Barve za lase

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Si barvate lase??

Da
234
75%
Ne
58
18%
Samo pramene
22
7%
Skupaj glasov : 314

Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 16. Jul. 2010 20:34

Mah, ja, sam k na fotki delujejo tko matirano blond lepo, v živo je blo pa tam zgoraj tko taka..prov izjemno shiny rumenkasto blond in je res zgledalo čudno.. :) ampk sm res vesela, da se ta moj eksperiment ni popolnoma sfižil, sm si lase posvetlila za kr precej odtenkov.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
electra*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 517
Na forumu od: 18. 8. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a electra* » 18. Jul. 2010 11:45

Zanima me če ima katera izkušnje z barvanjem na črno barvo las...rada bi imela tako intenzivno močno barvo, pa sem preiskusila že veliko barv, pa mi vedno pride ven taka monotona, naravna črna barva...prosim za pomoč :oops:
Uporabniški avatar
sarchika09
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 275
Na forumu od: 1. 4. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sarchika09 » 18. Jul. 2010 13:18

^^ kaj pa če probaš s tisto črno barvo, ki ima temno-moder lesk (sem že pozabla kak se imenuje)? Se mi zdi, da pride ful intenzivna črna barva ven z modrim leskom (upam, da veš kako barvo mam v mislih). Ali pa greš k frizerju, mogoče bi ti tam čist točno zadeli željeno barvo.
Uporabniški avatar
Stripy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 22. 3. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Stripy » 18. Jul. 2010 20:45

Electra, poskusi z modro črno. Če nameravaš to počet doma, Poly live cosmic blue- ta je intenzivna, pa res se sveti :wink:
Uporabniški avatar
Lady_Cristina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 10. 6. 2009
Kraj: Graz

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_Cristina » 22. Jul. 2010 15:43

Mene pa zanima če ve katera za kako dobro in dolgoobstojno rdečo barvo? Jaz se namreč barvam na rdeče, samo barva hitro zbledi...
A vida é bela. Só tens de a tornar bela. <3
Uporabniški avatar
Lady_Cristina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 10. 6. 2009
Kraj: Graz

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_Cristina » 26. Jul. 2010 17:30

Poleg tega me še nekaj zanima, če kdo ve. Na škatlah večinoma piše kak dolgo barva zdrži, in sicer na tej moji ki sem si jo kupla, piše: 'level of duration:3'. Samo kaj je ta 3? Pa do kolko gredo številke?
A vida é bela. Só tens de a tornar bela. <3
Uporabniški avatar
Srna_924
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 24. 7. 2010
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Srna_924 » 09. Avg. 2010 15:58

14 dni. potem začne bledet in boš vedno bolj oranžna. po 1 mesecu bo že čisto bleda. te rdeče so super ko so sveže :(
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 23. Avg. 2010 16:39

...
Zadnjič spremenil sončk, dne 07. Nov. 2010 4:14, skupaj popravljeno 1 krat.
Ložica**
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 9. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ložica** » 22. Sep. 2010 9:37

Lep pozdrav,

zanima me glede barve poly country št.45, mislim da je toskana herbstrot. Men je božanska barva, in da nebi več rabla pri frizerju tolk zapravljat sem iskala tole da bi se sama barvala pa bi ven prišla verjetno dokaj podobna barva kot jo imam zdaj barvano. In sem našla na netu da spada med ,,nezadovoljive,, barve in kao da so jo dali s trga... Ve katera za kakšno ki je zlo podobna plus da so fajne barve pa ne ,,nezadovoljive,,? Kolkr pač to sploh vemo pa kolkr je kozmetika v trgovinah lahko. Najraj bi se ne barvala, ampak sem že cel life naravno blond, in mi ful paše bit malo rdečkasto rjava.
Lepo prosim za pomoč!

Pozdravček vsem!
Lilah
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 14. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lilah » 13. Okt. 2010 16:14

...
Zadnjič spremenil Lilah, dne 11. Nov. 2010 17:33, skupaj popravljeno 1 krat.
moncy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a moncy » 13. Okt. 2010 17:53

a je kera že probala tisto novo barvo, ki pride v peni in jo daš na lase kot šampon? ali je res tako enostavno in ali prime barva?
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 21. Okt. 2010 13:34

Lilah, za prvič raje pojdi k frizerju, v nadaljnje pa se lahko komot barvaš z barvo iz drogerije, ker so moji lasje, ko so bili še črni, bili s temi barvami zelo lepi in sijoči. :) Za barvanje na svetlo ponavadi ni najbolj priporočljivo doma pričakovat čudeža, pri črni barvi pa sploh ni panike. Za transformiranje iz bjonde v črnolasko pa ti res svetujem, da greš k frizerju, ker ni samo "črna gor na lase" in to je to. :wink:
kavka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 14. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a kavka » 24. Nov. 2010 19:15

Katero črno barvo iz drogerije mi priporočate, da je obstojna? Prime verjetno tako ali tako vsaka črna barva, ker je zelo močna. :) Trenutno sem rjava, ker me je frizerka spremenila iz blond v rjavo. Glede na to, da ni blo tiste predpigmentacije ali kako se reče, pač pa mi je na blond lase dala kar direkt rjavo gor, je zelo lepo prijela, a je rekla, da se bo spirala še precej časa. Zdaj se pa hočem doma sama na črno pobarvat, ker sem pred leti že bla črna in sem se s to barvo najbolje počutla. :wink: Zdaj verjetno več ne more ratat zelena, ne? Če mi danes ni udarla ven...

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov