Barvanje trepalnic

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
princesss
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 286
Na forumu od: 18. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a princesss » 18. Okt. 2004 8:07

Pozdravček!
Zanima me, če se je katera že poslužila barvanja trepalnic! Kako so potem izgledale? Ali jih tako barvanje lahko uniči?

TNX!! :razz:
Uporabniški avatar
steLLcy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 809
Na forumu od: 9. 8. 2004
Kraj: CeLjE

Neprebrana objavaNapisal/-a steLLcy » 18. Okt. 2004 8:10

ja js sm to kr parkrat že delala, sam mam kr občutljive oči, pa so me fullll pekle drugač je pa res ful fajn ker maš pol tak fajn črne trepalnice, si jih ni treba z maskaro sploh.....
pa za obrvi je tud fajn
Uporabniški avatar
Ninica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: velenje

Neprebrana objavaNapisal/-a Ninica » 18. Okt. 2004 9:43

moje kolegice so si tut večkrat barvale trepanice...jz sm tut misnla it pa pol nisem šla ker so rekle da baje res ful peče...sam bom pa v prihodnosti tut šla,ker mi gre na živce da mam svetle trepalnice in se morm pol res skoz mazat...drgač pa ni drago..pred 3 leti je blo pr nas 500 sit..zdj je verjtn mal dražje.
Uporabniški avatar
steLLcy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 809
Na forumu od: 9. 8. 2004
Kraj: CeLjE

Neprebrana objavaNapisal/-a steLLcy » 18. Okt. 2004 9:51

če ne si pa kupiš vse potrebno pa si doma to delaš, al pa ti kolegica/mama/sestra dela.... :wink:
Klea
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 28. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Klea » 18. Okt. 2004 9:57

Trapalnice si lahk pobarvaš pri kozmetičarki. Mislim da stane okol 500sit. Traja pa okol 2-3 tedne odvisno kolk boš v stiku z vodo. Ta metoda je dobra za take lenobe kot sm jst.
It's a sunny day!!!
Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 18. Okt. 2004 12:09

Klea napisal/-a:Trapalnice si lahk pobarvaš pri kozmetičarki. Mislim da stane okol 500sit. Traja pa okol 2-3 tedne odvisno kolk boš v stiku z vodo.


Neki tacga ja. Lahk ti pa nardijo tut v frizerskem salonu, kjer poleg friziranja nudijo še kakšne storitve. Drugač sama nism bla bogvekaj impresionirana, po mesecu dni nimaš nič več..pa še fuuul peče ko ti to dela... :cry:
Uporabniški avatar
girl007
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 30. 7. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a girl007 » 18. Okt. 2004 13:28

In kolk časa pa pol to peče, jest sm tud občutljiva kar je v zvezi z očmi.
Pa samo tolk časa drži al kaj?
Uporabniški avatar
LUMIDEE
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 27. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a LUMIDEE » 18. Okt. 2004 14:07

Hey
Jaz sem poskusila...
Izgled je zlo dober vsaj meni se je tak zdelo. Drži pa ti kake tri tedne tisto itenzivno močno!

Postopek poteka tako da pridešš seveda k kozmetičarki (če si iz maribora priporočam Ksenijo Pehlič) Se vležeš al kak pač majo tam nareto,...ti malo očisti okrog očk..podloži pod trepalnice vato ti zapreš oči ..namaže ti gor barvo..in tak ostaneš 10 minut...malo je mučno mogoče te malo peče ampak mene sploh ni tak da nič panike:)pol ti pa vse skupaj spere..pa če te peče ko opreš oči ti pol še malo spere..in to je to...
cena pa okrog 1000 sit...ne vem čist točno ker je meni nardila zastonj:)
Rekla pa je da ne poškoduje trepalnic da je v bistvu vse skup tud negovalno..skratka nič škodljivega!

Je pa fajn ker se pol kakih 3 tedne ne rabiš mazat z maskaro..meni je držalo kr dost dalje. Jaz sme si pa vse skup dala delat med poletjem ko sem bila na morju pa to..ke rje dost fajn:) nič packanja itd...skratka priporočam:)

LP

pa pojdi k kozmetičarki je bolj varno..ker se le dela z nizkimi konsentrati peroksida.
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 18. Okt. 2004 14:45

Prvic slisim za to.Sam mam tk občutlive oči da ne wem če bi si upala to nardit.bi me blo strah da bi mi kaj barve v oko kapnlo al pa kj takega.sicer pa nism tak obremenjena da bi mogla vsak dan zgledat tipi topi namazana pa to tak da...
deborah
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 9. 10. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a deborah » 18. Okt. 2004 15:44

kva vse že obstaja! jst prvic slism za to. ampak men ni treba barva trepalnc k mam ža tko al tko črne :D
Uporabniški avatar
suhica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 31. 8. 2004
Kraj: sirni svet

Neprebrana objavaNapisal/-a suhica » 18. Okt. 2004 19:58

a kera priporoca ksno kozmeticarko k to dela u lublani :?:
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 18. Okt. 2004 20:22

Kva a to tud obstaja? A je še kej obstaja kar si v današnjem času ne bi dal pobarvat?
Jst si tega sploh ne predstavlam.
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
uršy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 641
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: najlepše mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a uršy » 18. Okt. 2004 21:55

suhica napisal/-a:a kera priporoca ksno kozmeticarko k to dela u lublani :?:


Jst hodm k Branki Jager KOZMETIKA na Trubarjevi - zdej je vhod iz dvorišča Napolija. :top:

Jst hodm vedno k njej. Barvam si pa trepalnice (sploh polet) in obrvi, ker sm blonda in mam tut to vse bl blond. :D
Uporabniški avatar
suhica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 31. 8. 2004
Kraj: sirni svet

Neprebrana objavaNapisal/-a suhica » 19. Okt. 2004 23:10

evo sm sla danes in sicer u frizerski salon. placala sm 1100sit in sm ful zadovolna :D
use skupi je trajal 15min! :)
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 21. Okt. 2004 0:28

suhica napisal/-a:evo sm sla danes in sicer u frizerski salon. placala sm 1100sit in sm ful zadovolna :D
use skupi je trajal 15min! :)



Kako sploh zgleda to? Postopek pa to? Kva tm se usedeš un apa čopič u roke pa...
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron