Barve za lase

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Si barvate lase??

Da
234
75%
Ne
58
18%
Samo pramene
22
7%
Skupaj glasov : 314

m_tejch
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 17. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a m_tejch » 20. Nov. 2011 13:30

Jaz bi pa vsem občutljivim na barve in ljubiteljicam naravnega priporočila 100% naravne barve Logona. Barve ne vsebujejo nobenih sintetičnih dodatkov, peroksida, amoniaka,...a vseeno zagotavljajo dolgotrajne rezultate barvanja las. Na voljo so v različnih naravnih odtenkih,
Uporabniški avatar
arianna87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 200
Na forumu od: 20. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a arianna87 » 28. Dec. 2011 23:15

Ojla,

na sveže sem pobarvana Barva naj bi bila temno rjava, ampak že bolj na črno vleče in mi je pretemna.
Sicer vem, da si grem lahko k frizerju blanžirat, ampak bi v tem primeru že raje počakala, da se barva sama dol spere. Imate mogoče kakšen drug nasvet za posvetlitev las?
Uporabniški avatar
monique*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 16. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a monique* » 29. Dec. 2011 8:42

Najboljše je počakat da se malo spere...
Drugače pa obstajajo naravni recepti... recimo.. http://www.zenska.si/moda-lepota/nega-koze-in-las/naravna-posvetlitev-las-s-cimetom/
Pa tud limona je super naravno belilo... ampak pri vseh teh domačih varijantah je precej možnosti da si potem lisasta.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 29. Dec. 2011 11:39

^^hm, ampak a ni to bolj za nebarvane lase mišljeno? Ker, ja, na barvanih se lahko kaj nepričakovanega/nezaželenga zgodi :)
Uporabniški avatar
arianna87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 200
Na forumu od: 20. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a arianna87 » 29. Dec. 2011 12:02

Tnx obema!

Ta varianta z medom in cimetom se mi zdi kar v red, bom si pa lase še parkrat umila in videla koliko barve bo šlo stran. Če mi bo pa takrat še vedno pretemno bom pa probala to masko (čeprav imet med na laseh...me kr malo skomina, ko pomislim na to) :)
vis_maior
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 20. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a vis_maior » 17. Jan. 2012 8:43

Hej punce!

Prosila bi vas za en nasvet. Barvam se že leta, najprej sem se na temno rjavo, potem par let na blond, zdaj sem spet prešla na temno, ker sem imela čisto uničene lase. Moj naravna barva je rjava, taka mišja, zdaj ko sem pobarana sem par odtenkov temnejša. Vedno sem se barvala pri frizerju, ampak mi lasje ful hitro rastejo in moram it enkrat na mesec, če ne je preveč narastka. Ker se je na temno lažje barvat kot na svetlo, sem se odločila, da naslednjič poskusim sama.

Zanima me, kakšna razlika je med barvo, ki je narisana na škatlici in med tem, kako dejansko prime. kako na to vpliva naravna bara las oz barva, s katero sem pobarvana zdaj?

Rada bi obstojno barvo, toraj 3. Katero priporočate? Katera je najbolj enostavna za uorabo...ker sem velik štor in ne bi imela rada pobarvane cele kopalnice ;) meni se zdi mousse nekako najmanj packasta.

še eno glupo vprašanje...kako se barva lase? vtreš barvo in počakaš? kar z rokami ali čopičem (kot pri frizerju)? rabiš pa verjetno rokavice?

ah ja...vse je enkrat prvič ;)

hvala za pomoč!
For I am the answer you seek
the dream in your sleep
you've never wanted to awaken...
Uporabniški avatar
intermezzo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 72
Na forumu od: 20. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a intermezzo » 24. Jan. 2012 12:38

Moje vprašanje: imam blanžirane in barvane lase, zdaj pa sem se odločila da se pobarvam doma sama nazaj na rjavo. Mi priporočate kakšno posebno rjavo barvo, znamko,...? Je kakšna ki se je doma sama barvala z blond na rjavo? (Rjava barva - nekaj podobnega kot ima npr Kate Middleton)

Ko sem se še sama doma barvala, sem si vedno dala rokavice, nato pa kot bi vtirala šampon :) na koncu še prečešeš in spet vtiraš, masiraš,... potem pa pustiš pol ure... ali kolikor piše na navodilih.
Ni težko se doma barvat, če pa bo kdo doma, lahko rečeš če ti preveri še zadnji del glave kjer se je malo težje pobarvat (jaz sem to rešila tako, da sem si lase sčesala nad banjo in potem nanašala barvo tako)
*.*
M1RAl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 12. 10. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a M1RAl » 12. Okt. 2020 14:44

Probala te barve https://www.senti.si/barve-za-lase/colour-dynamics/ :) zelo zadovoljna! Priporčam :)

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov