Frizura

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

avx
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 7. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a avx » 07. Dec. 2009 17:06

haha zaščiteno z zakonu XD
barbika_444
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 228
Na forumu od: 12. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a barbika_444 » 08. Dec. 2009 12:52

marypa napisal/-a:Meni moška irokeza ful hudo zgleda... še posebi tista .... ki izstopa na sredini glave. Una wanna be irokeza pa tko.. Mal mi gre na živce, ker je tam ponavad veliko želeja.. in ne moreš človeka normalno pogladit po laseh :D tko da raj brez...


To mi pa ni jasno. A tista ki ti je všeč je brez gela? Kako pa to stoji? Jst sm pa mislila da visoke irokeze (tiste k izstopajo na sred glave kot praviš) potrebujejo še več "betona" in jih je še težje gladit :roll:
avx
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 7. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a avx » 21. Dec. 2009 12:46

barbika_444 napisal/-a:
marypa napisal/-a:Meni moška irokeza ful hudo zgleda... še posebi tista .... ki izstopa na sredini glave. Una wanna be irokeza pa tko.. Mal mi gre na živce, ker je tam ponavad veliko želeja.. in ne moreš človeka normalno pogladit po laseh :D tko da raj brez...


To mi pa ni jasno. A tista ki ti je všeč je brez gela? Kako pa to stoji? Jst sm pa mislila da visoke irokeze (tiste k izstopajo na sred glave kot praviš) potrebujejo še več "betona" in jih je še težje gladit :roll:


verjameš ali ne, tiste ko ti praviš, da rabijo še več betona. Ponavadi si tisti ljudje naredijo s pomočjo jajc čupo. Samo ne vem kake vonjave potem mora imeti.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 21. Dec. 2009 13:13

avx napisal/-a: Ponavadi si tisti ljudje naredijo s pomočjo jajc čupo. Samo ne vem kake vonjave potem mora imeti.


Prav nobenih :D Itak se uporabi samo jajčni beljak, fajn našprudlan v peno, jaz sem si včasih dodajala noter še cuker in fajn pofenano pa drži ko tajfl.

Sicer pa, meni so na tipih všeč samo tr00 irokeze - se pravi da je glava na obeh straneh zabrita na nulo, na sredini pa irokeza. Tiste čupce, ko so ob straneh krajši lasje, na sredini pa daljši in zamaskirani v irokezo so mi metro fejk wannabe pussy fuggly. Pač, panksi so populariziral irokezo in js sn jih vajena bolj kot fancy šmensi boyish irokezic na modernih fantkičih. Sicer pa je šla tale moderna irokezica (na srečo) malo iz mode. :)
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 22. Dec. 2009 12:46

men je huda irokeza na tipu, ki mu ta frizura paše.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 22. Dec. 2009 18:24

Tearjerker napisal/-a:Sicer pa, meni so na tipih všeč samo tr00 irokeze - se pravi da je glava na obeh straneh zabrita na nulo, na sredini pa irokeza. Tiste čupce, ko so ob straneh krajši lasje, na sredini pa daljši in zamaskirani v irokezo so mi metro fejk wannabe pussy fuggly.


Tako.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]