Beljenje zob

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

orhidelia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 2. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a orhidelia » 06. Dec. 2010 14:19

softtouch, jaz nisem mela nobenih problemov s sklenino, še manj z lepljenjem hrane na zobe (to mi sploh ni jasno zakaj bi blo??????). za obnovitev beline pa dobim enkrat na leto tubico ene kreme, ki si jo dam takrat čez noč na zobe.
uglavnem jaz sem z rezultatom zelo zadovoljna, mi pa tud drži že 2 leti. mi je pa res to delala zobozdravnica in ne kr kkšna kozmetičarka, ker sem tut že vidla da nekje dajejo zastonj poleg podaljševanja las še beljenje zob. zato se pa ne čudim da majo razne probleme :roll:
Mr. Nobody
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 266
Na forumu od: 23. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Mr. Nobody » 06. Dec. 2010 15:08

Imaš kakšno sliko prej/potem? :D
orhidelia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 2. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a orhidelia » 06. Dec. 2010 19:28

žal ne :) sam so pa usi opazil razliko. men ni žou! :D
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 07. Dec. 2010 9:35

nisem napisala, da se ti hrana lepi na zobe, ampak da so zobje (oz. naj bi bili) še bolj občutljivi na barvila v hrani (kot najbtž vsi vemo reči kot so rdeče vino,kava itd. obarvajo zobe)
drugače pa zoom beljenje delajo samo v zobnih ordinacijah
you believe lies so you eventually learn to trust no one but yourself
orhidelia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 2. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a orhidelia » 07. Dec. 2010 13:25

hei! sorry nisem dobr prebrala. ja sej maš prepoved jest karkoli kar ti lahko obarva zobe za 72 ur. potem pa lahko spet use normalno in men se zobje niso nazaj obarval.
Uporabniški avatar
Jela
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 360
Na forumu od: 2. 8. 2005
Kraj: Bla Bla

Neprebrana objavaNapisal/-a Jela » 17. Jul. 2011 13:24

Je že katera poskusila beljenje z Miracle White? So bili kakšni pozitivni učinki? :)
Uporabniški avatar
Feminim
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 81
Na forumu od: 30. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Feminim » 17. Jul. 2011 15:31

Jaz sem si lani dala pobelit zobe z zoom tehniko v eni privat zobni ordinaciji v Mariboru. Sem bila zelo zadovoljna z učinkom, ker sem imela prej od nošenja fiksnega zobnega aparata (cca dve leti) opazno bolj obarvane zobe, kljub temu, da sem jih redno in pravilno umivala. Poleg tega je tudi kajenje pustilo nekaj dodatne barve, nekaj pa tudi kava in čaj (slednji baje najbolj vpliva na obarvanje zob).
Zdaj po enem letu so še vedno beli, vendar seveda ne več tako kot lani. Postopka več ne mislim ponavljat, sploh če se spomnim, kako so me skeleli zobje proti koncu postopka in en teden po njem. :o Če bo kdaj potrebno ponovno poskrbeti za bolj bele zobe, se bom odločila za kakšno drugo opcijo, nikakor pa ne te poceni variante, ko si doma pobeliš zobe. Aja, sicer pa sem lani plačala 550 eur za celoten postopek.
Uporabniški avatar
Niala
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 12. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Niala » 02. Jul. 2012 18:45

In kateri čudežni izdelek za 20eur opazno in neškodljivo pobeli zobe?
Zadnjič spremenil Niala, dne 08. Jun. 2015 16:00, skupaj popravljeno 1 krat.
playboyGirL
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 18. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a playboyGirL » 19. Jul. 2012 9:58

koliko pa je za plačat če ti jih zobozdravnik spolira?
ne mislim pravega beljenja (500 € je mogoče malce pretirano :? )
Uporabniški avatar
MaLicKa*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 22. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a MaLicKa* » 24. Jul. 2012 8:51

Poliranje in čiščenje zobnega kamna stane ponavadi 30€ po loku, torej zgoraj in spodaj okoli 60€, govorim za Ptuj, verjetno so v MB in LJ dražji.. Ampak preizkušeno pomaga, beljenje zob z preparati kupljenimi v trgovini za 20€ itd pa odsvetujem, mogoče se res pozna in so zobi bolj beli, za sklenino in korenine pa ni nič dobrega, sicer pa nihče se ne rodi z čisto belimi zobmi tako da punce, ne pretiravat :)
Kampara
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 25. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Kampara » 31. Jul. 2012 13:41

Jst sem plačala nazadnje 30 evrov po obeh lokih v Lj - študentska ambulanta. Je pa verjetno zdaj res že dražje.
Suzany
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 5. 6. 2012
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Suzany » 02. Avg. 2012 12:49

Uporabljam prah za poliranje zob iz Avstralije, sicer pa si zobe ščetkam 3x dnevno in vsak dan 1x sperem z ustno vodo. Vsaketoliko še ponitkam. Sem opazila, da imam bolj čiste zobe, z manj zobnega kamna.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 20. Maj. 2015 22:26

na instagramu sem zdaj že pri treh puncah videla tako malo napravico (brighter white, http://brighterwhite.com.au/pages/how-does-it-work), ki bi naj belila zobe..
ve kdo kaj o tem? in koliko je to varno, če imam zelo občutljive zobe (baje imam premalo kalcija) ?

https://igcdn-photos-h-a.akamaihd.net/h ... 6645_n.jpg
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 20. Maj. 2015 23:43

To je uporabljal en moj sorodnik in mu je kar konkretno pobelilo zobe, kupil je pa v ameriki po ebayu in dal nekje 300-400 evrov. Tako, da stvar deluje. Sedaj koliko pa to škodi pa nebi vedel, mislim pa da sklenino sigurno malo poškoduje... Malo povprašaj pri zobarici (pa raje pri mladi, kakšna stara ki je starokopitna bo itak spluvala vse kar je elektronsko :D)
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 21. Maj. 2015 15:28

mja, sej to.. ker ko sem vprašala (pred dvema letoma) svojo za beljenje in bele plombe, ni bla ravno navdušena :/

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov