Barvne leče

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
schpeltza
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a schpeltza » 12. Mar. 2011 8:39

underdogy napisal/-a:Ali katera med vami nosi te leče in bi mi znala kaj več o tem povedat? (ali je treba prej na pregled, ali se vidi da so umetne, kako jih je nosti itd.)


Ubistvu neke hude škode nebi naredila.
Problemi se pojavijo pri tem, da
1. z lečami ne znaš rokovat in bi imela mogoče problem pri vstavljanju
2. načeloma ima vsak človek drugo ukrivljenost očesa itd in če imaš kake ekstra "mere" ti leča nebi stala lepo v očesu.

Tako bom rekla. Če ti ni škoda dat okrog 27eur za 2 leči, potem sprobaj.

Izgubit nimaš kaj. Razen tega da uničiš lečo pri vstavljanju. Enim gre hitro, eni sploh ne znajo tega naredit...
"Nicht die Schönheit entscheidet, wen wir lieben, sondern die Liebe entscheidet, wen wir schön finden." (Sophia Lauren)
Uporabniški avatar
Limeta.*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 2. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Limeta.* » 12. Mar. 2011 13:47

Js mam tut rjave, pa sm pred kšnim letom ful hotla modre al pa vsaj zelene, pa sm šla vprašat v optiko clarus pa me je una ženska skor napizdila, da je brezveze da itk ne bo lepo zgledal pa da bi si mogla kazalc postrižt do minimuma da bi si pol to lah not vstavlala :(
wнoever ѕαιd мoɴey cαɴ'т вυy нαppιɴeѕ doeѕɴ'т ĸɴow wнere тo ѕнop :grinsevil:
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 12. Mar. 2011 13:54

Leče se pač težko vstavlja z dolgimi nohti. Sicer sem tud to veščino že osvojila, ampak je pa precej večja nevarnost, da lečo poškoduješ, torej uničiš. In znajo bit preveliki stroški.

Sicer pa sem sama na začetku za leče z dioptrijo rabila vsaj 1 uro, da sem jih vstavila.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Nyree
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 125
Na forumu od: 23. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Nyree » 19. Mar. 2011 15:17

Jst sm začela z lečami ko sem bla stara 4 leta. In če si jo upa dat v oko 4-letnik, bo pa ja to sposobna naredit tudi ena 20 letna punca.
(zdej jih pa nimam več, ker sem jo pri 12 nehala prenašat, pa so mi jo "všili" not.. jeeeeej! :D )
Uporabniški avatar
Bumerang
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 6. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Bumerang » 19. Mar. 2011 16:10

Sej ni ona kriva, ampak starši.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov