Gelirani nohti

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 30. Jan. 2009 15:27

uf meni je pa to tako grdo. Imam rajši čisto scepljene pa tanke kot pa umetne, pa uno debelo plastično belo konico (kao francoska ..)
Uporabniški avatar
Ursa7
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 8. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Ursa7 » 30. Jan. 2009 16:38

se strinjam. meni izgledajo popolnoma ceneno :nein: .. no, itak jih pa vidiš samo na kakih srednješolkah
Uporabniški avatar
tanchii
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 421
Na forumu od: 16. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tanchii » 30. Jan. 2009 17:00

Ursa7 napisal/-a:no, itak jih pa vidiš samo na kakih srednješolkah


To pa sploh ni res :)
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 30. Jan. 2009 18:47

Men so eni gelirani nohti res nagravžno grdi- tisti, ki so prov debeli in štrleči, in se prov vid, da ne pašejo na roko oziroma na prste.

Medtem ko kdaj pa kdaj vidm tud kakšne prov lepe gelirane nohtke :) - take bolj tanke, lepe uglavenm. Glih dons je sodelovka pršla z novimi geliranimi nohti in morm rečt,da so res lepi. Sploh ne zgledajo umetni pa tko.
Uporabniški avatar
pepelčica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 483
Na forumu od: 10. 7. 2007
Kraj: koper

Neprebrana objavaNapisal/-a pepelčica » 30. Jan. 2009 19:00

Jz nevem, kakšne nohte ste vi vidle, ampak jz imam gelirane in so prau super lepi. Ne bi hotela imet spet take kot prej ni šans.
Uspešen moški je tisti, ki zasluži več kot lahko njegova žena zapravi. Uspešna ženska je tista, ki najde takega moža.
Uporabniški avatar
pepelčica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 483
Na forumu od: 10. 7. 2007
Kraj: koper

Neprebrana objavaNapisal/-a pepelčica » 30. Jan. 2009 19:01

Ursa7 napisal/-a: no, itak jih pa vidiš samo na kakih srednješolkah


aja pa nisem srednješolka :)
Uspešen moški je tisti, ki zasluži več kot lahko njegova žena zapravi. Uspešna ženska je tista, ki najde takega moža.
Uporabniški avatar
*AnNy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 27. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *AnNy » 30. Jan. 2009 20:04

Ursa7 napisal/-a:no, itak jih pa vidiš samo na kakih srednješolkah


to pa sploh ni res. moja sestrična izdeluje gelirane nohtke pa ma večinoma starejše stranke ki želijo imet urejene nohte.
Uporabniški avatar
brunett
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 23. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a brunett » 31. Jan. 2009 10:10

Js sm mela gelirane skor 3 leta in sem bla zelo zadovoljna in so mi bli lepi. Zdej pred kratkim me je pa neki piclo in sem dala gel dol in mam svoje. Sicer se zaenkrat se rehabilitirajo ker se bli zelo poskodovani od gela ampak to sem tut pricakovala. Sej sem v eni temi ze lepla slikce kak zgledajo ko das gel dol.

Odstranjen gel:
Slika

Spiljeni in lakirani z utrjevalcem:
Slika

Koncni izdelek:
Slika

Anyway, ce gres na geliranje naj bo to dolgorocno, za enkrat ali dvakrat se res ne splaca. Ker so nohti se kar neki casa po odstranjenem gelu krhki in lomljivi.
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 31. Jan. 2009 11:10

densy napisal/-a:uf meni je pa to tako grdo. Imam rajši čisto scepljene pa tanke kot pa umetne, pa uno debelo plastično belo konico (kao francoska ..)
Temu se reče zelo slabo narjeni gelirani nohti :)
Vem kakšne misliš, z debelo plastjo gela pa da grejo tako na A ven oziroma so vedno širši in umetno podaljšani. To je meni tudi grdo.

Jaz mam svoje nohte zelo dolge in mam gel samo premazan čez, vbistvu da mam nohte trde. Tako da se vbistvu ne vidi da so gelirani oziroma vsak me vpraša, če so moji :) Treba je samo najt nekoga, ki zna to delat.
I laugh at gilded butterflies.
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 31. Jan. 2009 11:24

Ena moja sodelavka ima gelirane in po kšnem mescu ko ji nohti zrasejo je ful grdo videt tisti rob. :heul:
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 31. Jan. 2009 11:40

Lepo narejeni gor ali dol - meni niso všeč. Predvsem v tisti fazi, ko naravni nohti že zraste in se vidi prehod med naravnim in geliranim. Naravnost ogabno :?
LanaMaxim
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 644
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LanaMaxim » 31. Jan. 2009 11:49

Sem videla že zelo lepo narejene, čeprav jih sama ne bi imela. Še posebej zato, ker sem na prijateljicah videla grozne posledice-so bili čisto uničeni.
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 31. Jan. 2009 12:38

Jst se z nohti ful ne ukvarjam. S svojimi nimam problemov, mam mal daljše, trde, ponavad nalakirane sam s kšnim prozornim lakom, če že (sm tud dala fotko v uno temo 'slike naših nohtov' al kva je že). Nohti morjo bit za moje pojme, sam čisti, pa da niso vsi pogriženi, drugač pa ne dam ne vem kaj na nohte in mi ne pade na kraj pameti, da bi dajala po 50€ za gelirane nohte, al kolk to sploh stane.
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 31. Jan. 2009 13:07

zakaj pa gel tako uniči nohte?

res ne razumem žensk, ki si delajo gelirane nohte, da potem ko se odločijo, da jih ne bodo več imele, da imajo ful problemov s krhkimi nohti??
Uporabniški avatar
brunett
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 23. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a brunett » 31. Jan. 2009 13:38

Pac te mine. Vsaj mene je. Zazelela sem si svojih nohtov in sem vedla kaj me caka na zacetku, uniceni nohti. Pa mi vseen ni zal da sm mela gelirane 3 leta. Sej pa nohti hitro rastejo in ni to zdej nek tak problem ce so momentalno uniceni. No vsaj zame ne. Zdej mam pac kratke in so mi tut vsec.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov