Celulit

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 14. Maj. 2012 16:18

mislim, da si vsak lahko najde dve urici časa na dan zase, za šport. ja, tudi navadni smrtniki to počnemo. pa sem po 12 ur v službi.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 14. Maj. 2012 16:22

Tok kot moja mati miga, je že čudno oz. bi ji kdo s foruma verjetno priporočil že strokovno pomoč, hehe :D

Jah, odvisno pomoje predvsem od tega, ali ga že imaš ali ne... nekaterim ženskam bi recimo tako miganje in prehrana zadostovala že za to, da se jim sploh ne bi pojavil, če se ti pa kljub temu pojavi (hormonska nagnjenost, slabo vezivno tkivo oz. karkoli pač), se moraš pa res verjetno bolj intenzivno / usmerjeno pomatrat, da se ga (vsaj deloma) znebiš... :? Se pa mati itak ne sekira glede tega oz. se giba predvsem zaradi dobrega počutja in postave :)
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 14. Maj. 2012 16:37

lia7bibi, zakaj se razburjaš? zmeraj sem pametna glede celulita? aja, kdaj pa je to zmeri? :D
jaz povem svojo izkušnjo, a ni temu forum namenjen? ker sem imela sama kar dost celulita, pa sem se ga znebila, delim izkušnjo z vami, verjamem da je to od tega, ker sem delala ravno največ za noge.
in če se poovarjamo o celulitu, je nekak logično, da zraven paše tudi svetovanje o prehrani in športu. Ali pa še vedno upaš na čudežno kremo?
in nevem, zakaj mešaš tuki neko samovšečnost, zakaj potem sploh bereš temo o celulitu? predvidevam, da se ga želiš znebit. vsaj tako si pisala v enem izmed postov, celo da se ti je izboljšalo zaradi teka in hrane...
umiri se malo, bo precej bolje
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 14. Maj. 2012 22:04

lia7bibi napisal/-a:p.s.to je tema o celulitu,ne o svetovanju o prehrani in gibanju.

ja sej, dobro jutro. Tema je o celulitu, torej sem paše svetovanje o prehrani in gibanju :!:

in sem prebrala celo tvoje sporočilo, pa sta mi predvsem v uč padla tiste "dva tedna" katera že intenzivno telovadiš in se zdravo prehranjuješ, ampak sem se vseen odločla se ne zapičit v to in napisat normalen reply.
Ker roko na srce, če se misliš resno znebit in celulita in kil, dva tedna nista nič!
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
lia7bibi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 243
Na forumu od: 16. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lia7bibi » 14. Maj. 2012 22:23

evo,brišem svoje poste in zapuščam temo. tko kot v drugih temah,je tuki stvar ista...res nima smisla karkoli objavljat na ta forum.
in hvala za nasvete,ki jih sicer res nisem rabila,niti za njih prosila,mogoče pa pridejo komu drugemu prav.
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 15. Maj. 2012 8:41

čestitke!

daj mi na pm povej svoj naslov, da ti prinesem tortico za najbolj hitro užaljenega uporabnika vseh časov!

Pač dva tedna dejansko nista nič in pač samo s kremicami celulit ne izgine. Če pa tega ne moreš sprejet...

:roll: :roll:
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
Nyree
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 125
Na forumu od: 23. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Nyree » 16. Maj. 2012 22:29

White_Widow napisal/-a:jaz pri nobeni aktivni športnici nisem opazila celulita. .

Se drugače strinjam z večinoma vsem, kar si napisala v tej temi, AMPAK to pa ni res. Primer: serena williams. Sem prepričana, da je huda športnica, ki se gotovo s športom ukvarja več kot navadni smrtniki in gotovo več kot 2 uri na dan- celulit ma pa do gležnjev.
Tudi sem prepričana, da je veliko še drugih športnic takih, ampak, ker me šport ne zanima, se trenutno spomnim samo nje.
Drugače pa ja, jst sm primer suhe babe, ki nima riti in ima celulit zahvaljujoč premalo gibanja in coca-coli zadnjih let. Letos sem pa bila pridna in je malo boljše.
Uporabniški avatar
soncnca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 81
Na forumu od: 1. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a soncnca » 17. Maj. 2012 17:34

masaže pomagajo. izgine za ene pol leta, pol se pa spet pokaze, pa je treba s5 na ksno masažo. drgac pa pomaga tut plavanje, rolanje in pa telovadba, ko ležiš na teh in delaš z nogami škarjice.
<A HREF="http://winksallaround.blogspot.com/">moj blog</A>
Uporabniški avatar
Pearl*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 84
Na forumu od: 1. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Pearl* » 07. Maj. 2013 23:30

Meni se je pojavlo dosti vec celulita, ko sem zacela jemat KT. Do lani poleti sem se dosti ukvarjala s sportom (kolesarjenje, pilates), do zdaj sem se pa polenila. V glavnem, pred kratkim sem se odlocla, da se moram spravit nazaj v kondicijo, zato sem se spet zacela gibat in je zdaj celulit npr. riti se hujsi za videt :cry: Se to scasoma, ko dlje casa telovadis, izboljsa? Sem cist obupana, odkar sem vidla svojo rit :?
I never fall apart because I never fall together.
Uporabniški avatar
haylee
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 8. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a haylee » 08. Maj. 2013 6:30

Samo kardio (npr. tek) bo stanje poslabšalo - ker bo s hujšanjem koža začela "viset" na teb in bo celulit še bolj viden. Treba je pridobit mišično maso na kritičnih mestih, da se bo koža bolj napela. Najbolj učinkovita varianta za npr. noge in rit so izpadni koraki in počepi z utežmi.

Drugače pa je v boju s celulitom veliko bolj pomembna prehrana, kot šport. Črti živila, ki spodbujajo kopičenje maščobnega tkiva - to so tista, ki vsebujejo veliko ogljikovih hidratov in sladkorjev (testenine, kruh, pecivo, pica …) in sladko sadje (mandarine, grozdje in fige).
He wants to say "I love you" but keeps it to "goodnight" - because love will mean some falling and she's afraid of heights.
Uporabniški avatar
Pearl*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 84
Na forumu od: 1. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Pearl* » 08. Maj. 2013 10:59

Sej poleg tega delam vsaj dve uri na dan se druge vaje, kruha in sladkarij itak ne jem, sadja pa tudi ne kaj dosti, ker mam rajsi zelenjavo. Brala sem internetu, da lahko misica zacne celulit potiskat naprej (?), potem se pa zacne izboljsevat njegov videz. skratka, mal sem jezna, ker prej sm mela fajno ritko, zdej se mi pa zdi, da sem jo unicla :mad:
I never fall apart because I never fall together.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 08. Maj. 2013 17:04

meni osebno zdrava prehrana, telovadba, masaže, zeleni čaji itd.itd. niso pomagali, dokler sem bila na tabletkah.
takoj dva tedna po prenehanju pa je bila enormna razlika, čez dober mesec pa stanje spet takšno kot pred jemanjem :)
torej ni nujno, da če porihtaš vse ostalo, da se bo celulit zmanjšal :wink:
mojcamojca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 21. 6. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a mojcamojca » 26. Jun. 2013 15:39

meni je pomagalo že samo 1 ura gibanja na dan... že 6 mesecev se trudim da vsak dan vsaj eno uro telovadim in razlika je očitna :D
Zadnjič spremenil mojcamojca, dne 17. Sep. 2013 14:24, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*Eliza*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 583
Na forumu od: 28. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *Eliza* » 27. Jun. 2013 7:50

meni tudi.. v sezoni tečem povprečno 5x na teden po eno uro + spijem ogromno vode. res se pozna!
Hypnotica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 1. 8. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Hypnotica » 19. Mar. 2015 11:11

Je katera že sprobala naravno sredstvo proti celulitu:
-četrtina skodelice grobo mlete kave
-tri žlice tople vode
-dve žlici olivnega/mandeljevega olja ?
Vse skupaj zmešamo, nato pa gosto maso ki jo dobimo vmasiramo v kritične predele (nekje 5min).
Kakšni so rezultati, pripročate, ali mislite da ni učinka?

Me pa zanima še ali imate kak nasvet, če se da to naredit v večji količini in dat v neko posodo/tubo, da bi lahko potem uporabljal kak mesec?

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov