Barvanje las

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
lili01
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 5. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a lili01 » 22. Maj. 2007 19:02

na naravne lase si lahko naneseš tiste barve, ki lase posvetlijo za nekaj odtenkov. vsaj jaz imam take izkušnje. res lepo rata.
Uporabniški avatar
L°AbeiLLe
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a L°AbeiLLe » 22. Maj. 2007 19:14

A se kera spozna na prelive? Baje, da so na vseh škatlicah največ 3 črtice; če je samo 1, to pomeni, da gre za preliv. A je to res?
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 22. Maj. 2007 19:23

^^ j
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 05. Dec. 2010 22:38, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
**majcy**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 20. 10. 2006
Kraj: Okolica Lj.

Neprebrana objavaNapisal/-a **majcy** » 22. Maj. 2007 19:25

V ćem je sploh razlika med prelivom pa barvo ? da se preliv hitreje izpere? :oops: :wink:
Uporabniški avatar
L°AbeiLLe
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a L°AbeiLLe » 22. Maj. 2007 19:31

Ni agresiven in posledično manj uniči lase. ;) Glede na to, kar sm slišala od kolegic, se preliv sploh ne spere hitro. Tko da od zdaj naprej jz sam še prelive kupujem! :razz:
Uporabniški avatar
lili01
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 5. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a lili01 » 22. Maj. 2007 22:15

L°AbeiLLe napisal/-a:
**majcy** napisal/-a:V ćem je sploh razlika med prelivom pa barvo ? da se preliv hitreje izpere? :oops: :wink:


Ni agresiven in posledično manj uniči lase. ;) Glede na to, kar sm slišala od kolegic, se preliv sploh ne spere hitro. Tko da od zdaj naprej jz sam še prelive kupujem! :razz:


kupi si močno rdeč preliv, pa ga daj na blond lase-po parih umivanjih boš pink. ali še bolje, daj si kozmično moder preliv na blond lase-boš zelena. :eek: izkušnje...
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 22. Maj. 2007 22:17

Jz se pa tko rada igračkam s tem. :D
Vedno se sama barvam, sam pri men je tko..ko me piči, kupim barvo, uštimam in upam na najboljši rezultat. Zato pa sem tko pisana v glavo. :lach:

Me pa zanima, a ma katera izkušnje s temi barvami:
Slika
Kao neki "brez predhodnega barvanja"(se pravi peroksidanja) obarva tud temnejše lase..fino fajn. Mene pa zanima - kaj pa že obarvane lase. :? Pomoje, da ne.
Uporabniški avatar
L°AbeiLLe
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a L°AbeiLLe » 22. Maj. 2007 22:44

lili01 napisal/-a:kupi si močno rdeč preliv, pa ga daj na blond lase-po parih umivanjih boš pink. ali še bolje, daj si kozmično moder preliv na blond lase-boš zelena. :eek: izkušnje...


No sej po eni kmečki logiki je pričakovano, da živo rdeča na blond ne more ostat vedno živo rdeča in da bo s spiranjem vedno svetlejša. ;) [Ok, če je trajna barva, potem se res ne spere tolk, samo vseen.]

Mislm da rjava na rjavo itd. to pa ne bi smel bit slabih presenečenj, kaj pravš? (;
Uporabniški avatar
lili01
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 5. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a lili01 » 23. Maj. 2007 16:01

rjava na rjavo. zakaj? a ni škoda las?
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 23. Maj. 2007 17:16

purple_rain -> jaz sem se barvala z uno, ki je violična ;) ... men so fajn, se ne izpirajo, ne puščajo sledi na brisači in so zelo kremaste, kar pomeni, da je ena barva dovolj za moje lase ... in imam goste in dolge malo čez ramo ;)
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 23. Maj. 2007 17:20

Potiho sem čakala na tvoj odgovor, ker sem spomnim, da si nekje v eni temi govorila, kako si zadovoljna z novo barvo las :)
..in ja, glih tale ta vijolčna me zanima, kdo bi si mislu, hehe..

Pa si mela prej že barvane lase al si to na svoje naravne lase barvala? Tale aspekt zadeve me zanima(oz. skor skrbi, zarad teh 42 barv, ki jih mam :rofl:)..
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 23. Maj. 2007 17:23

ja itak :D ... na barvane lase ...
mela sem najprej LIVE, pa se mi je izpirala tok, da sem kar izpuščaje dobila :motz: ... čez njo sem potem polly brilliance čist navadno violet (ne znam pisat, tožte me :lach:), pol sem pa se s to začela , ko je vn pršla ... ja, tko da sem mela pobarvane lase in sem si cele pobarvala, pa vem, da to ni kul, ampak sem si ... čeprav imam sedaj spet LIVe, ki se ne izpira ... ampak nisem čisto prepričana, če je kul, ker me neki glava srbi. Pa ne vem a od šampona, ki sem ga zamenjala, ali od barve? Ampak, če hočeš lila, je ta najboljša do sedaj. Vsaj kolegice pravijo, da mam noro barvo ;) ... čaki najdem sliko te barve ;)
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 23. Maj. 2007 17:29

Ej, kul, noro, hvala za take izčrpne informacije! :D

Se že neki časa odločam o temle, mal bla skeptična, če res tkole deluje..ma kul, pa bom probala(hujš kot je zdej skor ne more bit :rofl:) - sam ne pa mislt, da ponavlam. :P

A bi se dal kakšno slikco vidt? :D
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 23. Maj. 2007 17:30

a mojih las? LOOL
mam jse problem, ker majo moji lasje naravno dost rdečega pigmenta :oops: .. pa men pol ful ne rata čist lila :motz: ... bolj rožnate mam :lach:
Uporabniški avatar
**majcy**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 20. 10. 2006
Kraj: Okolica Lj.

Neprebrana objavaNapisal/-a **majcy** » 23. Maj. 2007 18:11

lili01 napisal/-a:kupi si močno rdeč preliv, pa ga daj na blond lase-po parih umivanjih boš pink. ali še bolje, daj si kozmično moder preliv na blond lase-boš zelena. :eek: izkušnje...



uuaaa, tole bom pa probala... najprej se bom na blond farblna , pol k se bom pa naveličala si bom pa vrgla čez modr preliv ib bom zelena... :scherzkeks: :freude:

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov