Frizura

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

*kristyna*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 226
Na forumu od: 7. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *kristyna* » 26. Jun. 2008 12:21

moja brat ma zdej irokezo. pobrit pa na sredini po glavi ene 3cm visoko irokezo. Boljše kot da je čisto pobrit vsekakor. Drugače pa na enih ženskah irokeza kar dobro izpade.
Love me or leave me. Hey! Where''s everybody going??
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 26. Jun. 2008 14:10

Na nekaterih moških in tudi ženskah zgleda ful dobro. Ampak res samo nekaterim. Eni z to frizuro čist mimo sfalijo.
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 02. Jul. 2008 11:02

Meni je ta irokeza kul, če ni preveč želeja gor, ker potem to deluje čefursko
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Uporabniški avatar
merisima
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 662
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a merisima » 17. Nov. 2008 16:19

Pontifex Maximus napisal/-a:Od kje prihaja ta način firzure, ki jo danes videvamo na raznih fantovskih glavah. Se npr. sprehajam po šoli, kjer delam, pa skoraj ne ločiš po frizuri več kdo je kdo, grem v trgovinski center, srečujem fante, ki imajo tako frizuro... Kaj je takega na tej frizuri? Kaj vidijo ženske na taki frizuri?

ja prihaja :lol: sam ,zdaj ko kao prihaja v modo je super,ko pa še ni bla uveljavljena kot modna smernica pa je bla strah in trepet pa gnusa vredna na ženski glavi,a?
jaz sm bla po imidžu zaprisežena "starom vjernom pasu-panku" in sm še pred kakimi 3 leti furala špuro.in to ta pravo,sam na svoj način.ma,upam,da nism koga z zgornjim stavkom užalila,sam jezi me,ko sm jaz furala različne oblike irkeze,se so fensike zgražala nad mano,zdaj,ko pa je kao in so si jo mnoge ki so me najbol zaničevale nardile in res bi najraje škarje nosla s sabo in vsem tistim odstrigla špirco :cool: .ja men so še zdaj kul in kul mi je tud vidit žensko,ki jo fura,sam sama sem pa prerasla to obliko naglavnega okrasa.
če si jo češ naredit,si jo naredi,sam ,če hočeš met orginalno si malo poglej fotke po revijah pa si 3-4 slike izberi in jih nesi k frizerju,pa prosi naj ti jih skombinira v eno pa tud barve...jaz sm mela ene 3 barve na prvi irokezi pa 4 različne skombinirane.veš kak je bla zakon.pa mešani oranžni,črni in rdeči prameni.probej :D
Piramida krije tajnu zemlje
tajnu svemira
piramida nosi grijehe
ovog naseg vremena
piramida skrivena.
(Divlje jagode:Piramida)
Uporabniški avatar
Jaqueline
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 9. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Jaqueline » 17. Nov. 2008 16:55

Najbolj bedne so mi one ''irokezice'' ko majo na strani isto dolge lase kot na sredini in potem na sredin nekot vse lase v en skupeh zbrane, seveda s pomočjo kilograma želeja.
Tudi na panxih mi ni irokeza nwm kak ql, sam še gre nekot z njihovim stilom. Najboljšo panx čupo mi je mel Sid Vicious (pa ne zato kr je pač najbol znan od panxov).

Kar se pa tiče žensk in irokez: a-a :flop: . Ampak to je samo moje mnenje.
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 17. Nov. 2008 18:41

*kristyna* napisal/-a:moja brat ma zdej irokezo. pobrit pa na sredini po glavi ene 3cm visoko irokezo. Boljše kot da je čisto pobrit vsekakor. Drugače pa na enih ženskah irokeza kar dobro izpade.


To mi je pa res bljak :tot:

drugače pa, se spomnim, ena ko je hodla na isto SŠ kot jaz, je vedno mela irokezo, in to tak grdo nareto, res :? ne rečem, ene si znajo nardit, jim paše.. sam ene pa čist sfalijo..
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 18. Nov. 2008 18:32

:lach: Temu se rece Mohawk hairstyle. Ampak to kar je zdaj moderno ni nobena irokeza. Se strinjam z nekom, ki je zapisal da to kar je zdaj moderno sploh ni nobena irokeza.

To je irokeza:
Slika
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
Trnovka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 1. 1. 2007
Kraj: Pod češnjo :)

Neprebrana objavaNapisal/-a Trnovka » 19. Nov. 2008 14:20

Jaz mam zdaj takšno frizuro, da si jo lahko speglam pa mi ful lepo stoji, pa prednje lase si laho naredim v irokezo in zgleda ful fajn...meni je moja irokeza všeč :)
Ko pa postane predolga, si pa špice kar sama postrižem :D
Najboljše pa so mi irokeze na Tajcih...OMG nekateri so taaaaak dobri s temi frizurami...saj verjetno veste kaj mislim... :)
Uporabniški avatar
merisima
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 662
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a merisima » 19. Nov. 2008 18:47

Aj..šele zdej sm vidla,da nekoga zanima,od kje izhaja irokeza.
Od Indijancev plemena Irokezi :razz: .Sam,če si jo že kdo če naredit,si res naj naredi pravo ne pa te fejke,ki se furajo:).
Piramida krije tajnu zemlje
tajnu svemira
piramida nosi grijehe
ovog naseg vremena
piramida skrivena.
(Divlje jagode:Piramida)
Uporabniški avatar
Jaqueline
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 9. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Jaqueline » 19. Nov. 2008 19:14

^^ Agreed
Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 19. Nov. 2008 19:25

Meni so pa te zdej moderne irokeze na fantih full všeč. Moj je zdej postrižen da ima pri strani krajše in na sredini mal daljše, ful lepo pride.
Všeč pa mi bilo, da bi bilo še več razlike, ampak noče :)
Meni so tipi z takimi frizurami ful dobri njami :D
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 19. Nov. 2008 19:44

Meni moška irokeza ful hudo zgleda... še posebi tista .... ki izstopa na sredini glave. Una wanna be irokeza pa tko.. Mal mi gre na živce, ker je tam ponavad veliko želeja.. in ne moreš človeka normalno pogladit po laseh :D tko da raj brez...
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 22. Nov. 2008 13:41

Meni so tud ful ušečne take kamr je lih čist mal irokezce pa razlika med dolžino las ni tolk očitna =) Hawt
avx
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 7. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a avx » 07. Dec. 2009 16:53

Ka ste bedne :lol: Vse oo kak je irokeza fajna. Waaaa sej že ima vsak tip isto irokezo, tut sam sem jo imeu in jo še imam. Pa sem začel razmišljat, kaj če bi to irokezo malo priredil, pa bi ob strani si dal kaj vrezat noter. Seveda sem to tudi storil ampak kaj, ko je minu 1 teden pa že vidiš 2 taka z podobno frizuro. Mine 1 mesec pa že 20 komadov po celju z podobno frizuro. Bomo videli kako dolgo bo sedaj. Jutri si grem namreč spet spremenit čupco, kej ntoer vrezat, bomo vidli koliko časa bo spet, da si ne bo kdo kaj umislu podobnega. Kako je pa izgledalo imaste pa tukaj.

Slika
Slika
Uporabniški avatar
theNinna
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 373
Na forumu od: 31. 3. 2008
Kraj: Prlekija

Neprebrana objavaNapisal/-a theNinna » 07. Dec. 2009 17:05

En predlog, vreži si noter: " NE KOPIRAJ! " :)

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov