Dlake na trebuhu

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Kaychee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 15. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kaychee » 20. Jan. 2008 22:16

evonja napisal/-a:sm probala z trakovi,pa ni šlo vse dol...


1. koža more bit čist suha, ker se vosek drugače ne prime dobro (lahko rahlo uporabiš tudi puder v prahu)
2. lahko si imela "prešvoh" trakce
3. če ti pa dve kocinci ostaneta, si jih pač spuliš s pinceto

In ne, ne rastejo pogosteje, ker to ni britje ampak dlako izpuliš.

Jz sm prvič predn sm se pobrila probala z belilno kremo, samo sm mela pol kožo dobesedno belo kot mleko, dlake so se pa še vedno vidle. Men to ni všeč. In ja - vsi jih vidijo, kljub temu, da so pobeljene!
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 20. Jan. 2008 22:31

Jst zdj sploh ne vem o kašnih dlakah vi govorite :? Al prov o unih črnih kocinah, kokr jih majo tipi (in tud kšne punce), al sam o unmu puhku, k ga mamo po celem telesu???

Če bi mela prov une črne kocine, bi si jih depilirala, tega puhka, k se sploh ne vid, si pa ne.
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 21. Jan. 2008 0:32

govorimo o tej "kurcpotki" iz tasvetlih kocin :D
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 21. Jan. 2008 7:50

jullia_ napisal/-a:
Aloha napisal/-a:Mene pa zanima, zakaj so vam blond dlakce al pa puhek tko zlo grozne?

Kr men res niso, mi čist lušn zgleda, k se u soncu mal bleščijo :D ... Po tej logiki bi si jih mogla pol še z rok kenslat pa z zatilja, huh, kr cela bi se mogla poradirat ...


celo človeško telo je poraščeno z dlakami, razen ustnic, dlani in stopal. to, da si hočete odstranit vsako vidno dlakico, že malo meji na obsesijo. malo manj sfotošopane revije gledat, pa bo boljše :P


ja ses trinjam ja.no, men je že mimo da si kdo roke brije, kaj šele trebuh in podobno.sploh pa zarad tega ker to še bolj raste in pol se morš ceu življenje brit.Mam sodelavko ki jie enkrat ta bel puhec z voskom zdepilirala, zdej se more pa vsake tri dni.Še mal pa se bo brila po frisu :?
men je to čist mim, pa itak se še vidi ne.
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 21. Jan. 2008 11:39

^^Jst sm temna in sm mela po rokah celo goščavo :D , tk da si jih lepo enkrat na mesec podepiliram, pa je.
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 21. Jan. 2008 12:10

Mislm,da si tiste,ki imate svetle dlakce al pa pač gostoto in dolžino primerno ženskam sploh ne predstavlate kakšn je filing, ko maš roke bol (vidno) poraščene kot marsikateri fant in jst ne vidm nč slabga u tem,da si jih taka dekleta odstranjujejo tudi z rok.Ker to,da ne morš nosit kratkih majčk, ponavadi močno vpliva na samozavest.
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 21. Jan. 2008 17:46

Aloha napisal/-a:Mene pa zanima, zakaj so vam blond dlakce al pa puhek tko zlo grozne?

Kr men res niso, mi čist lušn zgleda, k se u soncu mal bleščijo :D ... Po tej logiki bi si jih mogla pol še z rok kenslat pa z zatilja, huh, kr cela bi se mogla poradirat ...
Meni so te zlate dlakice tudi sexy, ampak če so res blont pa tanke, naprimer po rokah al pa po stegnih če maš blont pa ful svetle pa tanke se mi ne zdi moteče.
Zdaj če so pa bol opazne pol pa pač povoskaš.
I laugh at gilded butterflies.
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 21. Jan. 2008 23:39

arrow napisal/-a:Mislm,da si tiste,ki imate svetle dlakce al pa pač gostoto in dolžino primerno ženskam sploh ne predstavlate kakšn je filing, ko maš roke bol (vidno) poraščene kot marsikateri fant in jst ne vidm nč slabga u tem,da si jih taka dekleta odstranjujejo tudi z rok.Ker to,da ne morš nosit kratkih majčk, ponavadi močno vpliva na samozavest.


Dobr, jst jih lih tok, da bi zgledala k kšn volkodlak, nism mela, pa da neb zarad tega kratkih majc nosila, sm mela pa take temne, vidne. In si jih pač z depilatorjem populm, ker mi lepš zgleda, k je vse tko smooth :wink:
psenica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 128
Na forumu od: 31. 1. 2006
Kraj: sončna pega

Neprebrana objavaNapisal/-a psenica » 22. Jan. 2008 15:16

jas mam pa na rokah kr dlak no...pa zdaj pozimi so temne-poleti so vsaj blond. ampak se nekaj ne sekiram, kr so mehke pa fanta tud ne motijo-se še mi norca dela..tak da se ne brijem al pa kaj.jih mam pa primerljivo veliko kot on :roll:
drugače pa gledam na dlake na trebuhu:mam na vsaki 1,5cm al pa nekaj takega kako črno dlako, drugač sploh nimam dlak po trebuhu (tak da bi bla cela črtica al pa kaj), samo kako temno "konkretno" dlako. in si jih pulim s pinceto-sej to jih je manj kot 10 vsega skupaj, ampak si jih pulim, ker me živcirajo in res nikak ne zgledajo, no..sej na soncu bi se ziher na blond zblajhale, ampak nebom 1 mesec s črnimi okol hodla, v upanju, da sej bojo blond ratale :D
mariah
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 289
Na forumu od: 3. 2. 2007
Kraj: za ovinkom

Neprebrana objavaNapisal/-a mariah » 22. Jan. 2008 15:26

jst jih imam nekaj, ampak po mojem mnenju niso opazne in jih zato ne odstranjujem. Niti me ne motijo pa tudi noben tip mi ni reku "lej ti pa maš na bušiju dlakce" :D
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 22. Jan. 2008 17:16

Js morm hitr potrkat na les, da po trebuhu nimam glih neki opaznih dlak. Ena je sicer bolj crna in se vidi, tko da jo redno vsake tolko casa odrezem s skarjicami :D
You can think Im wrong, but thats no reason to quit thinking
Uporabniški avatar
Inčaa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 26. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Inčaa » 22. Jan. 2008 18:29

jaz jih mam par po trebuhu pa si jih kr s pinceto populim.. :)
Uporabniški avatar
mikeno
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 28. 7. 2007
Kraj: koper

Neprebrana objavaNapisal/-a mikeno » 22. Jan. 2008 18:45

ja jst jih imam tudi, in ker so bolj črne ( pakrkrat sm si jih pobrila) sm se odločla za lasersko depilacijo, sam do zdej nisem zadovoljna, saj mi ponovno zrastejo
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 22. Jan. 2008 19:39

Depilacijo al epilacijo?

Ti kozmetičarka, h keri hodš na laser ni razložila kako poteka zadeva? In da se jih ne boš znebila po enem, dveh obiskih?
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
mikeno
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 28. 7. 2007
Kraj: koper

Neprebrana objavaNapisal/-a mikeno » 23. Jan. 2008 21:03

Aloha napisal/-a:Depilacijo al epilacijo?

Ti kozmetičarka, h keri hodš na laser ni razložila kako poteka zadeva? In da se jih ne boš znebila po enem, dveh obiskih?


ja mi je razložila, je rekla da več kot 6x ne bo rablo, sam jst bi rada da bi se to prej poznalo oz. nepoznalo več

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov