Dlake na trebuhu

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 14. Nov. 2007 11:41

Ja zdj odvisno o čem govoriš...al prov o unih močnih dlakah (ki jih majo nekatere ženske tud, pod popkom) al sam o unmu puhku, k ga mamo skor po celmu telesu.

Mene ta puh ne mot, ker se sploh ne vid, če bi mela pa prov dlake, bi si jih pa podepilirala al pa kr s pinceto populila.
Never-ending-story
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 74
Na forumu od: 14. 11. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Never-ending-story » 14. Nov. 2007 11:43

S pinceto je najbolje, ker predvidevam da nimaš tako zelo poraščeno. Ne si pa tega delat z brivnikom, ker potem fuuul grdo zgleda... pa še tak "hrapav" občutek je ko greš z roko čez.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 14. Nov. 2007 16:33

Smetka_ napisal/-a:se sprijazneš pa je :D
Točno. :)
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 14. Nov. 2007 16:36

Ja jst če bi mela prov une črne dlake po trebuhu, kokr jih majo tipi, se zihr neb sprjaznla :!: Ker ene ženske jih majo.
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 14. Nov. 2007 18:07

Jaz imam dve moški dlaki na koži od popka navzdol... Enkrat zrase ena, enkrat druga, pol pa ko se preveč razraseta, jih populim s pinceto. Meni sta čist luškani :D
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 14. Nov. 2007 18:16

Na tem predelu jih sama sicer nimam, imam pa jih na spodnjem delu hrbta če veste kje mislim... ima katera predlog, kako naj jih odstranim? Delajo to tudi v kozmetičnih salonih? Ko imam namreč kopalke, ne izgleda najlepše (vsaj meni ne).
myawa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 9. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a myawa » 14. Nov. 2007 18:31

čuj mislim da v kozmetičnih salonih odstranjajo dlake po celem telesu..se pravi da na spodnjem delu hrbta in po treuhu.verjetn da ni glih najbol prijetn..sam se useen splača potrpet, ker vosek dejansko razredči dlake. pokličte mal u kozmetične salone pa se posvetujte :)
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 14. Nov. 2007 18:41

Bom, hvala. Me pa zanima tudi ali je katera to že probala in kako trajno je (po kolikem času je treba spet ponoviti postopek oz. obisk)?
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 14. Nov. 2007 19:11

Js si jih s pinceto, kr jih ni dost. Odstranim samo tiste taproblematične (dolge, temne). Drgač si jih pa včasih tut pobelim. Poleti se mi dopade, če sem rjava, da se pol dlakice na trebuhu tak lepo svetijo.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 14. Nov. 2007 19:15

Saj ni opazno, od blizu pa so malo. No, mogoče kompliciram, ker je dandanes nekako pričakovano, da je ženska po celem telesu brez ene same dlake, četudi gre bolj za "puh" in ne redne dlake. :D Jaz in to moje dlakocepstvo. :D
Zadnjič spremenil Tamala_mrha, dne 20. Jan. 2012 10:52, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 14. Nov. 2007 19:19

Si že poskusla z belilno kremo? Najbol ti priporočam bel. kremo Andina (res super pobeli). Drugače pa poskusi z depilatorjem, sam boš mogla mal zobe skup stisnat, kr na spodnji strani hrbta bo verjetno kr bolelo.
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 14. Nov. 2007 19:21

Zvoncica napisal/-a:Jaz imam dve moški dlaki na koži od popka navzdol... Enkrat zrase ena, enkrat druga, pol pa ko se preveč razraseta, jih populim s pinceto. Meni sta čist luškani :D


To pa je izjava :rofl: Si me prov nasmejala.

No jst moških dlak nimam, mam sam un puhek, k se sploh ne vid, če bi jih pa mela, pa ne uidejo depilatorju, zihr ne!
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 14. Nov. 2007 19:24

gregalina napisal/-a:Si že poskusla z belilno kremo? Najbol ti priporočam bel. kremo Andina (res super pobeli). Drugače pa poskusi z depilatorjem, sam boš mogla mal zobe skup stisnat, kr na spodnji strani hrbta bo verjetno kr bolelo.

Hvala, ta prvo bom probala, pa upam da bo kakšen efekt. Tadrugo pa bom za rezervo vzela. :D
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 15. Nov. 2007 22:29

pr men polet ni panike k mi pobledijo čist..pozim pa..mah jebat ga..pol najbol da si še roke brijm (tm se mi bl slabo vidjo dlake, ampk se)
Uporabniški avatar
×××CarTiKa×××
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 211
Na forumu od: 26. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ×××CarTiKa××× » 19. Jan. 2008 18:39

Ja sigurno je možno.
Sicer man jas tudi dlake pod popkom, sicer so črne , vendar se bolj opazijo pri luči, vendar jih ne bom nikoli pulila oz. odstranjevala - ker je dejstvo, da bolj zrasejo.


No, odvisno kako opazne imaš?

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov