Frizer

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Treselle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 71
Na forumu od: 29. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Treselle » 03. Jun. 2011 13:43

Js sem se v tej Lassani, ki je čist na začetku miklošičeve, par korakov stran od celovške. Sikce pa žal ni, ker nimam več paža, to je blo skor pred enim letom (takrat se pa tud nism slikala). Sem dala pa tud tam nekje 30 eurov, pranje + striženje. Men je blo všeč, ker so eni redkih, ki so zadel to kar sm hotla (neenakomerno postrižen paž - spredi daljš kot zadi) Pa še masažne stole majo :D
turn up the music, turn down reality
pussyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 160
Na forumu od: 15. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a pussyka » 03. Jun. 2011 15:11

Ok pol bom kr tole upoštevala, če sm prou razumela v Lassano na mikošičevi (pr fletu, kje je to;)?) pa se k Đevi naročim, sam upam da še dela. Hvala punce, če maste pa še kej pa lahk poveste k se tko šele čez teden naročim.
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 04. Jun. 2011 17:01

pussyka napisal/-a:Ok pol bom kr tole upoštevala, če sm prou razumela v Lassano na mikošičevi (pr fletu, kje je to;)?) pa se k Đevi naročim, sam upam da še dela. Hvala punce, če maste pa še kej pa lahk poveste k se tko šele čez teden naročim.


Flat je na križišču Dalmatinove in Miklošičeve. Od Metalke neprej po Dalmatinovi naslednje križišče :)

sleepyheadgirl napisal/-a:miklošičeva ni nikjer blizu celovške!


Ne, pretiravat pa tut ni treba ... To si zdej predstavla, kukr, da je čist na drugem koncu mesta :P Od Tivolija, ki je na začetku Celovške, greš samo po Gosposvetski in naprej mimo Metalke po Dalmatinovi do Miklošičeve. Peš ni niti 10min, z avtobusom sta pa dve postaji, ki sta zelo blizu :P
Live. Love. Surf.
pussyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 160
Na forumu od: 15. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a pussyka » 10. Jun. 2011 14:53

A se je mogoče že ktera strigla pr Valeriji na miklošičevi v Lassani, ker sm pr njej naročena pa ne vem če je ok, da se vem prestavt? ;)
matejakos21
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 16. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a matejakos21 » 16. Jun. 2011 16:53

Zdej se odločam za frizerje in me zanima, če ta Lassana računa okol 30€ za pranje, striženje in fen al brez fena? Dve sta že napisali in nista napisali fenanje, tako da ne vem ;) Cena mi je zelo pomembna, ker sem ugotovila, da ni pogoj za kvaliteto.
Uporabniški avatar
_Lorella_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 23. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a _Lorella_ » 29. Jan. 2012 18:27

Malo se poigravam z mislijo, da bi šla nazaj na blond (trenutno sem črnolaska), kot sem bila pred štirimi leti, a sem takrat bila samo eno leto blond, ker mi je frizerka morala blanžirati narastek z 9-12% hidrogenom, da je sploh prijela željena barva. Po dolžini pa seveda prvič, kasneje se nisem barvala več, samo narastek. Čeprav je uporabljala kvalitetne izdelke za nego las po blanžiranju, sem imela vedno bolj suhe lase.
Od takrat so se nekateri frizerji že izobrazili na področju barvanja na blond :lol:, ker takrat še kakšen znan frizer ni vedel kaj bi delal z mojimi (sicer zdravimi) lasmi in me samo lepo postrigel, pobarval pa tako, kot se znam sama doma s Keune barvami.
No, tako sem do zdaj slišala in videla (po slikah), da je zelo pohvaljena Maša (znana po podaljševanju las), ki je nedolgo nazaj odprla svoj studio Kristal v Kristalni palači v Lj. Resda mam do Lj uro vožnje, a bi se mi 1x na mesec pa že splačalo peljat tja, če res obvlada delo, kot je slišati. :) Hodi katera k njej? Svojih las pač ne dam več komurkoli v roke. Seveda bi pa šla postopoma, čeprav baje ona lahko spremeni črnolasko v blondinko v nekaj urah, a nočem izgubiti las. :D
I hope karma slaps you in the face before I do.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 29. Jan. 2012 21:04

Goran v frizerskem salonu OZ v diamantu BTC.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
foxiegirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 28. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a foxiegirl » 11. Mar. 2012 13:11

mene pa zanima, če je kera bla pr Misi - Rožna dolina.. pa kakšne so kaj cene, npr. za striženje ?:)

hvala za informacije :)
Uporabniški avatar
Mimika55
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 29. 6. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimika55 » 13. Mar. 2012 9:34

Jaz sem tudi bila pri Goranu v frizerskem salonu OZ v diamantu BTC. Toplo priporočam, zelo prijazni in profesionalni. Super frizuro so mi naredili!
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 13. Mar. 2012 18:33

Itak. V tem salonu mi je res pune všeč, ker se mi zdi, da ko pridem kot, da se salon vrti okoli mene in, da sem jim glavna stranka. Bote vodo, kavo? Da bi mi kavo skuhali pri frizeru še res nisem doživel.

Prijazni pune, zelo strokovni pri striženju in ful ve kaj hočem od njega, ko mu povem in nardi tud zelo super vedno. Tud prej pred porodniško mi je bla frizerka Katja v tem salonu in sem tud bil izjemno zadovoljen z njo. Sem že 4 prepričal, da so šli k njim in vsi so ostali, ker so tak zadovoljni.

Za ostale frizerje pri njih ne vem, ampak za Gorana pa Katjo, ko pride iz porodniške pa lahko garantiram, da bote zadovoljni, če bote dovol jasno izrazli želje.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
aderyn
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 389
Na forumu od: 16. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a aderyn » 25. Jun. 2012 14:27

Se je že katera strigla v salonu Ali No.1 na Petkovškovem v Lj? Kakšna mnenja? :)
There are no shortcuts to any place worth going.
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 05. Jul. 2012 22:28

Kateri salon na Taboru (nekje med UKC, FZV in v tem koncu) je poceni in prideš hitro na vrsto? Šla bi samo na barvanje narastka in ne mislim plačevati več kot 20 ali 30eur.
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 02. Avg. 2012 7:10

Suzany
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 5. 6. 2012
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Suzany » 02. Avg. 2012 12:39

Al pa Mateja v Ultra image-u v Savskem naselju pri Šparu ma ful dobr filing kaj ti je všeč in kaj ne pa nima manije na pretirano krajšanje las.
Special CHICK
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 24. 10. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Special CHICK » 30. Okt. 2012 9:22

Punce pozdravljene,

Mene pa zanima glede na to da sem blondinka kje se ve, ki ste enako svetlolaske barvate. Predvsem me zanima kateri salon vam odgovarja in katere barve uporabljajo ( in ali ste zadovoljne). Sama sem obiskala ze veliko salonov, tudi drazjih vendar mi barva nekako nikoli ni dolgo drzala. Teden ali dva je bilo v redu, potem pa se je tista bela barva pocasi zacela spirati in pri narastku sem bila vedno po kakih dveh tednih oranzna. Velikokrat sem sla nazaj in sprasevala ali so mi slucajno dali preliv, vsak je odgovoril da barvo. Vendar kolikor vem blond barva postaja svetlejsa in "obslesa" ne pa da postane temnejsa. V glavnem imela sem frizerko ki mi je vedno naredila cudovito barvo in odkar je preselila salon mi nobena vec ni odgovarjala. Zato blondinke na pomoooc :) Sem pa iz Lj, tako da bi mi mnenja glede salonov in tako dalje zelo prav prisla.

Hvala :)
It`s all about taste. If you are cheap, nothing helps.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov