Frizura

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
sunnydayka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 23. 9. 2005
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a sunnydayka » 05. Jan. 2006 8:57

jst bi tud drgačno frizuro zdj mam 3 dolžine pa do srednie hrbta blond lase sam mi ni ušeč taka čupca pa še neki novga bi rabla sam jst sploh ne vem keri so dobri frizerji k men usak drgač nrdi kkr rečm
panda1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 23. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a panda1 » 05. Jan. 2006 12:30

Pri frizerki povprašaj za revijo Salon. Notri imaš polno aktualnih trendov in odbitih frizur. No bolj je to namenjeno frizerjem, ker na takšen način predstavljajo tehnike striženja..

Revijo, kakor vem v prosti prodaji ni mogoče kupit, zato po njej povprašaj pri frizerki. Tudi katalogi frizur, ki jih imajo tam ti znajo priti prav.

Upam da so informacije koristne in da bo frizurca ockaj :wink:
Ložica**
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 9. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ložica** » 05. Jan. 2006 15:02

duni napisal/-a:men je pa tale frizura ful všeč http://www.atomickitten.com/gallery/jenny_003.jpg




eeeeeeeej, točno tako frizuro mam js zdaj! skor isto! :D pa sm šele zdaj pogledla, včeraj sm pa bla pri frizerju! očitno mi je namenjena :razz: :razz:
Uporabniški avatar
bubbles
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 499
Na forumu od: 8. 11. 2004
Kraj: heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a bubbles » 05. Jan. 2006 18:53

tale od inti mi je ful všeč, mam tut sama neki podobnega, sam mal daljše:

http://zebracms.com/burda/files/img2004391504.jpg
...just breathe...
Uporabniški avatar
inchy84
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1004
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a inchy84 » 05. Jan. 2006 19:06

men je pa ful takala frizurca všeč:
Slika
Somebody save me
I don't care how you do it
Just save, save me
Come on
I've been waiting for you
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 05. Jan. 2006 20:01

bubbles napisal/-a:tale od inti mi je ful všeč, mam tut sama neki podobnega, sam mal daljše:

http://zebracms.com/burda/files/img2004391504.jpg


Jaaa, všeč!! Jst imam pa malo kajše lase in malo manj ravne, tko, da si jih morm s krtačo pol posušit, ampak mi je naboljša frizura do zdej!
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 05. Jan. 2006 20:22

A mi loh kera kej svetuje... Dons sm sla h frizerju, da bi mi nardila mau pramenou, da si ne bi vec celih las barvala, k mam ful skurjene. In sicr nism hotla h svoji frizerki, kr je lih ona kriva za unicene lase :evil: (se barvam na blond) in tko grem tja, kjer majo (nej bi mel) mau vecji sloves, v upanju, da mi bodo pac tm znal pomagat in narest tko k se spodob. In povem, ne, poudarm :!: trikat, da bi rada ostala svetla, sam da bi pa mau ublazila use skp s prameni, da se mi lasje popraujo. In kaj je ispadl?! Eni grozni sprano rjavo-rdeci odtenki, podobn nicemur sploh... :cry: skratka-GROZA! Placala itak cis prevec, sla dam jokat in se cez eno uro narocila drgam, kjer me pa ni hotla strihat nazaj :x (ceprou sm rekla, da ne jebem) kr mam prevec unicene lase (to itak, sam zdj mam pa se grdo barvo! :roll: )... In mi je nardila svetle pramene. Mau, cis mau je sicr bol, sam se zmer svetlobna leta stran od tistga kar bi dejansko mogl bit-pa vem da se da, kr sm ucas mela sam pramene in je blo kul. U pondelk grem sicr h kolegici, k je frizerka se pokazat, da mi pove, ce se da se kej rest. Cis sm nesrecna, k to sploh nism vec js, nc na men vec ne pride do izraza! :cry: Sploh ne vem kaj nej nardim... A je mela kera podobn primer (pa ne en, dva odtenka falen, ampak petinosmst)? Dejte prooosm svetvat. Hvala.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
*ange|*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 438
Na forumu od: 16. 8. 2005
Kraj: Tam nekje =)

Neprebrana objavaNapisal/-a *ange|* » 05. Jan. 2006 20:26

waah...js bi tut mogla it zdej enkrat k frizerju... Mogoče ne boste vrjele...ampak...mislim, da nism bla pri frizerju okoli 5 let (me je vmes se sestrca strigla par x ) :oops:
Že 1 leto se odpraulam :D Mam pa douge (več kot do polovice hrbta so...neki takega) rjave, skodrane oz...bol valovite kot skodrane laske.
Ampak mi je že na ornk dougčas ratal met skos isto frizuro :roll: Any ideas? Mam pa bol okrogl obraz... tk, da mi kratki nebi pasali (preverjeno) :D

btw: aloha...nis edina...moja frendica se je sama na blond doma barvala pa je zelena ratala :eek: oziroma sivo/zelena...in ji je komej frizerka neki pobarvala, da je ratala sivo/blond ...predlagala pa ji je naj si čimvečkrat laske opere, da se bo barva sprala... tko, da se je čez 2 tedna spet pobarvala pa je mela lepo barvo
DRug primer je moja sošolka, ki se je tud na blond barvala pa je ratala fluroscentna :lol: (prisežem!) je šla k frizerki pa je rumena ratala... believe me...nis edina :) Laske si čim večkrat operi (pa ne 10x na dan ), da ti se barva spere... pa bo :)
Zadnjič spremenil *ange|*, dne 05. Jan. 2006 20:30, skupaj popravljeno 1 krat.
Nema me vise u tvom krevetu na to nisi racunao i da si konacno u srcu mom mesto izgubio...
Uporabniški avatar
sunnydayka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 23. 9. 2005
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a sunnydayka » 06. Jan. 2006 8:37

panda1 napisal/-a:Pri frizerki povprašaj za revijo Salon. Notri imaš polno aktualnih trendov in odbitih frizur. No bolj je to namenjeno frizerjem, ker na takšen način predstavljajo tehnike striženja..

Revijo, kakor vem v prosti prodaji ni mogoče kupit, zato po njej povprašaj pri frizerki. Tudi katalogi frizur, ki jih imajo tam ti znajo priti prav.

Upam da so informacije koristne in da bo frizurca ockaj :wink:

u hvala....
sj drgač mi je ušeč od ashlee simpson sam ne vem kk bi to men kj pasal
Uporabniški avatar
x_nika_x
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 167
Na forumu od: 20. 5. 2005
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a x_nika_x » 06. Jan. 2006 16:56

jst bom šla enkrat ta mesec do frizerja pa ful razmišlam d bi si frfru nrdila sam nvem...se bojim d nebi kul izpadl :roll: (lase mam pa zdej do ramen...mal več, še kr ravne pa ful goste :? ) kšn predlog...?frfru ja,ne?kašnga? :D
Če jočeš, ker je iz tvojega življenja izginilo sonce, ti solze preprečujejo, da bi videl zvezde...
Uporabniški avatar
girlie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 924
Na forumu od: 17. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a girlie » 06. Jan. 2006 17:31

js bom šla tud ta mesec k frizerki, ker mam že ful razcepljene konice :?
Let the good times roll.
Uporabniški avatar
_ladybird_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 218
Na forumu od: 8. 11. 2004
Kraj: .......

Neprebrana objavaNapisal/-a _ladybird_ » 08. Jan. 2006 10:09

cao.

Punce dj mi prosm neki pomagite...Iščem sliko frizure, ki ima spredej postrani postrižene lase, ne frufru, manj las je...sj še razložit ne znam...v glavnem če kakšna ve kaj mislm, nej plis da slikco, k jst nč ne najdm
Uporabniški avatar
gemini
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1680
Na forumu od: 8. 9. 2004
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a gemini » 08. Jan. 2006 10:18

mene pa zanima če ima kašna kak link kjer bi se najdlo kašne lepe frizurce. jst ne najdemnič pametnega :?
Ko odvržeš vso strast
in me prideš nežno krast
tvoji poljubi z dlanmi kot bi mi
ustavil čas in že se dani (Neisha)
Uporabniški avatar
sQo``
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 310
Na forumu od: 14. 8. 2005
Kraj: Under your bed

Neprebrana objavaNapisal/-a sQo`` » 08. Jan. 2006 10:41

jzt rabm tud novo čupo :( nism bla že več kot pol leta pri firzerju.. ampak nočem krajšaat :x sam je treba postrižt zarad konic :?
mommy says i'm a special person no matter what the other kids say!
Uporabniški avatar
girlie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 924
Na forumu od: 17. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a girlie » 08. Jan. 2006 12:20

evo točn tko je pr men - ful ne bi rada krajšala, ker mam že tok lepe dolge laske, ampak je treba postrič konice :?
Let the good times roll.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov