Frizer

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 28. Avg. 2010 20:40

ribica_1 napisal/-a:tamarra

hvala.. no, 40€ mi je sicer res nekak zgornja mera, koliko bi še dala za frizerja, ampak ker je to izjemna situacija, druge izbre ni... nekim povprečnim frizerjem trenutno ne zaupam, ker tu so me res postrigli tak, da je joj... in jaz komot ženska, neprestano v čopu, sploh nisme ugotovila, kako je stanje, dokler si nisme par dni nazaj spravila vredu ogledat, zakaj za vraga mi kar naenkrat lasje štrlijo na vse strani... še posebej, da bom najverjetneje že naslednje leto potrebovala lepe, zdrave in predvsem dolge lase


Ja, tudi jaz sem imela slabe izkušnje z frizerji (btw, tudi pri Marko Matjažu, ki je precej znan, nisem bila čisto zadovoljna), pa sem rekla, raskiram teh 40eur, pa če bo vredu bo, če ne pa pač ne (saj sem že za kakšno večjo bedarijo več denarja stran vrgla). Ne obljubim, da boš ti zadovoljna (in tudi frizer sam ti pove, preden te postriže, sploh če se mu čisto prepustiš, da nekatere stranke niso bile zadovoljne), ampak meni je super naredil - sem imela podobno situacijo kot ti - nonstop čop, vse štrleče, nemogoče razčesati, zaradi ravnanja las pa še razcepljene in suhe konice. In mi je porezal stran, kolikor je pač bilo treba, in zdaj so lasje v takšnem stanju kot še nikoli - počešem jih brez problema. Sem pa mu tudi povedala, da si lase puščam dolge in naj mi jih čim manj skrajša in je tudi to zelo upošteval. In mi je tudi povedal, kako naj skrbim za svoje lase, 'prepovedal' mi je najmanj dva meseca ravnanje las (ker si želim, da bi nazaj dobila svoje čudovite kodre). Je pa res fajn, ker se vidi, da noče samo služit na tebi - meni je rekel, da njegovo striženje temelji na dolgotrajnem učinku in zato je tudi sam na slabšem, ker ti frizura dolgo drži; rekel je, da mi ne bo prodal kar šampona in balzama pa kremice, ker naj sama preizkusim doma tester, da vidim, kako bom zadovoljna, šele nato naj kupim (tako da kar reči za testrčke); še najbolj se mi je pa dopadlo, ko je rekel, da se on nikoli ne trudi s sušenjem las, ker mora las lepo padat in lepo stat, brez truda (in res je, jaz zdaj nimam skoraj nobenega dela z njimi) :D meni je super no, je pa odvisno od vsakega posameznika, če je zadovoljen ali ne :)

uf, sem se razpisala, verjetno moj najdaljši post odkar sodelujem na forumu :P
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Nikita Fakita
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 29. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Nikita Fakita » 29. Avg. 2010 9:30

Bila sem v salonu CAT od zgoraj omenjene gospe. Lahko rečem, da so cene zelo visoke glede na storitev za kateri nisem bila zadovoljna, zato tega salona ne priporočam in odsvetujem.
ribica_1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 30. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a ribica_1 » 29. Avg. 2010 9:54

nikita

hvala, saj to izkušnjo sem že od večih slišala. izjema je, če imaš celebrity name
×Sweety×
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 270
Na forumu od: 14. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ×Sweety× » 30. Avg. 2010 14:41

purple_rain napisal/-a:
Se vidi, da sem že več let sama svoj frizer, barvam se občasno/res redko, strižem tud sama po potrebi - na vsake toliko (niti ne vsako leto) pa grem "popravljat škodo" k "profesionalcem".


Potem pa blagor tebi :D sama se morem barvat, ker mam naravno barvo las mišjo... fajn ne :D Pa svaka ti čast, če se znaš sama postrižt, da zgleda dobr ker js si sploh rajš ne predstavlam kakšna bi bla če bi se probala sama (strašilo) :D
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 30. Avg. 2010 14:59

OK, nisem zihr, če je tole za sem (ne bi pa pisala v temo "barve za lase", ker me zanima naravna barva - torej, tale famozna (temno)blont/(svetlo)rjava/siva mišja: a mi zna katera čim boljši približek tega pokazat? Ker pomoje si to vsi mal po svoje predstavljamo (osebno se mi ne zdi čist nč narobe s t(ak)o barvo).

×Sweety×, sej ubistvu ne znam dobr sama strižt :D, zato pa tud rajš čim bolj skuštrana hodim po svetu :lach:, da tega ni vidt. Predvsem pa probavam ne matrat las (fen/likalnik/barve) in tko ne rabijo preveč extra posebne nege.
..pa še škrta sem :lach:, ni šans, da dam take kupe denarja za friziranje.
×Sweety×
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 270
Na forumu od: 14. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ×Sweety× » 30. Avg. 2010 15:19

purple_rain, no pol se pa vsaj znajdeš pa zakriješ kjer zafušaš, dnar pa vseeno pršparaš :D

Glede barve, sem jo probala poiskat na netu pa nevem al so moje brskalne sposobnosti zanič al pa vsaj moji barvi nič ni podobno (razen če nalepim sliko rjavo/sive miši) :D Lahko bi pokazala na svojem narastku, če bi ga mela pa sem na žalost na frišno pobarvana :D
Uporabniški avatar
GumSpirit
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 50
Na forumu od: 30. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a GumSpirit » 01. Sep. 2010 16:39

lassana, v Ljubljani jih je ogromno. Jaz sem bila v temu na miklošičevi in sem bila zelo zadovoljna. Striženje+pranj las - 30€. Zelo prijazne frizerke, ki se ti res posvetijo.
anyone who has never made a mistake has never tried anything new. (A.Einstein)
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 08. Dec. 2010 9:15

Lahko katera priporoča dobrega frizerja za moške frizure v LJ, ki ima neko normalno ceno do 10-15 evrov? Saj vem, da ste tu večinoma punce ampak verjetno vaši fantje hodijo k frizerju pa veste za kakega, ki se res spozna na moške frizure. V Mariboru sem po več letih iskanja našel res odličnega frizerja za moške, ki se super spozna na moške frizure ampak sem se zdaj preselil v bližino ljubljane in rabim tu frizerja.

Hvala za predloge.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 08. Dec. 2010 13:21

Žal ne, ampak v takšnem cenovnem razponu je bil do sedaj še vsak frizer pri katerem sem bila v LJ. Žal ti pa ne morem svetovat npr. moje frizerke, ker je pa v Žalcu :) (pa čeprav sem jaz iz LJ, - za žensko frizuro se splača tudi vozit drugam :) )
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 08. Dec. 2010 13:36

problem je v tem, ker ni vseeno, če dela frizerka dobre ženske fizure, ker to še ne pomeni, da bo znala naret dobro in modno moško frizuro. Mam že preveč slabih izkušenj s tem in, ko končno najdem resnično popolnonega frizerja bi se pa mogo vozit v Maribor do njega in si to trenutno ne morem privoščit.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 08. Dec. 2010 13:40

Razumem. Upam, da se ti ktera javi, če ne boš mogel pa mal tvegat.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 08. Dec. 2010 19:07

kaj zaj? mate vse ljubljančanke dolgolasce???
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 08. Dec. 2010 23:16

Je tako nujno? :D :D :D
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 08. Dec. 2010 23:59

Dioniz...mašinco v roke pa bo :D

Drugač je pa moj fant v Lj hodil največkrat na tržnico Koseze k eni frizerki in je bil zmeraj zadovoljen in tudi vem, da ni bila draga. Ne vem pa kak se imenuje, ampak mislim da je to edino frizerstvo tam. Se pa ni nikoli prej naročil, ampak je samo prišel tja brez najave.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 09. Dec. 2010 4:53

UG84 napisal/-a:Je tako nujno? :D :D :D


počasi me bojo začeli za ringo starra zamenjevat :D
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron