Gelirani nohti

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
***Ally***
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1030
Na forumu od: 8. 7. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a ***Ally*** » 20. Avg. 2010 9:16

jaz sem dajala po 20€ (prvič pa 30), pa moram rečt da sem bla zadovoljna, razen prvič mi je začelo že ful kmalu spodaj "odstopat" gel, potem pa nikoli več, pa tudi vedno mi je ful po koži zapilila, da se mi je en teden celilo

sem tudi razmišljala, da bi si sama nabavila, pa sem gledala da ta isti komplet, ko ga je ona mela, je bil nekje 200€ na ebayu (mela je pa nek sistem ko je bil en gel, nek prahec - puder in pa top oz. cover gel), pa sem pol nekako obupala

je pa zdaj poleti ona bla ful na morju, potem pa jaz in sem mela že ogromen narastek, tako da sem si sama ta gel dol "odlepila" in imam zdaj res katastrofo na nohtih :?
Houd de wereld tegen
soncnica_soncnica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 29. 11. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a soncnica_soncnica » 20. Avg. 2010 10:10

[/quote]je pa zdaj poleti ona bla ful na morju, potem pa jaz in sem mela že ogromen narastek, tako da sem si sama ta gel dol "odlepila" in imam zdaj res katastrofo na nohtih :?[/quote]

ja najslabše ji je dol potegnit, ker se gel še drži in potem potegne tudi plast nohta dol. V tem primeru je potrebno počasi spilit in pazit, da se nohta ne poškoduje :wink:
norolescentka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 504
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a norolescentka » 20. Avg. 2010 10:35

***Ally*** napisal/-a:jaz sem dajala po 20€ (prvič pa 30), pa moram rečt da sem bla zadovoljna, razen prvič mi je začelo že ful kmalu spodaj "odstopat" gel, potem pa nikoli več, pa tudi vedno mi je ful po koži zapilila, da se mi je en teden celilo

je pa zdaj poleti ona bla ful na morju, potem pa jaz in sem mela že ogromen narastek, tako da sem si sama ta gel dol "odlepila" in imam zdaj res katastrofo na nohtih :?


sem mela ta problem z odstopanjem, kriv je gel (bla pr treh, le pri tej zadnji mi ne odstopa). všeč mi je pa tudi to, da sploh ne zapili v kožo tako da mi nič ne poškoduje obnohtne kožice.ene delajo katastrofo z njo...ne vem zakaj bi mi mogla še en teden krvavet.
življenje je treba uživat! ne veš, kaj te čaka za naslednjim vogalom...
Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 19. Okt. 2010 8:19

Jst mam gelirane nohte zdaj kake 3 tedne. V 5ek grem na popravek. Sicer sem full zadovoljna, ker full lepo izgleda, nobenega dela nimam z nohti. Prej so se mi vedno samo lomili in plastili.

Zdaj so mi sicer ze malo zrasli, vidi se ze narastek. Pa me ze kar malo zivcira.

Imam nekaj vprašanj za tiste bolj izkušene na tem področju:

A jih ve vmes kaj pilite?!? ...s kaksno pilico? ...sem probala s stekleno, pa gre full pocasi in tezko.

A se mi bo gel kaj odkrusil, če jih pri narastku popilim samo toliko, da ne bo neravne površine... mislim, a se to sploh da, brez, da unicim oz. zdrsam gel.. ker mi gre na živce tisti prehod.

Koliko pa vam konice pobarva, ker men se zdi, da mi jih je premalo, ker se je full hitro videl spodaj tapravi noht...tisti del, ki odstopa od kože - bela konica...

Skratka malo me zanima, a jih ve pustite 3 tedne pri miru, a jih kaj vzdržujete?
Uporabniški avatar
***Ally***
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1030
Na forumu od: 8. 7. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a ***Ally*** » 19. Okt. 2010 11:54

jaz sem jih prvič pustila, pol drugič mi je blo grdo pa sem probala malo pilit..

najboljše, da probaš preden greš na korekturo, da vidiš kako reagira, potem pa itak greš popravit, če preveč zafušaš

jaz sem si pilila spodaj s pilico za površino nohtov (tisto 3 fazno) z najbolj grobim delom, ampak res samo spodaj, da sem zdrsala prehod, potem pa sem si premazala s prozornim lakom, da se je cela površina enakomerno svetila (ampak vseeno se je malo vidlo, ni blo čisto enako - nisem pa nek talent za nohte, tako da je lahko tudi od tega)

če se ti zdi, da imaš prehitro narastek, ji reči, naj ti konico malo bolj dol nalakira, sicer prve dni bo malo smešno in noht bo videti krajši, ampak ne bo pa tako hitro narastka
Houd de wereld tegen
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 19. Okt. 2010 13:19

jst sem si med drugim tudi zato nehala delat gelirane nohte. kao nimaš nič dela z njimi, v resnici ga je pa ful. meni zelo hitro nohti rastejo, tako da sem imela ene 10 dni super nohte, potem se je pa začel narastek, pa prehod med gelom in nohtom je bil viden, da ne omenjam da kakšen barvast lak na dolgih nohtih ne zgleda...

sem pa takrat kar v salonu kupila eno grobo pilico in sem si s tisto pilila nohte - zelo hitro in učunkovito :D
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 19. Okt. 2010 15:06

Vermilion napisal/-a:Jst mam gelirane nohte zdaj kake 3 tedne. V 5ek grem na popravek. Sicer sem full zadovoljna, ker full lepo izgleda, nobenega dela nimam z nohti. Prej so se mi vedno samo lomili in plastili.

Zdaj so mi sicer ze malo zrasli, vidi se ze narastek. Pa me ze kar malo zivcira.

Imam nekaj vprašanj za tiste bolj izkušene na tem področju:

A jih ve vmes kaj pilite?!? ...s kaksno pilico? ...sem probala s stekleno, pa gre full pocasi in tezko.

A se mi bo gel kaj odkrusil, če jih pri narastku popilim samo toliko, da ne bo neravne površine... mislim, a se to sploh da, brez, da unicim oz. zdrsam gel.. ker mi gre na živce tisti prehod.

Koliko pa vam konice pobarva, ker men se zdi, da mi jih je premalo, ker se je full hitro videl spodaj tapravi noht...tisti del, ki odstopa od kože - bela konica...

Skratka malo me zanima, a jih ve pustite 3 tedne pri miru, a jih kaj vzdržujete?


Z stekleno pilico boš bolj težko kaj spilila, kupi čisto navadno grobo pilico, potem na koncu pa lahko greš s stekleno malo še, da ni ostrih robov. Sicer pa meni ne zgleda lepo, če si konico popiliš, ker bolj piliš, bolj je noht debel (c-linija) in je grozno.
Narastek pa najboljše, da samo premažeš s prozornim lakom oz. mislim da se dobi (verjetno v kakšnem DM-u) en lak, ki popolnoma prekrije narastek, ampak ne vem več kako se mu reče, mogoče bi ti v trgovini znali povedati.
Narastka pa si raje ne pili, sploh z grobo pilico, ker potem tudi če premažeš z lakom, se vidijo zareže od pilice (sploh če je fejst groba).

Če se ti zdi, da se ti narastek pri konici preveč hitro pozna, pa 'nohtarci' kar reči, naj ti nariše malce nižje :wink:
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
***Ally***
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1030
Na forumu od: 8. 7. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a ***Ally*** » 19. Okt. 2010 18:08

rinca napisal/-a:jst sem si med drugim tudi zato nehala delat gelirane nohte. kao nimaš nič dela z njimi, v resnici ga je pa ful. meni zelo hitro nohti rastejo, tako da sem imela ene 10 dni super nohte, potem se je pa začel narastek, pa prehod med gelom in nohtom je bil viden, da ne omenjam da kakšen barvast lak na dolgih nohtih ne zgleda...


jaz tudi..ni mi niti dobro zgledalo, pa skoz je blo treba nekaj popravljat

na daleč so še zgledali nohti kolko tolko, na blizu pa grozno, pa še polakirat jih ne moreš, ker gre barvast lak malo spodaj, pol pa ga ne moreš več popolnoma odstranit..
Houd de wereld tegen
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 23. Okt. 2010 0:24

jaz imam gelirane zdej 1 leto. prvič mi jih je naredila ena kolegica za 20 eur in niso bili dobro narejeni. potem sem hodila k eni manikerki v mojem kraju in je blo 40 eur. nohti so bli tako dobro prilepljeni, da sm lahko prbijala z njimi vsepovsod pa niso odleteli. zdej hodim tja v city park, ker si takoj drugi dan na vrsti in je 45 eur. mi pa nohti rastejo zelo počasi, tako da jih je potrebno obnovit na mesec in pol ali 2 meseca. nohte lakiram z različnimi barvami in če se preveč pozna tista meja med gelom in nohtom oz. narastek ga malo popilim oz. zravnam.
Uporabniški avatar
girl92
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 231
Na forumu od: 23. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a girl92 » 12. Nov. 2010 16:07

mene mal mikajo gelirani nohti, sam se mi zdijo predragi :oops:
Afr0ditA
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 25. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Afr0ditA » 16. Nov. 2010 22:07

Punce js mam pa eno prošnjo oz. vprašanje za tiste, ki si same urejate - gelirate nohte. Začela bi se tut sama ukvarjat s tem pa mam en problem kr nevem katere gele bi kupla. Pozna katera gele firme SNC in sicer highline linijo? Če ma kera izkušnje z njimi tako dobre kot slabe bi prosla za karšenkoli nasvet :)
liryl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 8. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a liryl » 24. Nov. 2010 11:39

Živjo! tako ti bom rekla-niso vsi geli za vsakega, zelo je odvisno od tega kakšne nohte imaš. Bi ti pa predlagala, da dobro premisliš preden se za sigurno odločiš, ker moraš računat, da sam sebi zelooo težko delaš nohte, sploh, če si npr. desničar in nimaš zelo dobro razvitih sposobnosti leve roke.
Materijal je preveč drag da bi ga kupila in potem ugotovila, da to ni zate.
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 17. Maj. 2011 16:56

katera uporablja soak off gele? Sem razmišljala, da bi si jih kupila in si sama delala nohte oz bolj uporabljala samo za boljšo trdnost mojih nohtov.

Kje se sploh dobijo poceni take stvari? sem gledala
http://www.nail-art-design-euro-discoun ... directed=1
ampak je treba plačat še poštnino...
Don't worry, be happy!!
Mala_Teych
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 11. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Mala_Teych » 18. Maj. 2011 8:20

norolescentka napisal/-a:sem mela ta problem z odstopanjem, kriv je gel (bla pr treh, le pri tej zadnji mi ne odstopa). všeč mi je pa tudi to, da sploh ne zapili v kožo tako da mi nič ne poškoduje obnohtne kožice.ene delajo katastrofo z njo...ne vem zakaj bi mi mogla še en teden krvavet.


jaz mam iste probleme z odstopanjem + nohti mi ful hitro rastejo .. kateri gel drži tebi dobro?
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 18. Maj. 2011 14:49

Mene pa zanima, kaj je bolj kvalitetno in obstojno - gelirani nohti na šablono ali tadruga varianta? Upam, da veste kaj mislim.. :D Prej sem namreč hodila v salon, kjer mi je nohte delala na tak način, da mi je nanašala gel na šablono, ki jo je potem odstranila, ko se je gel strdil. Tukaj, kamor hodim zdaj k eni punci domov za polovično ceno tiste v salonu, pa mi dela s konico, če se temu tako reče. Pač ima umetne nohte in nanje nanaša gel. Dela zelo lepo in izgleda naravno, vendar se mi hitreje zlomijo kot so se mi tisti iz salona (kar je blo tudi občutno dražje :(), ki sem jih mela dobre štiri tedne in tudi če sem se kam udarila, noht ni šel vstran. Pač narastek se je samo opazil po tistem času, to pa je tudi vse (sem čez potegnila s prozornim in rešla zadevo). Te pa mam dva, tri tedne, pa že treh nimam več. Delam namreč v strežbi in zdaj vidim, kako neobstojni so ti nohti. :?

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov