Barvanje las

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 21. Jun. 2012 23:58

Mihaela* napisal/-a:Žiivjo. :)
Vem d se ponavlajo uprašanja, ampak morm še jst. :)
Uglauneem.. pred dvema mescema sem se razbarvala z barvo od swarzkopfa, neki XXL, dost močna.. Kr sm mela prej rjave lase in sm si zaželela sam mau svetlejše, ampak me je fuul razbarval in sm mela tko blond-oranžn oziroma neki tazga. Zdj mam pa že dost narastka in premišlujem d bi se pobarvala na jagodno blond.. Ampak kakor sm brala, baje ful slabo parime oziroma sam po narastku.. =/
Bi pa rada slišala kakšne izkušnje oziroma če ma kera jagodno blond barvo in kako je pršla do nje??
Kr sm se tud jst po razbarvanju pobarvala s tako temno blond in ni čiiiist nč parel.. =/ in zdj me je strah d me bo jagodno blond sam po narastku parela :S
The world is as you are.
Feist.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Feist. » 22. Jun. 2012 8:51

Mene zanima, če se je katera kdaj barvala iz temne na svetlorjavo barvo, torej sama doma? Pred tem sem se barvala na črno, nato sem vzela rjavo in mi je srednje prijela, tako da imam zdaj podobno barvo svoji naravni, bi pa rada malo svetlejšo rjavo kot imam naravno. Barvati pa se želim doma, pa me zanima katere barve priporočate in so bolj kvalitetne.

And then she'd say, it's Ok, I got lost on the way but I'm a supergirl, and supergirls don't cry.
And then she'd say, it's alright, I got home late last night, but I'm a supergirl, and supergirls just fly.
Uporabniški avatar
jozica1
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 409
Na forumu od: 29. 4. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jozica1 » 22. Jun. 2012 13:25

vis_maior napisal/-a:Včeraj sem kupila od Loreala barvo v peni...najsvetlejšo možno rjavo, že skoraj blond. prej sem bila pobarvana na kostanjevo rjavo, ki se je že precej sprala, zato je bila že blizu moji naravni barvi las, ki je za kaka dva odtenka temnejša od tiste svetle rjave, katero sem želela.

Pobarvala sem se, naredila vse po navodilih...in postala skoraj črna. Kako lahko pride do tega? A bi morala vzet najsvetlejšo blond barvo, da bi postala svetlo rjava? Joj pa barva na škatlici je bila res tooook lepa :(

Ideje?


svetlejša barva NIKOLI ne bo prebarvala že obstoječe barve na laseh, ne glede na to kako zelo izprana je.. razen če izbereš pravi odtenek, ki izniči potem tiste pigmente, ki jih ima barva na tvojih laseh.

Tvoji lasje so se obarvali? Ker če so tudi tvoji postali temnejši, potrebuješ močnejši hidrogen, oz. še kakšen odtenek svetlejšo barvo (če bo prijela).
Velika ljubezen in velik uspeh sta povezana z velikimi tveganji!
filipa67
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 29. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a filipa67 » 19. Jul. 2012 11:37

Jaz sem v mladosti imela svetlo rjave lase, sedaj po približno 5ih letih barvanja na črno barvo (3-5x na leto) pa imam že tudi naravne precej temno rjave.
Vsak ima svojo dišavo, pa naj bo <a href="http://www.ilike.si/moski-parfumi">moški</a> ali <a href="http://www.ilike.si/zenski-parfumi">ženska</a>.
playboyGirL
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 18. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a playboyGirL » 21. Jul. 2012 11:19

ker vidim da so tukaj večinoma debate blondink bi vas nekaj vpršala.....
kaj mate tudi ve probleme s suhimi lasmi? jst si jih namreč sama barvam na blond...(samo narastek ponavadi da si jih ne preveč uničim..) in imam še vedno zelooo suhe lase :? še posebno zdaj poleti...
uporabljate kakšne posebne izdelke za nego las ali kaj podobnega? imam namreč še kar tanke lase od kar sem se začela barvat :oops:
acih
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 7. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a acih » 05. Okt. 2012 20:27

Želim si spremembo barve las, zato me zanima kateri odtenek barve menite, da mi bo najbolj pristajal ? Sem naravna rdečolaska, zelo svetla polt, pegice ter modro zelene oči. Trenutno sem pobarvana na blond. Zelo me mika rjava barva las, ampak ne vem kako bi vse skupaj izpadlo.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 05. Okt. 2012 22:45

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 8:56, skupaj popravljeno 1 krat.
acih
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 7. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a acih » 06. Okt. 2012 7:35

Ne pričakujem, da veste zato sem vprašala za mnenje ! Će pa ga nimaš ne rabiš komentirat !
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 06. Okt. 2012 10:30

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 8:56, skupaj popravljeno 1 krat.
acih
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 7. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a acih » 06. Okt. 2012 13:29

Vprašanje je blo namenjeno puncam, ki se malo bolj spoznajo kakšne barve pristajajo glede na polt, barvo oči, kot pa jaz. Sploh pa nikogar ne silim, da poda svoje mnenje ali kakorkoli komentira, pač sem postavla vprašanje.
Tako, da če nimaš kaj pametnega za napisat mi prosim nehaj smetiti pod post ! Hvala :)
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 06. Okt. 2012 13:35

Se strinjam s sirovo, to je odvisno od posameznika in njegove celotne pojave in obraza, na pamet se ne da dat ravno koristnih odgovorov.

Glede na napisane splošne značilnosti pa mislim, da bi bila rjava barva precej v redu, meni je všeč kombinacija s svetlo poltjo in očmi, prav tako pegami. Če si bila do zdaj rdečElasa in blond, bi mogoče za začetek poskusila bolj svetlo rjavo barvo, da ne bo prevelika razlika :nixweiss: Ni pa nujno, npr. pevka Marit Larsen, ki ima tudi pege in svetlo polt, je z vsemi odtenki rjave kul, se mi zdi.

Slika
Uporabniški avatar
Lavriksa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 12. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Lavriksa » 08. Okt. 2012 16:53

Naravna pegica: Poskusi s kakšno lepo rjavo, pa ne pretemno al pa poskusi najprej na pramenu las, kako hitro barva prime, da ne boš pretemna. čeprav je res, da se barva potem še malo spere.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 08. Okt. 2012 17:01

js sicer nisem rdečelaska, mam pa zelo svetlo kožo in pege. pa mi temno rjava (skoraj črna) čisto ok pristoji. samo topla more bit. preveč hladni odtenki mi ne pašejo. mam pa precej temne obrvi, tako da gre potem z barvo las. ampak v primeru svetlejših obrvi si jih lahko vedno malček poudariš z barvico za obrvi, ki je za odtenek temnejša od barve obrvi.
Uporabniški avatar
Marichuy90
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 212
Na forumu od: 28. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Marichuy90 » 24. Okt. 2012 9:08

Mene pa zanima kako so obstojne tiste barve, ki jih naneseš na lase med tuširanjem in si potem samo spereš. Je katere že poskusila te barve?
Uporabniški avatar
schpeltza
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a schpeltza » 24. Okt. 2012 10:43

Torej jaz se že dolgo barvam na črno. Me pa zanima, če ima katera kak poseben trik v rokavu, kako preprečit recimo prenos barve na prevleko od blazine. Jaz imam kak teden ponavadi vijolično blazino.
"Nicht die Schönheit entscheidet, wen wir lieben, sondern die Liebe entscheidet, wen wir schön finden." (Sophia Lauren)

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov