Celulit

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 23. Feb. 2012 19:04

dost je odvisno tudi od samega vezivnega tkiva, na katerega se kaj dosti neda uplivat...

drugače pa je meni pomagal večji vnos vode, šport, in predvsem to, da "se mi je*e" za celulit..
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 23. Feb. 2012 19:53

_patchouli_ napisal/-a:Jaz sem kontracepcijske nehala jest, pa je blo takoj bolje :D

Pr men tud. :D
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 12. Maj. 2012 18:07

dot napisal/-a:
dayđremer napisal/-a:
s0nckic4 napisal/-a:pa ga boš lepo pokurila (skupaj s joški in ostalo maščobo) ;)


zakaj bi joške zgubila, sam koža se ti napne.


Ker so sestavljeni večinoma iz maščobnega in žleznega tkiva - če hujšaš oz. kuriš maščobo, se kuri tudi ta maščoba :D

Čeprav tisto, da bi lahko celulit kar v celoti pokuril, dvomim, sploh če si nagnjen k temu... tudi zelo suhe ženske ga imajo lahko veliko, itak pa ni sestavljen samo iz maščobnih celic, ampak tudi raznih odpadnih snovi in vode, ki se ujame v podkožje :/


Potem če tečeš, se ti tudi joški zmanjšajo? Jas sem mislila da sam če shujšaš, kile mislim. :(
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 12. Maj. 2012 18:07

dot napisal/-a:
dayđremer napisal/-a:
s0nckic4 napisal/-a:pa ga boš lepo pokurila (skupaj s joški in ostalo maščobo) ;)


zakaj bi joške zgubila, sam koža se ti napne.


Ker so sestavljeni večinoma iz maščobnega in žleznega tkiva - če hujšaš oz. kuriš maščobo, se kuri tudi ta maščoba :D

Čeprav tisto, da bi lahko celulit kar v celoti pokuril, dvomim, sploh če si nagnjen k temu... tudi zelo suhe ženske ga imajo lahko veliko, itak pa ni sestavljen samo iz maščobnih celic, ampak tudi raznih odpadnih snovi in vode, ki se ujame v podkožje :/


Potem če tečeš, se ti tudi joški zmanjšajo? Jas sem mislila da sam če shujšaš, kile mislim. :(
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 12. Maj. 2012 19:11

Ja, sej to je hujšanje, če pokuriš več, kot zaužiješ :) Tudi s tekom lahko hujšaš... če pa ne, se pa pomoje od samega rekreativnega teka ne bi smelo poznat... :D vem pa, da ženske, ki se resno ukvarjajo s fitnessom / se bildajo, ponavadi izgubijo precej prsnega obsega oz. so bolj ploske :D
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 13. Maj. 2012 16:07

poleg vsega navedenega, baje tudi tisti killer mašin dermaroller pomaga za celulit.
lia7bibi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 243
Na forumu od: 16. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lia7bibi » 13. Maj. 2012 21:15

a je katera že sprobala ta serum?
http://www.kenkai.si/proti-celulitu/izdelek.php
na netu sem brala skoraj same pozitivne kritike.seveda je zadeva kratkotrajna,ker je jasno da neka stvar preko kože ne more narediti čudežov. Sama že 2 tedna skoraj vsak dan tečem,pazim na prehrano in se rezultati že poznajo.tudi celulita je dosti manj,ampak še vedno me moti in bi rada samo za morje odpravla ta viden celulit.

super stvari sem slišala tudi za Somatoline,ampak se mi zdi vseeno kar predraga zadeva (50€ za en mesec vrečk) :?
Uporabniški avatar
schpeltza
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a schpeltza » 14. Maj. 2012 9:15

Ja dermaroler pomaga v kombinaciji s kremo sploh. Jaz ga uporabljam okrog enega meseca in se je stanje precej izboljšalo. Malo bolj trdovratne pike še vztrajajo, drugače je pa precej bolje.
"Nicht die Schönheit entscheidet, wen wir lieben, sondern die Liebe entscheidet, wen wir schön finden." (Sophia Lauren)
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 14. Maj. 2012 9:31

pomoje so vsi te serumi 'nateg' če nimaš osnove - športa in zdrave prehrane.
Malo skoraj nič junka (fastfood, mastno, sladko, umetno) in pa veliko tekočine (spet, ne sladko, umetno).

Meni se je celulit začel vidno pojavljat pri jemanju tabletk, v zadnje pol leta sem ga odpravila z masažo in pa športom + prehrano.
Največja sprememba v mojem vsakdanu je pa res bila masaža, pod tušem z neko krtačo, ki ima bunkice, da te res fajn premečka :D
pa še dodatno z vmasiranjem negovalnega olja po nogah in riti (alverde rožnarin limona).

od jamranja še nobeni ni celulit zginu,
treba se je samo spravit :cool:
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
lia7bibi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 243
Na forumu od: 16. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lia7bibi » 14. Maj. 2012 11:56

---
Zadnjič spremenil lia7bibi, dne 14. Maj. 2012 22:21, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 14. Maj. 2012 12:39

jaz pri nobeni aktivni športnici nisem opazila celulita. in ne se tolažit s tem, da imajo tudi suhe celulit. seveda ga imajo, če se pa ne gibajo, da ne govorimo o tem, da lahko tudi najbolj koščene suhice jejo nezdravo hrano...šport+zdrava prehrana+veliko vode in čimmanj soli, sploh če je še u igri dermaroler in pa kakšna savna, ma vedle ne boste, kaj je celulit.
dokler nisem vsak dan telovadila, sem ga imela tudi sama. predvsem so pomembne vaje za stegna in rit, da se napne koža - ne pa kreme, ki naredijo samo plast na koži, da zgleda koža nategnjena, ubistvu pa sploh ni.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 14. Maj. 2012 13:54

Mah, o tem smo itak že velikokrat govorili, gibanje in prehrana & voda tudi ne morejo delat čudežev, če ti hormoni nagajajo / si nagnjen k temu npr. genetsko :) Moja mati je obsedena s telovadbo, vsak dan telovadi že precej desetletij, včasih tudi večkrat dnevno, je zelo zdravo & malo, suhcena je totalno, pa ga ima vseeno :/ Verjamem pa, da se pri osebah, ki tega ne počnejo že od prej in se odločijo bolj zdravo živet in vsakodnevno gibat, stanje izboljša :)
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 14. Maj. 2012 15:10

^^ po koliko časa pa mami nameni športu naenkrat? ker ena urica ni nič
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 14. Maj. 2012 16:06

No, profesionalna športnica ni, tako da po več ur niti nima časa športat :) Ne vem, kakšno urico dela vaje, pa preko dneva skos miga, hodi po pisarni gor in dol, počepe čez dan itd., noče niti pri miru sedet dlje časa :D Tako da zaradi negibanja to ni... Če pa samo profesionalna / večurna intenzivna vadba pomaga, pa to za večino smrtnikov ni preveč uporabna rešitev pomoje :? Itak odvisno od osebe, šibkosti vezivnega tkiva itd., kakšne ženske pa skos na riti sedijo, pa se jim sploh ne pojavi. :mad:
lia7bibi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 243
Na forumu od: 16. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lia7bibi » 14. Maj. 2012 16:17

---
Zadnjič spremenil lia7bibi, dne 14. Maj. 2012 22:20, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov