Frizura

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Mark
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 942
Na forumu od: 24. 9. 2004
Kraj: Steiermark

Neprebrana objavaNapisal/-a Mark » 22. Dec. 2004 16:35

Ja, če se pri frizerju lepše pride in nimaš nekih čudnih odtenkov na laseh. Razen, če ima katera takšno srečo, da je njena mama frizerka in jo kr ona pobarva :)
The best way to have a good idea is to have lots of ideas.
Kitten
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 213
Na forumu od: 25. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Kitten » 22. Dec. 2004 17:08

to zna bit pa tud dobr ja.sama poznam eno k ji je mat frizerka sam je too much pretiravala in skor vsak teden prsla z novo barvo las, kok se je spomnm se iz sole je mela na konc se komi kej las na sebi.
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 27. Jan. 2005 20:04

ok zdaj mam pa se jaz enak problem kot Kitten :)
frizerja mam 2.2. pa se ne vem kako in kaj...kaksen predlog :idea: ?mam temno rjeve lase, dolge cca do sredine hrbta...please HELP :!: :?:
Kitten
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 213
Na forumu od: 25. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Kitten » 29. Jan. 2005 12:02

:D
glede na to da mas daljse lase imas lahko miljon nacinov kako jih spremenit v dobro frizuro.
nimam bene slike na racunalniku drugace bi jo objavila.
pr kirmu frizerju pa mas?
mal preglej revije pr njemu, zihr jih mora met ni ni hudic da je ne bos najdla.
pa sporoci kaksna bo nova frizura:)
Uporabniški avatar
Naughty grl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 599
Na forumu od: 4. 9. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Naughty grl » 29. Jan. 2005 12:05

Jz mam pa dans frizerja! :)
sAdie mal poglej slikice po netu pa po revijah pa boš zihr dobila kako idejo ... Pa sporoči kakšna bo! :wink:
... se non ti cerco non vuol dire che mi hai perso <3
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 29. Jan. 2005 12:06

ojej...nikoli si nisem mislila, da bo to taki problem, ampak enostavno je! :wink: moj frizer>>Marko Matjaz...
hvala ti Kitten :wink: , sporocim...lep dan*
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 22. Okt. 2005 21:37

Evo, da obudim mal tole temo.. :) Punce, dej nalimite kake slikce frizurc, ki so vam všeč.. Kako firzurco, ki se vam zdi zanimiva, kako bl ekstra, kej tko..
Al pa kako stran, k bi blo ful slikc različnih frizur? :)

(hja, treba k frizerju, pa še ne vem kaj bi rada.. - tko da upam, da če bote kej nalimale, da bo kaka čupca, k bi bla my style.. :) )
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 25. Okt. 2005 18:48

miikena napisal/-a:(hja, treba k frizerju, pa še ne vem kaj bi rada.. - tko da upam, da če bote kej nalimale, da bo kaka čupca, k bi bla my style.. :) )


Jest mam isti problem :?
Mam ravne črne lase, dolge približno do sredine hrbta, ki mi grejo zmer bl na k****!!!
Pa sploh nimam ideje kako nej se ostrižem - k čist kratkih las pa nočem :nixweiss:
krfjolca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 810
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a krfjolca » 25. Okt. 2005 18:54

Jast mam tud novo frizuro :D !!!
Iz čisto blond ravnih las sem postala skodrana rjavolaska s svetlimi prameni :razz:
Pa mi je ful všeč, edina škoda je, da si sama ne bom znala tako lepih kodrov narediti ...
Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 25. Okt. 2005 18:58

Sliko, sliko! :zustimm:

Jst sm pa tko jezna k mam vedno grozne lase. Sploh nimajo oblike in pol vedno zgledam k da še nism slišala kaj je glavnik! :evil:
This too shall pass.
Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 25. Okt. 2005 19:11

Men je taka frizura čist najlepša :hearts: Že vem za kam si jo bi/bom umislna :D (Zdej morm počakat, k sm se postrigla pa mam še mal prekratke laske :razz: )
This too shall pass.
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 25. Okt. 2005 19:52

Hm, jz mam pa mal krajše lase, pa zdej sm gledala mal slikce, pa ubistvu pojma nimam, kako čupco bi mela.. Vem sam, da mi je treba špice nujno postrižt (čeprov ne zgledajo lih grozn, sam se ful dolg nisem strigla, tko da počas bo treba mal), pa dolgčas mi je ratal ob naravni barvi, tko da se mem namen tut mal farbnt, sam tut to ne vem na kako barvo - sam vem, da ne bi cele glave, sam tko kaki zanimivi prameni, ... Tko da pomojem se bom spet v petek skupi s frizerjem odločala za barvo, pa mu rekla, da nej me postriže kukr mu sede (sam ne preveč).. Razen, če se najde kaka lepa slikca za kako bl kratko/srednje dolgo čupco.. (nalimite kej plosim :) )
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Ložica**
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 9. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ložica** » 02. Jan. 2006 21:02

zdaj pa da še js, zdaj enkrat grem k frizerju, vi pa nalimajte frizure ki so vam ful ful všeč, da malo vidim... mam pa sredne dovge lase, spredaj mal krajše, pa blond.. pa mogoč bom malo posvetlila al pa potemnila.. don't know...
duni
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 18. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a duni » 04. Jan. 2006 18:32

men je pa tale frizura ful všeč http://www.atomickitten.com/gallery/jenny_003.jpg
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 04. Jan. 2006 18:41

Najbolje je,da greš k frizerju, poveš da bi rada odštekano frizuro in ti on naredi tako kot on ve da ti bo pasalo. No,vsaj jest vedno tako delam in pride ven fantastično! :)
Is sex dirty? Only if it’s done right.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov