Dlake na trebuhu

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
DiamondLollipop
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 14. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a DiamondLollipop » 15. Maj. 2008 22:08

pol bote pa mal starejše pa boste mele črne dlake po trebuhu ko moški :P


te dlake se pa res nič ne opazijo in ne vidim razloga da bi še tole brila, čeprav drugače kar mrzim vse dlake :D
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 15. Maj. 2008 23:57

×××CarTiKa××× napisal/-a:
punkie_ napisal/-a:Belilno kremo Andina dosti žensk pohvali in tudi meni je odgovarjala.
vem da jo dobiš v Mullerju, včasih vem d je bla okol 1500 sit.


A se ti koža pol tud pobeli?
Pa če maš rjav bušček, se pol opazijo bele dlakice?


jst sem jo včasih uporabljala. koža se ne pobeli, se pa rahlo opazi taka svetla lisa, če so dlake svetlejše od tistih ob trebuhu.
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 16. Maj. 2008 8:35

DiamondLollipop napisal/-a:pol bote pa mal starejše pa boste mele črne dlake po trebuhu ko moški :P


te dlake se pa res nič ne opazijo in ne vidim razloga da bi še tole brila, čeprav drugače kar mrzim vse dlake :D


Hmm si ze slisala za to, da smo ljudje razlicno mocno in vidno porasceni? Kar pomeni, da tale tvoja postavka o 'te dlake se pa res nic ne opazijo', ne vzdrzi, ker je to popolnoma odvisno od porascenosti posameznice in kvalitete dlak.

Sicer pa se meni zdi za ta predel najbolj pametna resitev belilna krema Andina. Jaz sem zadovoljna.
Uporabniški avatar
sixty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 339
Na forumu od: 15. 11. 2006
Kraj: Bled

Neprebrana objavaNapisal/-a sixty » 16. Maj. 2008 8:37

raj se mal potrpi, pa se jih z epilatorjem pobrije/populi ;) . al pa kar s pinceto.
potem mas usaj za ena 2 mesca mir :)
Zadnjič spremenil sixty, dne 16. Maj. 2008 12:10, skupaj popravljeno 1 krat.
Touch me, take me to that other place. Reach me, I know I'm not a hopeless case. It's a beautiful day.
Uporabniški avatar
DiamondLollipop
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 14. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a DiamondLollipop » 16. Maj. 2008 11:46

MsN, ampak z britjem se vse samo še poslabša :cool: .

Maš pa prav to, da se pr nekaterih bolj vidi, nekaterih manj, ampak poznam punce, ko majo kratke svetle dlačice okol popka pa se brijejo tam :roll: .



in smešna mi je izjava z epilatorjem pobrije :lol: (brez zamere)
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 16. Maj. 2008 12:36

jst si včasih potegnem z veet hladnim voskom, če je kakšna temnejša pa sproti populim s pinceto. z belilno kremo se mi nekak ne da več zajebavat.
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 16. Maj. 2008 12:56

Saj z belilno kremo se nic ne zafrkavas. No vsaj jaz ne ... lepo zmesam, namazem, pocakam, sperem in potem imam mir, ne vem kako dolgo sicer, ker ne stejem, naredim pa to parkrat na leto ...
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 16. Maj. 2008 16:35

jah, meni je vosek bolj enostaven in hitrejši, tisto moraš pa zmešat, gor namazat, čakat, vmest tisto vohat, potem pa še sprat. packarija vglavnem.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 16. Maj. 2008 17:23

Belilno kremo sem parkrat na rokah uporabila, pa se mi je zagravžala, ker sem prav vohala, kako mi kožo žge. Preveč kemije je to zame, tako da se po trebuhu raje z epilatorjem zapeljem ali pa pač pinceta. Zaradi tistih treh kocin se mi res ne zdi vredno kakšnih izpuščajev tvegat.
Uporabniški avatar
smiley_ka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 19. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a smiley_ka » 16. Maj. 2008 19:43

ma jst nimam nobenih problemov z belilno kremo... pa nobene packarije. sm jo že velikrat uporabla pa je do zdei blo vse vredu :)
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 16. Maj. 2008 21:40

kajira napisal/-a:jst si včasih potegnem z veet hladnim voskom, če je kakšna temnejša pa sproti populim s pinceto. z belilno kremo se mi nekak ne da več zajebavat.


brez zamere, ampak kako potem to zgleda če si povoskaš? meni se zdi da bi se to ful opazlo, ok razen če nimaš nobenega puhka drugje ...
Princeska...
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 12. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Princeska... » 15. Jun. 2008 19:56

smiley_ka napisal/-a:no men so te dlake na trebuhu prav nadležne :? kok se jih ve znebite? (če ima katera) britvica,depilacija al sam pobeljevanje dlak...?


Imaš temne ali svetle???

js jih pobrijem pa je..
Uporabniški avatar
nastasia
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 311
Na forumu od: 11. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a nastasia » 15. Jun. 2008 21:24

ne me hecat, da se nekdo se po trebuhu brije :eek:
life is perfect, life is the best. full of magic, beauty, opportunities...and television...and surprises, lots of surprises...
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 16. Jun. 2008 20:21

punkie_ napisal/-a:
brez zamere, ampak kako potem to zgleda če si povoskaš? meni se zdi da bi se to ful opazlo, ok razen če nimaš nobenega puhka drugje ...


nič se ne opazi. itak je ta veet bolj švoh in ne odstrani čisto vseh dlak, ampak meni je to dovolj, da malo razreči. če ostane kakšna zelo opazna, jo pač populim. meni se je bolj opazilo, če sem si pobelila, ker sem potem imela tako svetlo liso. :?
Uporabniški avatar
z-majči*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 8. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a z-majči* » 08. Jul. 2008 22:38

belilna krema.. poznam punce k to brijejo in je sam še hujš... tistih par dlak se bol splača pobelt

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov