Barvanje trepalnic

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Kitty23
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 3. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kitty23 » 30. Jun. 2008 19:15

kaj pa minival trepalnic?a je že kera poskusila?
ketica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 21. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a ketica » 13. Jul. 2012 19:30

ZDRUŽENA TEMA

Pozdravljene!
Zanima me, kakšne izkušnje imate s trajnim obarvanjem trepalnic. Sem že slišala, da v nekaterih salonih to opravijo bolje, da je trajnost barve daljša in da je barva bolj opazna.
Malo sem poizvedovala po cenah barvanja in so zelo različne. Maja Košenina v Grosuplju zaračuna 4,20€, ostali pa okoli deset evrov.
Ima katera mogoče izkušnje s tem v Maja Košenina kozmetika? Kje to najbolje opravljajo po sprejemljivih cenah?
In pa zanima me še, če imaš blond trepalnice, ali je bolje jih obarvati črno ali rjavo? Ali se na blond trepalnicah to močno pozna?

Najlepša hvala za vaše odgovore!
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 30. Avg. 2012 8:12

Jaz sem imela pred časom možnost to preizkusiti, pa v bistvu nisem opazila spremembe. Moje trepalnice so rjave in pobarvala sem jih na rjavo, vendar pri meni ni držalo, da ni treba več maskare uporabljati, pa so vseeno poudarjene.
MarceLiica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 20. 7. 2010
Kraj: DreamLand

Neprebrana objavaNapisal/-a MarceLiica » 02. Jan. 2014 2:32

Enkrat sem šla in nikoli več. Sploh ni vidnega učinka, razen to, da se znebiš nekaj denarja. Tam se uležeš, ti napocka barvo gor, morš čakat par minut, ti to sčisti dol in voila! No effect. Jaz imam dolge trepalnice, ampak so konice čist svetle, da se jih skoraj ne vidi. Zato sem tudi šla. Razočarana v glavnem..
http://naturallymarcela.blogspot.com/ --> Check it out ;)
Uporabniški avatar
Punica granatum
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 4. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Punica granatum » 03. Jan. 2014 13:52

Kar sem poskusila, sva si jih edino s prijateljico doma barvali, glede na to da imam zelo svetle trepalnice se je pri meni zelo poznalo, sicer je barva sorazmerno hitro šla dol, ampak je pa bil vsaj viden učinek :)
MarceLiica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 20. 7. 2010
Kraj: DreamLand

Neprebrana objavaNapisal/-a MarceLiica » 03. Jan. 2014 23:24

Ja no, fajn :) Si potem sama naredila kot je treba in nisi rabila plačevati :ja:
http://naturallymarcela.blogspot.com/ --> Check it out ;)
Uporabniški avatar
Punica granatum
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 4. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Punica granatum » 09. Jan. 2014 11:53

Ma ja, sicer je bilo kar veliko pacanja s temu ampak si kupiš barvo in je to to, meni še mal lažje kot pa hodit nekam daleč samo za 5 min da ti napaca una barvo gor...
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 18. Mar. 2014 18:41

jaz sem poiskala najcenejšo ponudbo v mariboru in šla probat, dejansko sem bila zadovoljna z rezultatom, je pa mučno sedet tam 20 minut, ko ne smeš premikat ali preveč zatiskat oči :/
po nekje 5 tednih (kot je rekla) malo zbledi oziroma je verjetno odvisno od tega kolko ste dovzetne za barvo
Uporabniški avatar
leanna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a leanna » 25. Maj. 2015 11:43

Živjo punce! Zanima me, koliko so te barve za trepalnice kaj močne oz. če uničijo trepalnice ali povzročijo izpadanje le-teh? Je bolje iti v kozmetični salon ali so tudi barve, kupljene v drogeriji, dovolj kvalitetne? :)

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov