Gelirani nohti

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
anjica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 112
Na forumu od: 23. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anjica » 01. Jun. 2011 8:42

mene pa zanima gel za naravne nohte, ne podaljšane konice. mogoče katera ve ali se ga da kupiti v trgovini in če je potrebna tudi lučka?
brunn.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 15. 5. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brunn. » 03. Jun. 2011 19:30

zdravo!
Zanima me, če katera pozna kakšno dober salon oziroma punco, ki res dobro in lepo naredi nohte (da niso preveč debeli, pa da se ne širijo kot neka lopata...) v Mariboru?
S čim ti pride noht tanjši, če ti podaljšuje z gelom ali konico? Ter ali je možno nohte lakirati, če nimaš spodaj konice belo pobarvane (da se skozi ne vidi), saj bi se enega vzorčka, kar hitro naveličala :)?
Hvaalaa za vse odgovore!
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 04. Jun. 2011 6:45

nohte se da lakirati, le uporabljati moraš odstranjevalec laka brez acetona.
Drugače pa so bolj trdni akrilni nohti (kot gel) in ti jih lahko s konico povsem lepo podaljša. Ampak ti jo more ob robovih zbrusit, da zgleda kot naraven noht in ne kot lopata.
Z gelom sicer še nisem imela podaljšanih, ampak mi je pa na konico nanesla akril in potem ubistvu tisti umetni noht spodaj zburila. Tako, da je bilo precej tanko.
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 04. Jun. 2011 9:08

brunn, če še nikoli nisi imela gelov, potem se ti bodo verjetno vsaki zdeli precej debeli, dokler se jih ne boš navadla. logično je, da so gelirani nohti debeljši od naravnih in to precej bolj, kot če na naravni noht naneseš 3 plasti laka. je pa res, da so dandanes po salonih že toliko zverzirani, da nikjer ne delajo posebno debelih več (vsaj po mojih izkušnjah-čeprav ne z mb saloni). glede oblike konice jim pa sama poveš ali hočeš francosko verzijo ali naraven videz. itak te vprašajo če ti je ok. (če me pa niso sem jim pa sama povedala če mi ni bilo in kako naj naredijo) :)
Vsak raj ima svojo kačo.
brunn.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 15. 5. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brunn. » 04. Jun. 2011 11:13

ahaa, hvala za pojasnilo.
kaj pa te akrilne nohte delajo, kje v sloveniji oz. v mb? nisem še slišala, da bi... in tile izgledajo bolj naravno od gela?
Ninarosher
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 30. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Ninarosher » 30. Jul. 2011 14:02

Iscem punco iz LJ ki dela lepe kvalitetne nohtke, pisi mi prosim na mail: Nina.rosher@gmail.com - hvala =)
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 14. Nov. 2011 11:15

Mene pa zanima katera punca ali salon dela gelirane nohte po zmerni ceni (v Mb)? Sem hodila k eni v Mb in je delala sicer lepe tanke nohte, a so se po drugi strani zlomili že po kakšnem tednu ali dveh, potem pa sem zaradi treh uničenih seveda morala postriči vse, sicer bi izgledalo grdo. :?
klarisss
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 20. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a klarisss » 20. Nov. 2011 13:12

Pozdravljene,

Sama izdelujem gelirane nohte v LJ in za dobro ceno. Če kateo zanima naj me kontaktira na email lizika.muca@gamil.com. Gel material je zelo kvaliteten in nohti ne odstopajo ter držijo zelo dolgo. Punce hodijo na obnove zaradi velikega narastka in so vse bile do sedaj več kot zadovojne in se vedno vrnile.

LP
Uporabniški avatar
Kasiopeja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 27. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Kasiopeja » 21. Nov. 2011 17:42

Mene zanima isto kot *Gajo*, le da po možnosti iščem kakšen salon, kjer podaljšujejo (kvalitetno) v centru. Kje ste najbolj zadovoljne? Privat puncam ne zaupam, ker sem mela že slabe izkušnje, zapravila pa malo manj kot v salonu. Me pa zanima, kateri podaljšani nohti so bolj obstojni - nohti na konico, ko ti jih prilepi gor, ali tisti z gelom?
»Pomislite na to, kako težko je spremeniti sebe, in jasno vam bo, kako majhne so vaše možnosti, da spremenite druge.« Jacob M. Braude
klarisss
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 20. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a klarisss » 21. Nov. 2011 20:09

Nekatere punce so mi z svojimi poceni materiali in slabim znanjem ter željo po hitrem zaslušku naredile slabo reklamo. Lahko rečem, da imam profesionalne gele Astra Nails in tudi kilometre v delanju nohtov. Če se bo katera od punc odločila pa me lahko kontaktira na email lizika.muca@gmail.com. Lahko rečem samo to, da so bile vse punce do sedaj zelo zadovoljne in nekatere hodijo k meni že več kot dve leti. Vse poslikave so zastonj in cena nohtov je zelo ugodna.
Delam pa to z veseljem in je to tisto kar šteje in daje pravi rezultat.

LP
MarceLiica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 20. 7. 2010
Kraj: DreamLand

Neprebrana objavaNapisal/-a MarceLiica » 21. Nov. 2011 22:54

Torej, gelirani nohti niso tako zelo debeli, razen v teh kao prefinjenih salonih, ko plačaš od 30€ dalje, ko ti naredijo takšne lopate gor, da pozimi ne rabiš lopate za kidanje snega.. Meni jih dela moja botrca, in dela super nohte, nohti niso debeli niti podaljšani s konico, niti z gelom.. Delujejo precej naravno, v nasprotju z nekaterimi.. Je pa s Ptuja ( natančneje Grajenščak), tako, da če bi katera se peljala za poceni in kvalitetno izdelavo, jo priporočam, in lahko pišete na zs!! Drugače pa se mi sploh noben ni zlomil ali karkoli do naslednjega obiska, držali so mi pet tednov, oz do obiska, ko mi je popravila narastek, vzorec itd.
Uporabniški avatar
Kasiopeja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 27. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Kasiopeja » 22. Nov. 2011 10:30

Ja kako so pa potem podaljšani, če niso ne s konico in ne z gelom? Tu govorimo o geliranih nohtih. Drugače pa v salonih tudi povsod ne podaljšajo debelih, daleč od tega. Je pa pač cena malo višja. Včeraj sem zasledila salon Tjaša v Pristanu in tam baje delajo zele lepe nohte, je pa cena res malo višja (47 eur). :wink:
»Pomislite na to, kako težko je spremeniti sebe, in jasno vam bo, kako majhne so vaše možnosti, da spremenite druge.« Jacob M. Braude
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 22. Nov. 2011 10:45

^^kljub temu, da so podaljšani, niso debeli v nobenem primeru. Kar je res, glede na to, da mi držijo, moji naravni so pa itak polom. Marcelica ima sicer svoje, gor gel, jaz pa imam trenutno podaljšane z gelom. Bom prilepila kakšno sliko :)
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Kasiopeja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 27. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Kasiopeja » 22. Nov. 2011 13:23

emanuela, a ti maš na isti način podaljšane kot marcelica? Ja, prilepi prosim kakšno sliko. Meni je važno, da so podaljšani obstojni in obenem kolikor se da tanki, da izgledajo kar se da naravno. Sem dala skozi že kar nekaj podaljševanj, pa še nikjer niso zdržali dalj časa kot cca dva tedna, četudi sem plačala skoraj 50 eur! Sem pa šla na podaljševanje tudi h kakšni privat punci, kjer je bila res nižja cena, a žal prav tako niso zdržali prav dolgo. :( Ne moti me toliko narastek po kakih štirih tednih, bolj me moti, da se mi kakšen noht ali dva že odlomita po enem tednu in si potem do drugega tedna itak vse postrižem, da izgleda kolikor toliko normalno.
Drugače mi je pa enkrat ena punca razlagala, da uporablja doma lepilo za nohte (neko kvalitetno), a se ni spomnila firme, je pa ga dobila od kolegice, ki dela v salonu. Pa me zdaj zanima, a se to lepilo dobi v Müllerju ali DM-u mogoče (v Mb)? Se splača hitro zalepit, ko vidiš, da bo kakšen noht kmalu odpadel in si prihraniš korekcijo vsakega nohta posebej v salonu.
»Pomislite na to, kako težko je spremeniti sebe, in jasno vam bo, kako majhne so vaše možnosti, da spremenite druge.« Jacob M. Braude
Uporabniški avatar
*zeljka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 814
Na forumu od: 14. 8. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *zeljka* » 22. Nov. 2011 13:50

jz hodm h eni na nohte v lj (moji nohti + gel) v salon, pa placam 30 eur, pa nardi res ful dobre. jz sicer hodm 1x mesecno, ker mi prevec zrastejo in me motjo v sluzbi, drgac bi mi komot zdrzal mesc pa pou do dva. drgac sm ful storasta, pa mi ni se niti enkrat noben dol padu al se prelomu al karkol.

ce kero zanima info na ZS.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron