Frizura

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ribica_1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 30. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a ribica_1 » 27. Avg. 2010 14:45

saj vem, da nosiš tisto, kar pristaja obrazu... ampak zadnje cajte-no, zadnjih 6 let sem bila tako komot, da sme imela dolge lase, in večinoma čop... in sploh nisme navajena, da mi lasje padajo ob obrazu..
nočem se nekaj rpevečt postričti, ker bom dolge lase res potrebovala...

in ja, odločena sem, da grem na "paža" do ramen-ampak v ravni liniji, ne čisto zgoraj pobrano, ker pol bo kriza, če bo treba naslednje leto lase speti..

tako da, a pozna katera res dobrega frizerja na relaciji maribor-celje? da bo iz mojih las in mojih želj znl nekaj narediti, da si bom jeseni upala ven brez čopa?
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 27. Avg. 2010 19:47

Zard mene imate lahko tudi temo o pažu, vidim, da ste se že kar razgovorile. Toda naj bo omejena na to. Za predloge o frizerjih imate pa posebej temu namenjano temo malo bolj spodaj. :D
MIS_MAS
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 251
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a MIS_MAS » 27. Avg. 2010 20:51

Smem vprašat zakaj boš potrebovala v roku 2 let dolge lase? :D Da že maš to tako naprej naštudirano :)
ribica_1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 30. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a ribica_1 » 28. Avg. 2010 10:09

predvidevam, da bom naslednje leto ali leto kasneje izrekla usodni DA
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 28. Avg. 2010 10:56

če se postrižeš samo do ramen imaš še dovolj časa za dolge lase. jst sem si jih tudi za poroko puščala, s tem da sem imela prej zelo kratek paž in so mi zrasli tam nekje do ramen - tud s tolk las se da fajn frizuro narest :wink:
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
ribica_1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 30. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a ribica_1 » 28. Avg. 2010 11:01

ja, zato pa na krajše ne bi šla. čeprav sem včeraj ugotovila, da me je nazadnje postrigla tako čudno, da imam an levi strani lasje postrižene nekje pod ušesom... ma, kak ji je to ratalo...
upam, da v spodnji temi kdo odpiše, ker drugače grem na blef v cat salon v celju....
MIS_MAS
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 251
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a MIS_MAS » 28. Avg. 2010 15:34

ribica_1 napisal/-a:predvidevam, da bom naslednje leto ali leto kasneje izrekla usodni DA


Aha se mi je zdelo da bo nekaj takega :D Vso srečo, da se bo to uresničilo.
ribica_1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 30. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a ribica_1 » 28. Avg. 2010 15:41

hvala :D
no, saj koruznika sma že, samo papir nama baje manjka.....
Uporabniški avatar
ricola
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 15. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a ricola » 15. Sep. 2010 20:42

a ta program je že kdo najdu?

jaz ne obiskujem velik frizerja, zaradi dolgih las.
ker sem dobila nek bon za frizerja me zanima kaj je v zvezi z PRELIVOM ZA LASE:
imam temno rjave lase in bi si dala preliv črne barve. Ali se preliv čist izpere (po kolikem času?) iz las, da ne bom imela pol probleme s pretemnimi lasmi in bo prišlo nazaj na mojo naravno barvo las?
Ali ima katera že izkušnje s prelivom?
Treselle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 71
Na forumu od: 29. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Treselle » 08. Jan. 2011 14:44

Ima katera izkušnje z lasnimi vložki? Sama imam rdeče, ravne, do ramen dolge lase in za posebno priliko, bi si rada lase podaljšala, tam nekje do sredine hrbta.
Zanima me kateri lasni vložki so najboljši? Iščem pa snemljive in ne tiste, ki ti jih ''prilepjo'' gor.
Aja, pa če katera ve mogoče, ali si lahko na ravne lase dam kodraste lasne vložke? Mislim, kako bi izpadlo, ker bi si res želela imeti malo kodrov za spremembo. Izkušenj s tem pa res nič nimam :) + glede ujemanje odtenka me malo skrbi, ker si lase barvam in bi rada imela vložke enake barve.
turn up the music, turn down reality
Uporabniški avatar
pjotra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 25. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a pjotra » 08. Jan. 2011 20:32

Treselle napisal/-a:Ima katera izkušnje z lasnimi vložki? Sama imam rdeče, ravne, do ramen dolge lase in za posebno priliko, bi si rada lase podaljšala, tam nekje do sredine hrbta.
Zanima me kateri lasni vložki so najboljši? Iščem pa snemljive in ne tiste, ki ti jih ''prilepjo'' gor.
Aja, pa če katera ve mogoče, ali si lahko na ravne lase dam kodraste lasne vložke? Mislim, kako bi izpadlo, ker bi si res želela imeti malo kodrov za spremembo. Izkušenj s tem pa res nič nimam :) + glede ujemanje odtenka me malo skrbi, ker si lase barvam in bi rada imela vložke enake barve.


Jaz osebno nimam teh izkušenj, imam pa vse prijateljice ki to furajo. Za koliko časa bi jih pa rada imela? Varianta, ki so jo vse pohvalile so pravi lasje na trakovih, skozi katere ti potegnejo svoje laske, poleg že na podaljšane. Vendar jih je treba na dveh koncih kot sem razumela prilepiti da gor stoji. Zadeva naj bi bila super za en mesec, potem je treba iti prestaviti. Je ceneje kot tisti posamezni čopki. Morajo pa biti naravni lasje, da jih lahko frizerka pobarva na tvojo barvo. Rekle so tudi, da je najbolj dati lase take kot jih približno imaš. Se pravi, če imaš ravne potem so najboljši vložki ravni. Mislim, da nakodrajo ti jih še vedno lahko. Za snemljive - tiste ki jih imaš samo za en dan, ne vem, vem pa da obstajajo čudoviti čopi pravih las, ki si jh zatakneš na svoj čop. Upam, da sem ti saj malo pomagala.
Treselle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 71
Na forumu od: 29. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Treselle » 09. Jan. 2011 10:12

Mela bi jih za maturantski ples, ker s tako frizuro kot jo mam zdej, res ne vem kaj naj naredim. V mislih sem mela bolj snemljive, ker jih na splošno ne bi nosila. Ampak zdej, ko sem tole prebrala, se bom mogoče premislila, pa da bi jih mela potem cel mesec gor :) Predvsem nočem uničit s tem svojih las, pa izpasti kot en klovn :D Lepa hvala za informacije :)
turn up the music, turn down reality
Uporabniški avatar
pjotra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 25. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a pjotra » 09. Jan. 2011 15:14

Najbolj da se oglasiš pri kakem frizerju in naj ti on svetuje. Vem da za eno noč se da marsikaj naresti, s tem da bodi pazljiva, ker tvoje lasišče ni vajeno take teže, te zna precej boleti glava. Za maturantski ples pa mislim da ne bi bilo to fajn.
Uporabniški avatar
Ladyy*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 9. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ladyy* » 09. Jan. 2011 19:37

Js sem imela clip on podaljške in moram priznat da so se mi zelo dobro obnesli, dost jih moraš negovat pa bojo zelo lepi. Izgledajo pa nekako takole:

Slika

dobiš jih pa povsod, js sem jih dobila v Esteli (BTC) imajo pa vse barve, velikosti.. :D
Love me now or love me never, but if you love me, love me forever *
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 20. Feb. 2011 20:59

Kako naj dobim take rahle in velike valove? prva slikca:
http://www.hairleaks.com/kim-kardashian ... yle-3.html

Za navijalke in kodralnik se mi zdijo preveliki, pri figi je pa tko, da zmeri tvegam rezultat, enkrat rata, enkrat ne, pa še vedno so manjši kodri.
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov