Barvanje las

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 29. Jan. 2009 11:34

choco.cat napisal/-a:Ma kera izkušnje z barvanjem s kano?

Res nobena ne ve? Zanima me kako je pol z tem, da se naj nebi več barval čez z navadno barvo?
V mislih mam kano iz Lusha.
I laugh at gilded butterflies.
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 29. Jan. 2009 12:02

^ barva na lase s kano zelo slabo oz. sploh ne prime... razen mogoče kakšnih rdečkastih odtenkov... tko da če se hočš kdaj znebit kane ti morjo najprej razbarvat lase (kot če bi bla npr. s črno poštrihana)
The secret of success is consistency of purpose.
Uporabniški avatar
Hyades
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 623
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Hyades » 29. Jan. 2009 12:49

choco.cat napisal/-a:
choco.cat napisal/-a:Ma kera izkušnje z barvanjem s kano?

Res nobena ne ve? Zanima me kako je pol z tem, da se naj nebi več barval čez z navadno barvo?
V mislih mam kano iz Lusha.


Preberi si malo poste za nazaj, ene punce so napisale, da so se barvale na crno in ena je prisla rjavo zelena, drugi pa je ko so ji novi lasje zrastli, dobila zelene korene las..

Menda ni vredu, razen ce bi jo rada uporabljala konstantno namesto teh umetnih barv. Za enx rabo je bolj tako..
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 29. Jan. 2009 13:40

^^Aha, aha sem našla. Vidim, da ni tako fajn kot si večina misli :/ Sicer pa sem se hotla pobarvat z rjavo kano.. ampak vseeno
I laugh at gilded butterflies.
Uporabniški avatar
Hyades
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 623
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Hyades » 29. Jan. 2009 18:39

Ne vem.. moja kolegica se je pobarvala na tako temno blond s prameni, zdaj je pa cisto cela oranzna.. Barvala se je s kano, ampak se ji je hitro spralo in potem to.. Bah :(.
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 25. Okt. 2009 22:36

Punce mene pa zanima s katero blond se kej barvate doma? Na beljenje in barvanje na blond sem za prvič šla k frizerju (65 € dala :? sam za prvič sem želela it tja, da se to opravi), doma pa bi si rada pobarvala še enkrat z neko zelo svetlo blond, da mi zbije ta rumentast ton, ki ga mam zdej. narastka še itak nimam, kr sem bla pred dnevi pri frizerju. :)
ful različnih mnenj berem.. baje je zelo dobra barva od garnierja belle color 111, ki uniči rumen ton, je to res? pa keune barve v milerju so baje tut dobre.. ne morem se odločit kero kupit, dejte mi pomagat tiste, ki se barvate na blond doma (celotno dolžino mislim), na narastek bom verjetno hodila k frizerju vseen.
beebea
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 4. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a beebea » 18. Apr. 2010 18:15

Ja sem pa se prvič iz svetlo rjave pobarvala na blond in sem bla zelo zadovoljna, potem pa sem se pobarvala z eno izmed Schwarzkopfovih barv (prav za blond lase) in sem prišla siva :? Budalo grem čez rjavo, kasneje črno in sem bla kakšne pol leta črna, potem sem se naveličala in hotela na blond .. hja :P Zato me je mama pobelila (rezultat horrible :?) in čez sem nato dala rdečo ker sprva sploh nisem mela namena belit, barva pa je že bla zmešana. Potem sem se po dveh mesecih spet belila in dala čez rjavo. Lase sem mela do sredine hrbta in vsi spodnji dolgi so še vedno bili črni, prvi glavi so bli rjavi ostalo pa je blo vse nekak oranžno :? Ker sem mela spodnje temne sem se postrigla na kratek paž (zakaj zakaj zakaj?! :( ) in se pobarvala na blont. Sedaj sem pri glavi blont pol pa se stopnjuje na oranžno .. pride kul, samo bi se rada rešla oranžnega tona. Pomoč ? :( :)
Magna paro, quas possit Amor remaner per artes, dicere, tam vasto pervagus orbe puer.
Uporabniški avatar
Larchiiie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 153
Na forumu od: 27. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Larchiiie » 20. Apr. 2010 14:08

No pol nism čist edina s težavami z barvanjem.. sam jst nimam take probleme da mam oranžno itd. ampak sem se lani poleti pobarvala iz blond na rjavo, v eni temi se mi zdi da smo mel cel razgovor če čm se doma itd. LOL in pač prvič je blo dobr ker sm dala sam preliv, šla kmal na bazen in se je use spral. Sm šla k frizerju se pobarvat mi je dala en mejčkn pre temno tko da sm bla že skor črna sam sm dvakrat oprala pa je bla lepa rjava in moj problem je sam da mi na moji desni strani las bolj tko zadi ne prime lepo rjava ampak se sploh na močni luči vid še vedn blond, frizerka je rekla usakič da mi zgleda mal pramenčkasto sam ona ni vidla pol ko sm od tam pršla ko sm dvakrat oprala lase pa se je spet mal blond vidlo in spredi ko mam lase pač tko postrani dol mi vedn črno prime zadi pa rjavo. Sej to se ne vid tok in je lepa barva sam mene mot, da mi ne prime enako barva. Pa če sm pr frizerju al pa doma... pa končn sm si najdla barvo, ki jo seveda nehajo delat še isti mesc.. matr mam jst srečo. A kera ve kaj bi mogla nardit za ta 'šop' las da bo lepo rjavo prijelo?
Nica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 15. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Nica » 21. Apr. 2010 11:06

Jaz sem se barva s Herbo na živo rdečo. Meni so všeč njihove barve. Niso agresivne, ne pečejo ko se barvam. So naravne in se "prilagodijo" naravni barvi s časoma. Tudi lesk barve ni videti umeten. Res zelo zadovoljna.

http://naturavit.net/components/com_virtuemart/shop_image/product/19099ed584ecb20faa18215889f3da62.jpg

Slike se objavijo v pomanjšani verziji!
Tamala`
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 21. Apr. 2010 11:44

zmajšaj sliko!
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 21. Apr. 2010 12:12

Uff, jaz sem se lani tudi barvala s Keune barvami (pepelnato blond, pa še eno tako zelo svetlo belo blond + 9% hidrogen ponavadi) in mi je prvih parkrat prišla krasna barva, narastek tudi brez sledu o rumenem tonu, včasih je malček povleklo na sivkasto, pol mi je pa enkrat prišla čist čudna barva! :? Baje se sme s temi barvami barvat (govorim za barvanje na blond) samo prvič ko se barva lase iz naravnih na blond.
Buubbika, ti se verjetno barvaš na kakšno drugo barvo, da pride tako kot je treba? Mam pa tud jaz dolge lase, pa mi je ena barva in en hidrogen vedno blo premal. Zdej pa se barvam kar pri frizerki.
beebea
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 4. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a beebea » 21. Apr. 2010 17:57

Larchiiie napisal/-a:No pol nism čist edina s težavami z barvanjem.. sam jst nimam take probleme da mam oranžno itd. ampak sem se lani poleti pobarvala iz blond na rjavo, v eni temi se mi zdi da smo mel cel razgovor če čm se doma itd. LOL in pač prvič je blo dobr ker sm dala sam preliv, šla kmal na bazen in se je use spral. Sm šla k frizerju se pobarvat mi je dala en mejčkn pre temno tko da sm bla že skor črna sam sm dvakrat oprala pa je bla lepa rjava in moj problem je sam da mi na moji desni strani las bolj tko zadi ne prime lepo rjava ampak se sploh na močni luči vid še vedn blond, frizerka je rekla usakič da mi zgleda mal pramenčkasto sam ona ni vidla pol ko sm od tam pršla ko sm dvakrat oprala lase pa se je spet mal blond vidlo in spredi ko mam lase pač tko postrani dol mi vedn črno prime zadi pa rjavo. Sej to se ne vid tok in je lepa barva sam mene mot, da mi ne prime enako barva. Pa če sm pr frizerju al pa doma... pa končn sm si najdla barvo, ki jo seveda nehajo delat še isti mesc.. matr mam jst srečo. A kera ve kaj bi mogla nardit za ta 'šop' las da bo lepo rjavo prijelo?


Ja, ko sem se jaz barvala iz blond na rjavo mi je tudi na desni strani flek ostal .. prekrila ga je komaj črna barva :?
Magna paro, quas possit Amor remaner per artes, dicere, tam vasto pervagus orbe puer.
ellizabeth
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 97
Na forumu od: 30. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ellizabeth » 29. Apr. 2010 15:23

koliko ti pa blond barva uniči lase?
lase imam bolj svetlo rjave pa bi se pobarvala na blond.
imam pa valovite lase, ki so precej suhi. lase si pa puščam dolge in ne bi rada, da bi se morala prepogosto strižt.
Uporabniški avatar
Larchiiie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 153
Na forumu od: 27. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Larchiiie » 29. Apr. 2010 16:30

beebea napisal/-a:Ja, ko sem se jaz barvala iz blond na rjavo mi je tudi na desni strani flek ostal .. prekrila ga je komaj črna barva :?



No pol nisem edina oz. nism bla.. zdej sm ful zadovolna, ker sm prejšnji tedn najdla od Schwarzkopfa brillance velvet brown in mi je končno po celi glavi enako prijela. Zdej sam upam, da se ne bo spet hitr spiralo. :)
Uporabniški avatar
amyZ
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a amyZ » 29. Apr. 2010 19:10

ellizabeth napisal/-a:koliko ti pa blond barva uniči lase?
lase imam bolj svetlo rjave pa bi se pobarvala na blond.
imam pa valovite lase, ki so precej suhi. lase si pa puščam dolge in ne bi rada, da bi se morala prepogosto strižt.


Meni blond barva ne poškoduje las. Je pa razlika ali uporabljaš samo barvo ali tudi peroksid. če maš bolj suhe lase potem pač uporabljaj nego zanje. In ko se naslednjič barvaš si pobarvaš samo narastek, konice pa pustiš, če ni potrebe. Za prvo barvanje ti pa raje priporočam fizerko kot pa domače eksperimentiranje, kasneje pa veliko ceneje prideš če se barvaš doma. Sploh če imaš koga k zna.
Vedno delaj za življenje in ne dopusti da bi živel za delo!!!

http://amadeaz.blogspot.com/

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov