Barvanje las

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
L°AbeiLLe
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a L°AbeiLLe » 23. Maj. 2007 21:40

lili01 napisal/-a:rjava na rjavo. zakaj? a ni škoda las?


Ne, mislna sm tkole: na rjavo pobarvane lase [s trajno barvo] bom dala rjav preliv. In mislm, da bi mogl kul izpast. We'll see. :wink:
Uporabniški avatar
Kika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1131
Na forumu od: 13. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kika » 23. Maj. 2007 22:03

jst si na rjave lase dam še temno rjav preliv (oz. 2ojko) čez- in se mi ful lepo svetjo. uničjo se pa res minimalno- konice so se mi skos ceple, če sm se s trojko barvala, s tem je pa kot da ni nč :D
Uporabniški avatar
L°AbeiLLe
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a L°AbeiLLe » 24. Maj. 2007 13:44

Kero firmo pa maš?
Uporabniški avatar
**majcy**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 20. 10. 2006
Kraj: Okolica Lj.

Neprebrana objavaNapisal/-a **majcy** » 31. Maj. 2007 19:21

**majcy** napisal/-a:Učeri sm si dala duška pr frizerki :D
mam najbol crazy frizurco na svetu :wink: zadnji del glave imam zabrit do polovičke, na levi strani imam dolge lase čez oči like emo"S :wink:
na desni strani pa čisto kratke lase samo pou cm čez ušesa. in problem je v tem ker bi si rada mal spremenila barvo ... zdej sm črna, mal narastka-, prznam . The POint Is; ali obstaja kšna ŽIVA barva za lase al pa pena , kar bi lahko nanesla na čupo zadi kjer sm zabrita. ker se mi zdi škoda da kupim celo barvo , pol jo bom pa rabila za "2* s čopičem potegnt "...
aja, ali si lahko na naravno barvo las naneseš blond barvo ? bo prijela?




:help: res rabm nasvet.

Danes sm si kupila v drogeriji 2 barvi. Črno od poly live in blond od ene druge firme. Zdej nameravam se pobarvat doma , samo nevem če je pametno ... ker zgornje lase si hočem pobarvat na črno , spodnje ki so pa še naravni pa na blond.
a nej se pobarvam naenkrat , al ločeno; najprej črna( zgori) čez neki časa pa blond( spodi ). d nebom nakonc zelena pršla...

falaaa :zwinker:
Uporabniški avatar
Dorotheia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 241
Na forumu od: 2. 11. 2006
Kraj: Na poti k sanjam...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dorotheia » 31. Maj. 2007 22:06

Ok, sicer ti ne vem pomagat. Ampak jaz tega definitivno ne bi počela doma. :?
Uporabniški avatar
L°AbeiLLe
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a L°AbeiLLe » 31. Maj. 2007 22:15

^Jz se strinjam z Dorotheo. Pa preden se začneš barvat res rajš še 1x premisl, če si to res želiš. Meni je žal, da sem se pobarvala, ker si morm zdej stalno barvat narastek, s čimer si uničujem lase. :S
Uporabniški avatar
**majcy**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 20. 10. 2006
Kraj: Okolica Lj.

Neprebrana objavaNapisal/-a **majcy** » 05. Jun. 2007 18:17

Ha Haaa,

Pa sm se pofarbala pa še ratal je ful dobr... in to brez kakršnega koli vašga nasveta . razn : " joj, js pa tega nebi delala na tvojem mestu ".
:freude: :P
Uporabniški avatar
Dorotheia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 241
Na forumu od: 2. 11. 2006
Kraj: Na poti k sanjam...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dorotheia » 05. Jun. 2007 22:06

:keks:

Sicer pa...čestitam.
Uporabniški avatar
**majcy**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 20. 10. 2006
Kraj: Okolica Lj.

Neprebrana objavaNapisal/-a **majcy** » 06. Jun. 2007 18:05

:zwinker:
Uporabniški avatar
sonč|ka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 220
Na forumu od: 2. 7. 2005
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a sonč|ka » 08. Jun. 2007 10:04

jaz mam tut eno vprasanje..

lase mam temno rjave..pa se mi je ze naredo narastek..pa sem si jih pobarvala s svetlo rjavo..pa je na narastek blontno primlo.. :D saj vem..to bi mogla ze prej sklepat..

no, ampak jaz bi rada mela vse lase svetlo rjave.. kaj te si jih morm prej s peroksidom? ma katera kake izkusnje s tem? ker mi ful ni za it k frizeru..ful nisn navajena, ker me ze od zmeraj mama barva pa vse..ampak s peroksidom me pa se ni..te pa ne upa, ker ne ve kak to gre :)
Uporabniški avatar
L°AbeiLLe
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a L°AbeiLLe » 08. Jun. 2007 20:43

^Evo, jz sem s tabo. A maš naravne svetle, ane? Kr jz bi v bistvu tud rada prešla na svetlo rjavo. Tko različna pramena: svetlo rjave, mal temnejš itd. Pomoje vseen najboljš, da greš k frizerju. :nixweiss:
Uporabniški avatar
**majcy**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 20. 10. 2006
Kraj: Okolica Lj.

Neprebrana objavaNapisal/-a **majcy** » 09. Jun. 2007 11:24

sonč|ka napisal/-a:jaz mam tut eno vprasanje..

lase mam temno rjave..pa se mi je ze naredo narastek..pa sem si jih pobarvala s svetlo rjavo..pa je na narastek blontno primlo.. :D saj vem..to bi mogla ze prej sklepat..

no, ampak jaz bi rada mela vse lase svetlo rjave.. kaj te si jih morm prej s peroksidom? ma katera kake izkusnje s tem? ker mi ful ni za it k frizeru..ful nisn navajena, ker me ze od zmeraj mama barva pa vse..ampak s peroksidom me pa se ni..te pa ne upa, ker ne ve kak to gre :)



S peroksidom se ni za igrt, najbolš da greš k frizerju.
Uporabniški avatar
crnolaska
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 161
Na forumu od: 5. 8. 2007
Kraj: Dolenska

Neprebrana objavaNapisal/-a crnolaska » 18. Jul. 2008 17:20

ojla...js sm se pa vedno do zdj barvala pri frizerki na črno..zdej sem pa razmišlala da bi se sama doma....sam ne vem, če bi mi ratalo...s čim naj nanašam barvo na lase? Kaj pa glede barve..od katere znamke so najbolše barve...rabim črno...pa tako da se ne bo takoj izpirala...
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 18. Jul. 2008 18:15

Jz še razmišljam, če bi se "prepustila" moji mami, da me pobarva. Oz. se odločam med mojo mamo in Mojim.
Kako, da jima razložim kko da barvasta ?
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Smetka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 2. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Smetka_ » 18. Jul. 2008 20:37

Črno brez problema barvaš doma...
Jaz sem zmer uporabljala od Keune barve,zraven pa 6% hidrogen,ki ga zmešaš skupaj z barvo v razmerju 1:1...to pomen 60 ml barve=60 ml hidrogena....Sem se dolg s to barvala,lepa je,lase se men niso nč uničle...Je enostavno za barvat doma se...Mene je zmer mami barvala,zraven sem kupla še posodico pa čopič za nanašanje in to je to...
Kar se barvanja tiče najprej se barva narastek po celi glavi,potem pa še ostala dolžina las,lase se barva po pramenih in se jih "obrača"...Sej ni taka znanost, se naučiš.Ampak pri črni tak zmer lepo pride,pa tud če kej zgrešiš se ne vid ;)

No sam jst nism več črna,zdej se spravljam na lepo blond.trenutno sem taka zlatolaska,pač en temnejši blod odtenek,neenakomeren,malo s prameni...Na to barvo sva s frizerjem prišla z rdeče (in priznam,nič mi ni las uničil,rdeča pa tud nč vn ne buta + blanžiral me je)....

Naravno mam srednje/temno rjave lase...
Ko bom mela željeno barvo...Kako bi si sama barvala narastek?A si kera na temno rjave lase barva narastek sama in kako?Nimam pa rdečega pigmenta.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov