Brčice

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 02. Nov. 2010 21:19

Ja, jim je pač vseeno in očitno se ne obremenjujejo s tem.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 02. Nov. 2010 22:49

Najhujš je pa če si jih brijejo...in so potem dlačice vsakič temnejše in bolj vidne. :D
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 03. Nov. 2010 10:33

gres h kozmeticarki pa je...ne vem zakaj je to tak problem.
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 03. Nov. 2010 10:46

jaz jih ostranjujem nekje na 14 dni/3 tedne. odvisno od letnega časa. uporabljam navadne veet trakove. kožo mi je posnelo samo 1x, ko sem (neumnica jaz) šla depilirat po dalj časa trajajoči kopeli in sem imela zmehčano kožo. zato zdaj vedno depiliram pred tuširanjem. :oops:
Vsak raj ima svojo kačo.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 03. Nov. 2010 15:50

Jz bila pri dveh različnih kozmetičarkah, prva mi je lepo dol potegnila (ne spomnim se kak, verjetno z voskom). Druga me je voskala z vročim voskom, bolelo je kot svinja, potem so se mi naredili majčkeni mozoljčki nad ustnico in je zgledalo obupno :x Nikoli več k tej kozmetičarki ne grem da na ta poseg. :)
Brit si jz to ne bi upala, imam res malo pa še svetle so, se vidijo sam na soncu, razmišljam pa da bi si jih dala še extra zbelit z kremo (andino). Tut roke si belim na ta način, super se obnese. Ko sem bila mlajša sem si na ta način tut noge urejala, sam to že dolgo nazaj. Zdej se itak depiliram, se mi na da več packat s tem 1 uro pol se pa še vidi to začnejo na novo rast in to mi ni lepo.
Za roke se pa super obnese, sej si res ne mislim še rok depilirat. To počnem zmeraj poleti (obvezno) pa pred kakim pomembnim dogodkom, če vem da bom mela majčko z kratkimi rokavmi. Da bi si skos belila, se mi ne bi izšlo, ne časovno ne finančno, saj ne vem točno koliko pride krema, ampak jo porabim več kot polovico za 1 poseg rok :) Pa tudi volje nimam skos to delat. :P
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 03. Nov. 2010 17:04

s0nckic4 napisal/-a:jaz jih ostranjujem nekje na 14 dni/3 tedne. odvisno od letnega časa. uporabljam navadne veet trakove.


Sama si to delas?? :eek: Svaka ti cast....jaz si sama traku z voskom za depilacijo se po nogah ne upam potegnit, kaj sele da bi si to delala na tem obcutljivem podrocju. Brrrrr, me kr zmrazi :D

Sem se takoj spomnila na Julio Roberts v filmu Dying young, ko ona iz sobe pride z voskom nad ustnico, da bo lih odstranila svoje dlacice....kr kurjo polt dobim, ce pomislim, da bi si to mogla dejansko pred kamero nardit :eek: :D
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 03. Nov. 2010 23:16

v-e-s-n-a, po pravici, sem bila 2x pri kozmetičarki na odstranjevanju, mi je odstranjevala s tistim voskom, ki se strdi. priznam, da me je bolj bolelo kot zdaj ko si sama. se mi zdi da se lahko bolj pripravim na tisto sekundico ko traja vse skupaj ;)
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 04. Nov. 2010 9:14

sej ti pravim... :respekt:
Jaz si to nebi mogla sama delat.
zivek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 4. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a zivek » 04. Nov. 2010 10:46

v-e-s-n-a napisal/-a:gres h kozmeticarki pa je...ne vem zakaj je to tak problem.


js se čist strinjam :D
peppermint
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 210
Na forumu od: 24. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a peppermint » 07. Nov. 2010 11:48

Amm napisal/-a:Pač to bo sigurn mal čudno vprašanje: ampak a to lahk si puliš tud z uno pinceto za obvi.. pa al se to pač ti pal bol vidi pa je bolj gosto


če maš potrpljenje in čas, jaz mislim, da si tudi lahko ja:D
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 07. Nov. 2010 12:05

v-e-s-n-a napisal/-a:gres h kozmeticarki pa je...ne vem zakaj je to tak problem.


Če si občutljive sorte pol zna bit velik problem. :wink:
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 08. Nov. 2010 11:13

Ja ok....sam dvomim da nekatere raje hodijo okoli z temnimi brki, kot pa da potrpijo teh nekaj minutk pri kozmeticarki.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 24. Nov. 2010 20:55

^^ ah kje. jaz to tudi sama rešim. a se ti zdi da mam cajt toliko pri kozmetičarki viset? ;) se ne gre za "par minut". ampak vsakič klicat, se naročat, hodit tja,... cela štala zaradi nič.

ne ne. čist izi. sekunda pa je mimo.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
chikita89
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 18. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a chikita89 » 19. Dec. 2010 21:56

Imam temnejše dlake in so se mi ful vidle, predvsem ko sem si puder dala gor, ali na soncu...ojoj :) Prvič sem šla h kozmetičarki, ker si nisem upala sama.. pol pa ko sem vidla, da to ni nič kaj zakompliciranega, sem kupila Veet trakove, tako da si jih sama odstranjujem. To traja res minutko, in za to se mi ne da hodit h kozmetičarki :D Pri kozmetičarki pa sem kupila nek serum, oz. nevem kaj.. ki naj bi redčil dlake oz. naj nebi rastle tako hitro. Ne vem točno kaj..samo ne uporabljam redno, ker pozabim :) Tako da ne vem če kej deluje ;)
Uporabniški avatar
Nu$k@
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 360
Na forumu od: 4. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nu$k@ » 24. Dec. 2010 16:33

v-e-s-n-a in druge ki ne razumete zakaj si nekatere dlačic ne odstranjujemo....

Me smo si same sebi všeč take kot smo in take nas imajo radi tudi drugi. Poleg tega pa mi je škoda denarja še bolj pa časa za ves make-up, za vse extra lepotilne opravke itd....

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov