Barve za lase

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Si barvate lase??

Da
234
75%
Ne
58
18%
Samo pramene
22
7%
Skupaj glasov : 314

Uporabniški avatar
crnolaska
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 161
Na forumu od: 5. 8. 2007
Kraj: Dolenska

Neprebrana objavaNapisal/-a crnolaska » 29. Avg. 2008 13:04

js bi se na kako temno rjavo al pa čokoladno, sm ne vem kero barvo naj uzamem...do zdaj sem imela črno Schwarzkopf Live Color XXL....
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 29. Avg. 2008 13:26

^^ Jaz skorajda ne prepoznam razlike med temno rjavo in čokoladno. Resda obstajajo različne nianse še med tako podobnimi barvami (vsaj ko si pri frizerju izbiraš odtenek), ampak ko sem se še barvala na temno rjavo in izbirala različne odtenke temne rjave, sem bolj kot ne vedno imela isto barvo. :wink:
Če imaš trenutno črne, si jih boš morala puščati rasti, da se ti spere ta barva, ker je drugače zelo močna. Šele potem pojdi k frizerki in bosta videli kaj se bo dalo narediti.
Uporabniški avatar
missy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 728
Na forumu od: 7. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a missy* » 29. Avg. 2008 14:01

od subrine (nevem tocno ker odtenek po cifri) je cokoladna barva zelo lepa.
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 29. Avg. 2008 14:10

Kako ti bo barva prjela je ful odvisn, kašn maš ti svoj pigment v laseh. Jst mam svoje lase tko bol kostanjeve, ampak mi prav frizer, da mam ful rdečga pigmenta v laseh, ker me je pobarvu na medeno in mi je na začetku kr tko mal na bakren potegnil. Pa kadar kol sm dala kšno lepo rjavo barvo gor, sm pršla ven ful temna, skor črna :?

Trenutn mam pa take zlate barve lase, oz. temno blont in mi je kr všeč, ampak to so se mi na morju tko posvetlile od vode in sonca. Počas bo cajt za pobarvat se in sama ne vem, kako nej se...u kopalnci v omarci mam pa že vsega boga barv, od treh različnih temno rjavih, eno zelo svetlo rjavo in eno temno blont...pojma nimam :nixweiss:
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 29. Avg. 2008 14:25

crnolaska napisal/-a:js bi se na kako temno rjavo al pa čokoladno, sm ne vem kero barvo naj uzamem...do zdaj sem imela črno Schwarzkopf Live Color XXL....


jaz imam tudi to, najboljša je. Sicer ima pa Garnier Nutrisse čudovite barve za rjavolaske, check it out :) pa še ful negovalne barve so.
*Diamonds are forever*
Uporabniški avatar
missy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 728
Na forumu od: 7. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a missy* » 29. Avg. 2008 14:38

tiste, ki se hocete doma barvat iz temne na svetlo...pa vam ne uspeva..naslednic probajte z oljem.
navadno olje za hrano (sezamovo, olivno, mesano, bilokatero) dajte na lase, da so zelo mastni, nato se pobarvajte.
Tako jaz barvam kolegice, in do sedaj sem vse uspela pobarvati na zeljeno barvo.
Smetka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 2. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Smetka_ » 29. Avg. 2008 15:00

huh?In kaj to olje naredi tako čudežnega? In kje si odkrila ta trik?
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 29. Avg. 2008 15:23

missy* napisal/-a:densy, to nima veze, ali se barvas sama ali ne. V navodilih ti pise, da pred tem nekaj dni prej probas za usesom na kozo dat malo barve, zaradi alergicnih reakcij :)


sj sm se že velikokrat s to barvo barvala.. sam nevem, mogoče sm kr naenkrat ratala občutljiva :?
Uporabniški avatar
missy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 728
Na forumu od: 7. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a missy* » 29. Avg. 2008 15:46

olje naredi lase bolj mastne, vlazne, nahrani jih. Barva pa najlepse prime na cim bolj "umazane" lase (na sveze oprane naj nebi barvali).

Nevem, ze dolgo nazaj sem bratu delala pramene (ima crne lase, prameni naj bi bili svetli) in ni prijelo. Nato sem zlila malo olja, se enkrat nanesla barvo, in prameni so bili narejeni :D
Uporabniški avatar
razmazena_maca
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 374
Na forumu od: 24. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a razmazena_maca » 29. Avg. 2008 16:38

missy* napisal/-a:razmazena_maca ta "ubijalec rumenega pigmenta" se uporablja npr. takrat, ko se barvas na blond (lahko so tudi naravne blond) pa ti barva vlece na rumeno. Skratka posvetli lase. Uporablja se pa lahko kot sampon, jaz npr. vsak tretji teden lase operem s tem "samponom", in lasje niso rumeni :) Navodila pa imas na "samponu", ceprav jaz ga na laseh pustim kasne 3min. Mas jih pa vec vrst, jaz sem ga kupila pri frizerki, za 8€. Se splaca

hvala! jaz sem namreč tudi medena blondinka pa bi to malo probala... kaj, ko je narastek tudi ni problema? +katera znemka je najboljša za kupit?
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 29. Avg. 2008 16:45

jest sm mela od keune, pa ni bilo nekega učinka. je pa to tak čist temno vijolčen šampon.

a po narastku (temno rjavem) se tut lahko umivaš s tem šamponom.. ?
Uporabniški avatar
missy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 728
Na forumu od: 7. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a missy* » 29. Avg. 2008 20:52

jaz imam od schwarzkopf (nevem, ce je prav napisano :D ), kupljen pri frizerju, vendar tudi meni ne pomaga, ce delam po navodilih. Namrec pise, da se v lase samo vtre in nato izpere, na sivih laseh pa se lahko pusti 1-2 minuti. Pa da moras pazit, da las ne postane siv, ce to delas na blond laseh. Namrec jaz sama pustim 3min., nato sperem. Za narastek je pa tako...sama imam temno rjave lase, narastek je posvetljen, vendar se vseeno vidi, da je tam. Sicer pa se opazi zelo malo, tako da odkar imam ta sampon, se manjkrat barvam.
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 29. Avg. 2008 20:53

ti si sigurno ful profi v tem, že samo po odgovorih vidim, da se ful spoznaš na barvanje las.
*Diamonds are forever*
Uporabniški avatar
missy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 728
Na forumu od: 7. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a missy* » 29. Avg. 2008 20:59

nisem noben profi, ampak me ful zanima use v zvezi z lasmi :D sem tudi hodila na frizersko, 2sestricni+teta so frizerke, mene je pa vse ze od mejhnega zanimalo + nikoli ne maram delat po navodilih :D
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 29. Avg. 2008 21:12

ful fino, lepo je slišat kej tazga. Kr tko naprej :zustimm:
*Diamonds are forever*

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov