 01. Feb. 2009 9:47

jst mam tudi gelirane že ene pol leta. in to samo zato, ker so moji zelo švoh. in si mi všeč tako.
in ena je rekla da so taki nohti sam za srednješolke.. moja mami jih ma tudi :P
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 01. Feb. 2009 11:13

jaz poznam eno gospo, ki si nohte daje delat že odkar so ven prišli, torej cca 15-20 let ali nekaj takega :)
*Diamonds are forever*
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 01. Feb. 2009 12:33

koliko pa so taki nohti sploh obstojni in pripravni za razno pomivanje posode, pomivanje po tleh in podobna opravila? res si ne predstavljam.
Uporabniški avatar
pepelčica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 483
Na forumu od: 10. 7. 2007
Kraj: koper

Neprebrana objavaNapisal/-a pepelčica » 01. Feb. 2009 13:59

Meni zdrži ponavadi tam okoli 4 tedne. Včasih več, včasih manj, 4 tedne je nekje povprečje. Pa delam doma vse kar je treba, od posode do sesanja tal.
Uspešen moški je tisti, ki zasluži več kot lahko njegova žena zapravi. Uspešna ženska je tista, ki najde takega moža.
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 01. Feb. 2009 16:14

Meni zdržijo 3-4 tedne. Sej bi zdržali še dalje (se ne zlomijo) ampak meni ni več všeč ker se začne videt narastek in si dam ponavadi kr na 3 tedne nove.
Jaz normalno pomivam posodo, sesam, čistim itd. Se mi nikoli noben ne zlomi (zlomu se mi je mogoče 2x noht ampak obakrat je šlo za nesrečo :D )
Tudi na morju sem bla 2 tedna nonstop v vodi, vsak dan sem 2x ziher pomivala posodo in so mi skos zdržali.
Mislim, da je odvisno tudi kdo ti nohte nardi (torej kateri gel uporablja) in kako tvoji nohti gel prenašajo. Lahko da eni slabše, če maš naprimer ful mastne nohte ti prej odstopi in se ti dvigne pa pride luft spodaj.

Meni je uredu predusem to, da res NIČ ne rabim nardit da mam lepe nohte (nobenega lakiranja, piljenja, odstranjevanja laka, lomljenja nohtov...).
I laugh at gilded butterflies.
Uporabniški avatar
[She.]
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 778
Na forumu od: 5. 5. 2008
Kraj: Bora Bora

Neprebrana objavaNapisal/-a [She.] » 01. Feb. 2009 17:10

rammsteingirl napisal/-a:koliko pa so taki nohti sploh obstojni in pripravni za razno pomivanje posode, pomivanje po tleh in podobna opravila? res si ne predstavljam.


Za pomivanje posode je meni rekla naj si dam rokavice. Za ostala opravila pa ni panike. Jst sm 2 dni delala neki z kartoni, odpirala škatle uglaunem, use z nohti in so ful trpežni, ti da dve plasti gela. In res nevem kaj moreš delat da se ti zlomi.
..quello che c'e' in fondo al cuore non muore mai.. :*
Peach.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 29. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Peach. » 04. Feb. 2009 21:26

Gelirani nohti.. Vsekakor mi ful lepše delujejo naravni, sam nekateri si grizejo, spet drugi nimajo tolko trdih nohtov.. Sam mi je pa grdo, ko vidim znanko, ki ima gelirane nohte in zgleda njena roka tako - 3 prsti z dolgimi nohti, 2 s kratkimi.. (si jih grize).. bljak.. :S
Zadnjič spremenil Peach., dne 05. Feb. 2009 0:38, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov