Barvanje las

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5012
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 12. Okt. 2014 16:49

avanii napisal/-a:Katera uporablja barvo za lase od Schwarzkopfa blonde ultime? Ste zadovoljne?


Jaz lahko res pohvalim to barvo, enako tudi moja sestra. Sicer odvisno kakšno barvo imaš zdej, ampak resnično zelo posvetli lase! Na temno rjavih je prišla temnejša blond, na srednje rjavih je pa prišla čisto lepa blond. (odtenek LXX)
sailer
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 18. 5. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a sailer » 27. Okt. 2014 17:03

Živjoo :D

Imam eno težavo, lase sem doma barvala z zelo svetlo blond barvo (prej sem imela temno rjave-pobarvane) in seveeda imam zdaj oranžne hehe :mrgreen: ...zanima me, če ima katera izkušnje kako bi bilo, če se še enkrat čez z zelo svetlo blond barvo pobarvam... a bi bla lahko blond?? :)
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 27. Okt. 2014 17:20

Če boš šla s posvetljevalcem čez..boš dobila blond barvo, ampak boš mela močan rumen lesk..to je pa potem spet čist nek nov problem.
It was forever..but it didnt last long..
sailer
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 18. 5. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a sailer » 27. Okt. 2014 17:23

Hmm...a misliš, da bi frizer iz te točke sedaj, lahko pridobil blond brez rumenega leska? :)
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 27. Okt. 2014 17:35

Pah..ja..samo ne brez pomoči blanžiranja pomoje.. :) jaz sem isto počela kot ti..in to dvakrat :D naravno mam temno rjave (s pigmentom rdeče) in zdaj v drugo sem uporabila posvetljevalec..pa je prišla precej svetla..ampak nisem hotela blond barve, ampak bolj medeno..no in ta medena je potem postala bakreno-zlata-oranžna :D na soncu sm se svetila kot zloščen novčič. :D In zdaj sem spet temna..na žalost s precej slabšimi lasmi (imam pa srečo, da so moji naravni lasje gosti in debeli).
Vglavnem, vsakič ko sem prišla do blond mi je zaradi rdečega pigmenta udarila ven kanarčkasta (najbolj na vrhu glave) in si preprosto nikol nism upala dlje..torej blanžirat. Verjetno bi prišla končno blond ven, če bi nadaljevala.. Sem pa preden sem eksperimentirala sama, šla do frizerke in mi je vsa razočarana rekla da zakaj bi rada uničla svoje lase :D in da bo barvanje na blond trajalo par mesecev (po pramenih do idealne blond). Mogoče najbolje, da se odpraviš do frizerja in vprašaš. Ampak jaz ne bi šla k sosedovi Micki ampak k kakšnemu preverjenemu.

Aja! Nimam pa absolutno nobenih izkušenj z izbijanjem rumenega odtenka z viola/sivimi šamponi..baje nekateri delujejo, nekateri ne.
It was forever..but it didnt last long..
sailer
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 18. 5. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a sailer » 27. Okt. 2014 19:19

Haha pol sva si pa podobni :D jst sm tut že enkrat doma tkole barvala in je bil enak rezultat...ampak se mi ne da velik dopovedat hehe...dons sm bla pa pri frizerki pred tem, ker sm hotla da me ona pobarva pa je rekla da se ne da :D ... sm šla bolj k sosedovi micki ja, ker kakšn bolj profi frizer me ne bi odslovil tko, pol sm pa rekla jah nč se bom pa sama pobarvala haha zdj sm pa ko buča haha ravno prava za noč čarovnic :P
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 27. Okt. 2014 20:23

Jah lej, če si upaš riskirat, da boš naslednje leto s krepastimi lasmi al pa seksi kratkolaska..si pač pobeli še enkrat oziroma prosi frizerja da to stori.. drugače pa nazaj na temno. :( Ma sj oranžna tud ni slaba barva drgač. :) meni :D
It was forever..but it didnt last long..
sailer
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 18. 5. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a sailer » 27. Okt. 2014 21:46

Cjooj res škoda, da sm jih tko za brezveze matrala zdj :/ hehe ne drugač res ni :D ampak v mojem primeru je vidno, da je po nesreči vn oranžna prišla haha škoda :D
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 28. Okt. 2014 20:10

Vijolčen šampon od schwarzkopfa preverjeno deluje. Samo moreš prilagodit navodila, ker eno minuto na laseh je absolutno premalo. Ko sem bila še blond, sem puščala na laseh po 20 minut, pa sem imela res lepo barvo las. Niti sledu o rumenem pigmentu. Kupovala sem pri frizerju.
CarrieBradshaw
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 2. 9. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a CarrieBradshaw » 28. Okt. 2014 20:29

Oj,

sama sm se barva iz rjave na blond itd..:) pa tudi iz rdeče na blond, ko sm pa dobila tak ginger- đinđr? odtenek barve, sm si pa sam dala gor pramene... pa še enkrat nato, pol sm se pa zacela sama barvat, z samo eno barvo od garniera +111, SAMO po narastku, nato pa še zadnjih 5 minut ostale laske pomesala. Trenutno je barva tko: Zgleda kot naravna blond, ni tist prihid peroksida, lepo negujem laske in jih 'poslusam'. Nedavno sm se uporabljala tist viojla šampon, mi je pomagal, sam trenutno ga ne rabim oz ne nuca mi :)
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 28. Okt. 2014 20:40

Subrina VIVID (barva, ki se spira) ima tudi blond barvo, ki ima zelo hladen ton. Pride ven veliko manj rumena od ostalih
CarrieBradshaw
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 2. 9. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a CarrieBradshaw » 29. Okt. 2014 23:51

aja, hvala. bom pogledala, drugače samo v vednost tko spotoma : SYOSS barve so tok nekvalitetne, da jih ne kupovat !:)
avanii
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 16. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a avanii » 30. Nov. 2014 16:44

Se je katera že barvala po narastku z malo temnejšo blond, da bi dobila tak učinek

http://www.asos.com/ASOS/ASOS-Pleat-And ... |partywear

Se mi zdi, da se vedno dela obratno, da se samo konice posvetli..

Moja barva je zdej enaka barvi njenih konic...

Hvala
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 05. Dec. 2014 18:27

Do par let nazaj so si konice temnile, zdaj jih svetlijo.

Jaz sicer nisem blond, ampak imam "narastek" malo svetlejši, ki se potem lepo prelije v zmeraj temnejšo barvo, ampak konice spet niso tok temne kot celotni lasje. Mogoče se sliši čudno in si je težko predstavljat, ampak se zelo lepo prelivajo barve. Meni je všeč.
Uporabniški avatar
*inkica*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 149
Na forumu od: 26. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *inkica* » 11. Feb. 2015 20:39

Kakšna barva je to? Poskusila sem že ogromno barv, ampak se nikoli niti malo ne približam tej barvi.
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/73 ... f221b4.jpg

Ali pa ta.
http://cdn.c.photoshelter.com/img-get/I ... ed-129.jpg

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov