Gelirani nohti

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
tejcaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 19. 12. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a tejcaa » 23. Nov. 2011 23:35

Ve katera kje bi se dalo v Celju in okolici gelirat nohte?
MarceLiica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 20. 7. 2010
Kraj: DreamLand

Neprebrana objavaNapisal/-a MarceLiica » 24. Nov. 2011 12:25

Lepilo za nohte itak da dobiš vsepovsod.. Ampak če hočeš kvalitetnejše, mislim, da se je boljše izognit Müllerju in DMu, ampak obišči specializirano trgovino, kjer prodajajo samo material z nohti.. :)
Uporabniški avatar
Kasiopeja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 27. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Kasiopeja » 24. Nov. 2011 20:03

In kje v Mb je kakšna specializirana trgovina z materiali za gelirane nohte?
»Pomislite na to, kako težko je spremeniti sebe, in jasno vam bo, kako majhne so vaše možnosti, da spremenite druge.« Jacob M. Braude
MarceLiica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 20. 7. 2010
Kraj: DreamLand

Neprebrana objavaNapisal/-a MarceLiica » 25. Nov. 2011 8:06

Evo tu:

COSTA d.o.o. - Profesionalna kozmetika za nego nohtov Clarissa & Sina Nails Kavčičeva ul. 6 - Tezno
2000 Maribor, Slovenija
vale
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 20. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a vale » 20. Jan. 2012 17:45

Jaz sem poskusila z geliranimi nohti pri vecih. Pa mi je salon na topniški ulici v ljubljani najboljsi. tako tanke nohte mi naredijo, da vsi misiljo da so naravni. drzijo mi tudi do 8 tednov. pa proti salonski ceni drugih salonov so nohti poceni. mislim da v Estrada S dobis najvec za svoj denar! toplo priporocam! in sama sem bila tudi proti geliranim nohtom, ko sem pa probala njihove, sem pa ugotovial da je to to. in nikdar ne grem vec h kaksni domov, ker mal denarja mal muske, v salonu je to nekaj cist drugega. zares vrhunska kvaliteta in se punce me do solz nasmejijo
vale
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 20. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a vale » 20. Jan. 2012 17:47

Pa vidim da sprasujete tudi za material...meni je njihov material dober, prodajajo ga v salonu na topniški 35 ljubljana estrada studio in imajo tudi spletno trgovino http://www.estradashop.comkjer si sama veckrat kupim kaksne lakce in kremice, in nail art ker si sama rada okrasim nohtke
pearly
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 23. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a pearly » 06. Feb. 2012 12:48

Mene pa zanima glede odstranjevanja gela. Ali se to lahko odstrani s kakšnim odstranjevalcem ali je izključno piljenje? Svoje nohte imam lepe in trde ter močne,ampak bi imela za kakšne pol leta. Sem že imela, sem si sama spilila in sem si preveč, zato je bilo pol leta hudo in res grdo.. Sicer sem si utrjevalec namazala, ampak ga odstranit - to je bilo hudo! Tako je peklo, da..
Ampak, ko so mi potem vse prerastli pa je blo vse ok in imam sedaj še bolj trše :) Videla sem že nekakšne odstranjevalce, kateri bi naj stopili gel.. Tudi v Müllerju in DM so,.. Ker to bi bilo super, ampak nevem ali je to za druge gele oz. druge barvne gele ali pa one navadne umetne nohte, katere z lepilom prilepiš?



Sem pa bila zadovoljna, mi je bilo tudi všeč, ker so kakor naravni, se sploh ne vidi, da je geliran noht.

Prosim, če katera ve, naj svetuje.
vale
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 20. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a vale » 15. Maj. 2012 14:05

Jaz hodim v Estrada Studio in kolikor vem imajo tudi trgovino z materialom za nohte. Imajo pa tud spletno trgovino estradashop.com al neki takega. Tam boš verjetno našla tudi lepilo.
tanja87
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 23. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a tanja87 » 23. Maj. 2012 13:43

Mene pa zanima kateri set iz e-bay se vam zdi najboljši, kaj vse dobiš zdraven, za koliko časa imaš to, kje se lahko sam naučiš geliranja nohtov (brez tečaja)?Sama bi se rada naučila geliranja nohtov, vendar ne vem nič o geliranju, vrsti laka,...Kje bil lahko dobila vse te informacije?brez udeležbe tečaja?
hvala za odgovor
lp
tanja
Uporabniški avatar
*LittleBug*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 3. 6. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *LittleBug* » 28. Maj. 2012 14:05

Mene pa zanima gelish lakiranje? Se ga je katera že poslužila? Kakšna je cena, z manikuro vred? Zanima me v Ljubljani
...Look but dont touch
Touch but dont taste
Taste but dont swallow...
cute
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 25. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a cute » 11. Jun. 2012 13:44

Mene pa zanima če lahko čez gel nohte preprosto lakiram z običajnim lakom, pa jih potem z acetonom očistim in ponovno lakiram?
Kdor se smehlja, namesto da bi besnel, je vedno močnejši.
lia7bibi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 243
Na forumu od: 16. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lia7bibi » 11. Jun. 2012 21:03

meni je kolegica ravno v petek naredila te gelish nohte (prvič jih imam) in sem super zadovoljna.res lepo zgleda in bom zdej kr redno hodila na to. drži pa baje okoli 3 tedne.
čez gel lak se lahko normalno lakira in odstranjuje z acetonom,sem vprašala in pokazala mi je :wink:
cute
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 25. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a cute » 11. Jun. 2012 21:06

Super, hvala! :) Sem se že naročila za jutri...jooooj, komaj čakam!! :D
Kdor se smehlja, namesto da bi besnel, je vedno močnejši.
Uporabniški avatar
-aisha-
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 8. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a -aisha- » 12. Jun. 2012 11:10

Pa dobro je, da si kupiš odstranjevalec laka brez acetona. Ker zna aceton mal poškodovat gel.
najstnica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 9. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a najstnica » 12. Jun. 2012 11:17

Saj več odstranjevalci laka ne vsebujejo več acetona (al mam samo jaz takšno 'srečo')

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron