Deodorant in beli madeži

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 24. Dec. 2011 1:32

zdej jih je en kup takih, ki ne puščajo madežev. js mam pa en drug problem, nisem vedla kam naj ga uvrstim, pa bom kr tu napisala. namreč a se dogaja kateri, da bi določen deodoarnt po določenem času (recimo po dveh, treh tednih) kar nehal delovati? imam občutek, da se mi koža po določenem času navadi na določen deodorant in da le-ta potem ne deluje več in jih moram zato skoz menjat na vsak dve,tri tedne :roll: .
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 24. Dec. 2011 10:17

boonboon napisal/-a:do zdaj sem uporabljala od rexone tistega ki ima na embalaži narisano čipko
danes sem imela tega novega od garniera 48 urni in je bilo enako!estimislim da bom loccitanovega sprobala in držala pesti!!

ps. ne znam spremeniti naslova teme!! saj ni tak problem!


jzimam od rexone vijoličnega, ampak sprej in nikoli ne pusti madežev. Ampak se zjuraj stuširam in se posprejam, potem se še vmes ličim in med tem se posuši in šele nato se oblečem. Tako da je vedno dobr počakat da se vpije.
Uporabniški avatar
papircek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 5. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a papircek » 06. Jan. 2012 19:46

Ker nisem vseh postov brala do podrobnosti, ne vem ali ste že omenile deo, ki ga sama uporabljam in s katerim res nimam težav, morda pa bo všeč tudi vam :)

Cenovno mislim, da je dokaj dostopen, ne pušča sledi - Nivea Invisible for black&white - sama uporabljam roza verzijo, mi je vonj bolj simpatičen.

Lp
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 06. Jan. 2012 23:30

sem mela tale vzorček od nivee black&white pa so se na črni majci poznale sledi...

mi pa odgovarja od Garnier-a deodorant (antiperspirant) v spreju,ne pušča belih madežev, brez alkohola in parabenov

in pa seveda deodorant Bionsen, brez aluminija in parabenov, sicer ima alkohol ampak se ga ne čuti
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 07. Jan. 2012 16:01

Jaz mam od fenjala oni novi šprej, nevem kako se imenuje pa še nisem opazila da bi puščal sledi. Je pa tud fajn, če mal počakate da se posuši ko se našprejate pa majco kasnej oblečete, kot je nesanica že napisala. Drugače sem prej enga niveinega mela pa no menjavam jih tak da ne uporabljam zmeraj istega... ena je spraševala, če se ji zdi da po dolečenem času deo. neha delovat? Jaz sem tud že pomislila na to ampak ponavadi par mescov uporabljam enga pa pol naredim mal menjavo.
Yada, yada, yada...
T00Mika
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 26. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a T00Mika » 08. Jan. 2012 18:25

Sama uporabljam od Nivee in do sedaj še nisem zasledila nobenih flekov oz. lis. Tudi pri večjih športnih aktivnostih (kjer bi človek pričakoval kaj takšnega), mi več kot ustreza.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron