Deodorant in beli madeži

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

boonboon
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 15. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a boonboon » 07. Sep. 2010 18:02

zdaj bom pa kmalu ponorela.... naj mi nekdo pove kaj naj naredim!!!
ko se zjutraj namažem z deodorantom in oblečem temno majico mi zvečer okoli mokrega madeža nastane beli madež kot da bi mi iz majice razžrlo barvo in več ne vem kaj naj naredim...skoraj vsak deodorant mi to naredi.
tisti naraven kaj je kristal ali kaj mi ni všeč ker je popolnoma brez vonja z drugimi deodoranti pa imam te težave

in na koncu imam pod pazduhami na majici bele madeže!
če ima katera kakšen predlod prosim naj mi pomaga!!
Zadnjič spremenil boonboon, dne 08. Sep. 2010 6:04, skupaj popravljeno 1 krat.
AbbA
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 323
Na forumu od: 18. 6. 2006
Kraj: Somewhere over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a AbbA » 07. Sep. 2010 18:23

Obstajajo deodoranti, ki so prav narejeni proti madežem na temnih oblačilih. Malo preveri. Jaz uporabljam L'Occitanovega, je malo dražji, a je super, vonj pa ima takoj ko se namažeš, potem pa ga hitro izgubi, kar meni zelo ustreza. In nič madežev na oblačilih, pa večinoma črno nosim.
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 07. Sep. 2010 18:27

Spremeni naslov teme.
Drugače pa obstaja kar nekaj brezbarvnih deodorantov, ki ne puščajo sledi, mislim da je Garnier nekaj oglaševal (sprobala ga nisem, ker ni na beli listi). Katerega imaš pa zdaj?
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 07. Sep. 2010 18:42

Sprobaj Laverin deodorant, ki se ga našprica. Zelo dolgo ohrani vonj. Dobi se ga v dmju.
boonboon
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 15. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a boonboon » 07. Sep. 2010 19:10

do zdaj sem uporabljala od rexone tistega ki ima na embalaži narisano čipko
danes sem imela tega novega od garniera 48 urni in je bilo enako!estimislim da bom loccitanovega sprobala in držala pesti!!

ps. ne znam spremeniti naslova teme!! saj ni tak problem!
boonboon
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 15. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a boonboon » 07. Sep. 2010 19:15

kolikšna pa je približna cena tega loccitaneovega deodoranta?? zgolj informativno!!
AbbA
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 323
Na forumu od: 18. 6. 2006
Kraj: Somewhere over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a AbbA » 07. Sep. 2010 19:54

točno 16€ :) Je mal dražji, mi je pa približno 3/4 leta držal en in sem ga uporabljala seveda po vsakem tušu. Moraš pa paziti, da vzameš http://www.loccitane.si/o%C4%8Di%C5%A1% ... 98,528.htm tega, ker ostali so grozni! Smrdiš po njih še prej, kot da ga sploh nebi uporabljala. Tale je pa super! (tudi kupovala enega drugega mi je prodajalka prijazno namignila da je tale bistveno boljši, a mi je drug lepše dišal in sem ga vzela....in prej kot v enem mesecu tudi zamenjala ker se po kvaliteti ne more primerjati s tem na sliki)

Je pa unisex deodorant. Ampak zelo lepo diši na začetku :) potem pa izgubi vonj.
Uporabniški avatar
Jetta
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 30. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Jetta » 07. Sep. 2010 19:57

boonboon, klikneš pri prvem postu uredi in spremeniš naslov teme :) Drugače pa ti ne znam pomagat, ker mam jaz tudi Rexoninega, pa mi ne pušča nobenih sledi. :nixweiss:
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 07. Sep. 2010 19:59

Js imam od Balee, pa je čist kul in ni nobenih znakov na oblačilih. Se pa ne oblečem takoj, ko ga uporabim (počaka, da se "posuši", potem šele majica čez).
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 07. Sep. 2010 20:08

Jst uporabljam od Nivee - več sem jih že sprobala, mora pa bit prozoren. Ne puščajo madežev. Drugač pa tud jst počakam, da se posuši (itak ne traja dolgo), če se mi pa slučajno mudi in majico kar oblečem, se pa tudi ne pozna.
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 07. Sep. 2010 20:11

jst sem nad naravnimi deodoranti čist obupala, zdaj pa že nekaj časa uporabljam vichyjevega. ful zadovoljna in tudi ne pušča madežev na oblačilih.
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
charmy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 25
Na forumu od: 13. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a charmy » 07. Sep. 2010 20:40

jz mam od dove invisible dry...to je tist k je bil spomladi v reklami za črna oblačila... in men ne pušča nobenih madežev. ga ima pa tudi sestrična in moja mama in sta prav tako zadovoljni, pa še drag ni...

kot predhodnice...probaj še kakšnega drugega al pa prenehaj uporabljati deodorant v stiku...ne vidm druge reštive :?
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 07. Sep. 2010 23:06

boonboon napisal/-a:ps. ne znam spremeniti naslova teme!! saj ni tak problem!
Tudi pa ni najbolj zaželjeno (3. točka)

Em, deo v spreju? In pa, valda - počakat, da se posuši, preden se da cunje nase.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 07. Sep. 2010 23:23

*mala* napisal/-a:Js imam od Balee, pa je čist kul in ni nobenih znakov na oblačilih. Se pa ne oblečem takoj, ko ga uporabim (počaka, da se "posuši", potem šele majica čez).


Evo, pri meni je čisto isto. Sem ugotovila da kombinacija roll-on-a in spreja (ki se ga zaradi okoljevarstvenih razlogov trudim res čimmanj uporabljat) od Balea-e najboljša, pa počakat malo po nanosu. Pa ni problemov ne s švicom, pa ne z belimi fleki na črnih cotah ;)
Moyka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 10. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Moyka » 10. Mar. 2011 22:36

Meni najboljši je dedodorant od Forever livinga.. Ne pušča madežev, vpije se zelo hitro in je naraven! ne vsebuje dobenih nevarnih snovi pa še vonj je prijeten..

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov