Epilator

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

cokolina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 70
Na forumu od: 1. 8. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a cokolina » 05. Avg. 2006 21:19

jaz vseh komentarjev res enbom brala bom pa povedala svojo izkušnjo. Mislim da sploh ni važna znamka epilatorja ker so vsi dobri. Važno je da puli.Kupla sem si najdražjega pa sevedno boli in vedno bo. Tako da nevem kolko se splača zapravljat tolko denarja ker princip delovanja je vedno isti.


Ko sem bila stara 17 sem začela z tem...bolelo je ko svinja res ;))) ampak je blo učinkovito. Zdej jih imam dvajset in dlake populim enkrat na dva tedna. So tanke in mehke...komaj jih je opazit in seveda so dosti bolj redke. Včasih jih en pulim po cel mesec. (imam tmne lase in dlake sem imela prej vedno tmne,goste in trde)

ODSVETUJEM BRITJE in vedno bom takšnega mnenja. Koža ki pika, pordela, dlake ki se vraščajo... BBBB

NIKOLI VEČ ;)
Uporabniški avatar
tjaskaaa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 326
Na forumu od: 10. 10. 2004
Kraj: nm

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaskaaa » 06. Avg. 2006 13:05

no evo..,.jst poročam stanje..še zmer mi niso zrasle dlakce po nogah od zadnjga depiliranja:)juhu ful sm vesela...

tud jst sm kupila tega v sparu in sm res zadovolna,čeprou je dost pocen v primerjavi z ostalimi epilatorji,ampak ni da ni..ql je :gut:

zdej se je še par kolegic opogumlo,tko da mamo vse istga:)


kot je rekla Claudija22; Naj živi epilator:P:P:P hehhe

lp
Free your mind...
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 11. Dec. 2006 10:17

kr.ena napisal/-a:
miska13 napisal/-a:jaz sem si včeraj kupila podobnega
Slika


moj je limited x-mas edition, črne barve, fuuuul lep. kok je pa uporaben, bom pa dons vedla


Jaz sem si tudi tega privoščila (črnega), ker starega sem imela že 10 let in se mi zdi, da ni več v redu pulil ... Ful je lep, pa še brivnik ima zraven za bolj občutljive predele, kadar nisem mazohistično razpoložena :D

Tiste, ki imate podobnega: a res pomaga tisti del, ki ga daš v zmrzovalnik glede bolečine?


(mislim, da bolj spada sem, kot v temo v čem je razlika med depilatorjem in epilatorjem)
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
*QueenBitch*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *QueenBitch* » 11. Dec. 2006 10:27

Koliko pa stane ta? Res si ga morm nabavt pa sm bl broke kt ne :(
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 11. Dec. 2006 11:22

Skoraj 30 jurjev, če ima dve glavi (brivnik in epilator). Beli, ki je samo epilator, pa okrog 22. (v BigBangu)

Je pa precej drugih firm cenejših, mislim, da tam od 15 jurjev dalje, ampak jaz sem sklenila, da si privoščim in samo sebe obdarim za dedka Mraza :wink:
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
*smokvica*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 22. 9. 2005
Kraj: *Štajerska*

Neprebrana objavaNapisal/-a *smokvica* » 11. Dec. 2006 15:19

Jaz bi ga tudi mogla menjat, je že tako star da se mi zdi da nič več ne puli.A ve mogoče katera, kje imajo kake akcije teh zadevčic (na Štajerskem koncu)? Ena je napisala da jih imajo celo v Sparu???
*QueenBitch*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *QueenBitch* » 11. Dec. 2006 17:51

kr.ena napisal/-a:Skoraj 30 jurjev, če ima dve glavi (brivnik in epilator). Beli, ki je samo epilator, pa okrog 22. (v BigBangu)

Je pa precej drugih firm cenejših, mislim, da tam od 15 jurjev dalje, ampak jaz sem sklenila, da si privoščim in samo sebe obdarim za dedka Mraza :wink:


Ja sj mas prov ;) ampak jaz bom mal pocakala..ce se kdo spomni mene obdarit oz. ce dobim kej dinarckov pol bo kksna investicija. :?
*smokvica*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 22. 9. 2005
Kraj: *Štajerska*

Neprebrana objavaNapisal/-a *smokvica* » 12. Dec. 2006 15:06

Jaz sem si ga danes kupila v Big Bangu takega roza od Brauna (silk-epil EverSoft Deluxe) za 12.990 sit...sam sprobat ga bo še treba! :)
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 12. Dec. 2006 18:34

kaj pa naredite z vraščenimi dlakami, tiste ki uporabljate epilator?
jst sem ga zarad tega nehala uporabljat, ampak brit se mi je pa tud grozno - vsake tri dni, temne in trde dlake :?
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
*smokvica*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 22. 9. 2005
Kraj: *Štajerska*

Neprebrana objavaNapisal/-a *smokvica* » 13. Dec. 2006 8:12

Jaz sem ga včeraj sprobala in sem ful razočarana. Bolelo je čist mal (skor nič)bila sem cela rdeča, ampak je zginilo čez noč, populilo pa tud ni vseh dlak, mogoče tam vsako 10 :( ....Ne vem no,bom še danes 1x mogoče če bom si epilirala tm eno urco bom vse vn spravla :?
Uporabniški avatar
miska13
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 374
Na forumu od: 20. 1. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a miska13 » 14. Dec. 2006 14:03

rinca napisal/-a:kaj pa naredite z vraščenimi dlakami, tiste ki uporabljate epilator?
jst sem ga zarad tega nehala uporabljat, ampak brit se mi je pa tud grozno - vsake tri dni, temne in trde dlake :?


to sem jaz jamrala uni promotorki od Philipsa, pa mi je rekla da ne smem z ničemer mazat eno uro po depiliranju pa da si ne smem takoj dolgih hlač oblečt, da to povzroča vraščanje dlak :? jaz sem bla kar tkole :eek:

aja, pa ta moj je bil 26k, pa popust ker moj dela tam, pa una kartica s popustom, pa me je prišel 16k. tak da sem ful vesela da sem ga kupla :D

sam ne morem se pa depilirat pod pajsko pa po tamali, ful cuka :? :oops:

a se katera s takim dol depilira? zanima me, kaj je nardila da zdrži to cukanje
Beatus non est qui habet quae cupit, sed qui non cupit quae non habet !!!
*smokvica*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 22. 9. 2005
Kraj: *Štajerska*

Neprebrana objavaNapisal/-a *smokvica* » 15. Dec. 2006 8:24

Najboljše je kožo vredu napet, potem nič ne boli.Pa počasi je treba, jaz si npr. 1cm pa si tam tako dolgo dokler ni gladko,pa potem spet čist malo,pa spet grem od začetka pa do tam kjer sem pač ostala,pa potem spet kak cm pa spet vse skupaj,sej potem se koža navadi.Na koncu pa si zmočim brisačo z mrzlo vodo in položim gor za kako minutko ali dve in to je to.
t4m4l4
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 28. 12. 2005
Kraj: ok.Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a t4m4l4 » 23. Dec. 2006 20:02

js sm dobila kake pol leta nazaj tistgale satin ice optima (vijoličn)...
prvič me je bolel da sm znorela in se kr zjokala od bolečin...
drugič je šlo že bolš, tretjič sm mela že prakso in je vse šlo....

in zdej po pol leta?
gladke noge, brez dlakic... samo sem pa tja kakšna svetla in tanka :P

res se splača potrpet, ker maš potem mir za vekomaj veke in amen.

aja, glede tistga nastavka za hlajenje - js osebno sm ga uporabla sam 2x.
Fit Beyba
SIMONCA
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a SIMONCA » 25. Dec. 2006 2:52

dejte punce povedat prosim, kaj naredite pred epiliranjem, da ublažite bolečino??!!!

je bolš da pol ure zuni po snegu skačeš :), al da se namekaš v vroči banji??!!
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 25. Dec. 2006 12:37

Bolečine se navadiš in po nekaj epiliranjih sploh ni več problem. Za prvič ne smeš imeti predolgih dlak, ker potem še bolj cuka. (najbolje, da najprej obriješ, pa se potem čez kak teden, ko malo zraste, lotiš epiliranja) Pa lepo počasi in z eno roko malo nategni kožo. Naslednjič bo že bolje :wink:

Včeraj sem prvič poskusila s tistim ledenim nastavkom - ni neke bistvene razlike; najbrž bom naslednjič kar brez.
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov