Frizura

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 20. Feb. 2011 21:32

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 17:41, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 20. Feb. 2011 22:40

Te ne morm :D Mislm neki si predstavlam, sam pomoje ne lih tko kot si misnla :D Sam si me pa spomnla na neki druzga, da si vlažne lase razporedim na pramene in jih okol prstov navijem na mal večje kolute pa učvrstim s špangicami in pol razpustim.
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 20. Feb. 2011 23:04

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 17:41, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 21. Feb. 2011 12:06

:ja: :D Bomo probal tud to
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 21. Feb. 2011 17:12

Jaz sem delala na isto finto kot je opisala sirova, ampak na drugačn naščin (bolj ajnfoh, ampak teži za razložit): si nardim klasičen čop in pomaknem gumico skor do konic, tak da ven gleda samo kaka 2cm las in potem lase razdelim na dve polovici - 2 pramena - da zgleda vse skup koker en V. Pol pa ta štrcelj las ki je ostal spodaj pod gumico začnem uvihavat not med pramena - pač kokr da sučeš čop noter in potem se pramena na straneh zasvaljkata v taki spirali in to je to. Narjeno v minutki. Nekak takle zgleda, sam da pač gumico pomakneš do konca in zaviješ celotno dolžino las:

Slika

Evo navodilca, sam da ne rabiš spodnjega dela zasvaljkat predn ga obrneš not in to delaš dokler ti las ''ne zmanjka'' :D KLIK ;)
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 21. Feb. 2011 18:41

Oh, bom se tud jaz mal igračkala in sprobala to :D Sam jaz mam problem, da men razni kodri al karkol si naredim razpade po kakih 3 urah, ker mam full težke in močne lase pa mi žal ne zdržijo dolgo... nimam pa rada raznih pen, žele za lase al pa lake ker mam pol hitro masne in cele neke zleplenje, v glavnem ni mi fajni filing, če mam kilo vsega na laseh.
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 21. Feb. 2011 18:47

Uf hvala Tearjerker za tale navodila, zgleda čist simpl, bom sprobala tud tole varjantico, ma neki že more ratat :D
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 25. Feb. 2011 18:00

Sem sprobala tole kar je Tearjerker predlagala in sem bla kar zadovoljna, je čist na izi pa fajn sem mela rahlo kodraste lase sam mi je po dveh urah spustilo in so bli že ravni, tak kot sem predvidevala da bo. Verjetno bi si vseeno mogla mal utrjevalca za lase dat gor da bi mi dlje držalo. :)
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 26. Feb. 2011 8:27

Jaz mam enak ''problem'', zdrži mi kodrast videz kakšno urco, dve, včasih še to pa smo spet na ravnem :D Jaz si moram dat gor tono pene pa še potem polakirat, ampak pol lasje čist izgubijo svoj lesk in zgledajo trdi in štrenasti, tak da to mi tud ni všeč. Dlje mi drži edino, če si nardim kodre s kodralnikom al pa če si vlažne lase navijem okoli krtače in jih tak sušim. Ampak to je pa že delo in se mi ne lubi :D
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 26. Feb. 2011 11:03

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 17:33, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 26. Feb. 2011 11:16

Men pa dejansk bolj ko zapletam, slabš je. Bolj ko čem ukrivit las, bolj se ravna. Zato če že, razdelim lase na čimmanj pramenov pa delam čimvečje ''zavoje''.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 26. Feb. 2011 19:17

Hmm, men tud precej dolg zdrži, če jih čist nasimpl kej zapletem/zvozlam (npr. kitke in s tem spat, ali pa doma čez dan figa) - ampak na rahlo vlažnih (ne mokrih :)) laseh.
Uporabniški avatar
*Eliza*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 583
Na forumu od: 28. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *Eliza* » 15. Okt. 2011 16:18

Poznate kakšne dobre strani na netu kjer so predlogi za frizure? slikce bi hotla :) sem naročena pri frizerki za četrtek in nimam ideje sploh :)
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 23. Okt. 2011 12:38

Mi zna katera razložit, kako se naredi taka frizurca? Saj to je figa, ali ne? Če prav vidim, je punca okoli te fige dala elastiko, ne vem pa, kako se zraven spravit, ker nikoli nisem eksperimentirala z lasmi. Ali mam spuščene ali pa v čopu. :D

Slika
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 23. Okt. 2011 15:06

em, primeš lase v čop (sam jih ne zvežeš), mal jih "zviješ" (da pač ne uidejo takoj ven) in .. narediš figo? :D
ful ne znam razložit, lol, sori. youtube?
*edit: ampak men se zdi, da nekatere ful komplicirajo (na yt), pa takvi in onakvi pripomočki (glavnik pri men ni obvezen :D, lak, špangice).
evo, moja (ampak res na izi, pač za odmaknt lase z obraza)

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov